Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: koniec bonusu za rejestrację numeru

Orange: koniec bonusu za rejestrację numeru

orson_dzi 15 Września 2016 14:31

7 12

Od 16 września przestaje obowiązywać bonus za rejestrację numeru na kartę w Orange. Promocja nie będzie kontynuowana.






Klienci ofert na kartę, którzy zarejestrują swój numer do 15 września mogą otrzymać 1000 minut i pakiet 10 GB. Klienci, którzy zarejestrują numer do tego dnia mogą włączyć bonus w ciągu 60 dni od rejestracji. Numerów zarejestrowanych od 16 września promocja nie będzie obowiązywać.

Również 16 września ruszy nowa kampania promująca rejestrację numeru. Orange będzie w niej promować usługę 100 GB za doładowanie (bonus na 5 miesięcy za doładowanie numeru w ofercie Orange Free na kartę kwotą 200 zł) i rozmowy bez limitu do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | bonus | rejestracja

w sumie: 59
  • -1

    40.  2016-09-15 19:23:08

    38 - pozostali operatorzy nie mieli taki skonstruowanych promocji. Więc się zdziwisz jednak ;-)

  • -1

    41.  2016-09-15 19:30:21

    DanielR - widzisz? Ludzie nie kumają w czym "problem" jeśli się mówi o tym co Orange zrobiło tak jak Ty ;-)

  • 0

    42.  2016-09-15 19:37:45

    Przy no-limitach bonus 1000min. jest mało komu potrzebny.

  • -1

    43. ~CALM7 O CALM7 O CALM7  2016-09-15 19:42:59  host: n11-06-05.opera-mini.net

    42). Teraz masz więcej racji niż wtedy co pisałeś w nr 36).

  • 0

    44.  2016-09-15 19:45:49

    43.???? Ja nic nie pisałem! Jest to pomówienie. O co ci chodzi?

  • -1

    45.  2016-09-15 20:00:49

    Trzeba będzie korzystać z Plusa, który w godzinach szczytu w mojej lokalizacji działa całkiem dobrze

  • 1

    46. ~Nununu  2016-09-15 21:30:40  host: 095160199177.leczyca.vectranet.pl

    To ja pójdę zarejestrować swój numer z Orange do Play, haha.

  • -1

    47. ~  2016-09-15 22:23:35  host: PC-109-125-210-200.siedlce.domtel.com.pl

    Kto miał zarejestrować, zrobił to. Mój tata tego nie zrobił bo twierdzi, że się z ustawy wycofają i pierdylion innych powodów. Powiedziałem mu więc, że 1 lutego nigdzie już nie zadzwoni i niech potem nie płacze, że numeru nie może odzyskać. Do człowieka nie przemawia. Będzie lament 1 lutego i oczywiście na mnie będzie chciał się wyładować. Ja dupę wypnę.

  • -1

    48.  2016-09-15 22:30:06

    Przy tych cenach to praktycznie mam w d te bonusy. Nawet nie włączam tego.

  • 0

    49.  2016-09-15 23:11:41

    Ale shit, myślałem, że jakoś jesienią zarejestruje. W takim razie zużyje tylko dane z karty Orange i pa pa.

  • 0

    50. ~holk  2016-09-16 00:12:56  host: ip-5-172-255-42.free.aero2.net.pl

    Orange chcialo nalapac numerow by poprawic sobie statystyki.Ja nierejestrowalem i nie mam zamiaru bo i tak karty sie pozbywam.Nie ma zadnej oferty u tego operatora

  • 0

    51. ~M  2016-09-16 07:28:44  host: public-gprs678117.centertel.pl

    @31. No na poczcie to napewno załatwił bez kolejki. Hehe.

  • 0

    52. ~  2016-09-16 09:00:14  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    Szmaciarstwo jak zwykle w Orencz.

  • 0

    53. ~jerry  2016-09-16 10:24:41  host: 80.50.127.22

    Właśnie włączyli mi pakiet bez mojej zgody.Klilka dni wcześniej inny pakiet.Razem w tydzień bez mojej wiedzy pobrali mi 40 zł.Karta jest w modemie i przez przypadek to odkryłem. Idę reklamować i prawdopodobnie pożegnam się z @orange

  • 0

    54. ~NYK  2016-09-16 13:07:24  host: user-94-254-179-201.play-internet.pl

    DO @46 - ja wlasnie tak rano zrobilem: przenioslem 4-ry numery z Orange do Playa, jak powiedzieli, ze Bonusy skonczyli… C'est la vie

  • 0

    55. ~bonus  2016-09-16 17:31:12  host: user-5-173-70-131.play-internet.pl

    Nie ma bonusów, nie ma rejestracji. Są jeszcze inne sieci. Teraz te 16 milionów użytkowników zacznie nagle spadac :). Zarejestruja tylko ci, którym zależy na numerze, ale tylko po to by go później przenieść.

  • 0

    56.  2016-09-16 20:01:07

    No to jest dobre... Dla miesięcznego bonusu zmieniać operatora. No dobre, dobre...

  • 0

    57. ~biala  2016-09-17 14:05:53  host: apn-31-0-37-202.dynamic.gprs.plus.pl

    Pewnie przejdą do TMobile, gdzie bonus dają po doładowaniu konta:D
    Orange bardzo długo kazał nam czekać na ułatwienia w rejestracji a kiedy wreszcie udostępnili wygodną rejestracje smsem zaraz potem zakończyli promocje. Może przerazili się skalą nadużyć dokonanych przez kolekcjonerów bonusów

  • 0

    58. ~wkurzony  2016-10-05 23:33:42  host: public-gprs387050.centertel.pl

    Rezygnuję w Orange. Już żadnego numeru u nich nie zarejestruję. Zlikwidowali bonusy na których mi zależało. Połączenia bardzo często się same rozłączają nawet po kilkanaście razy raz za razem. Słaba sieć. Zasięg słaby. Są lepsze konkurencyjne sieci ! z lepszymi ofertami.

  • 0

    59. ~Calm7.  2016-10-06 00:04:55  host: n15-04-07.opera-mini.net

    58). Co Ty z tym bonusem? Źle Ci działa Orange, to zmieniaj sieć, bonus nic nie znaczący a marudzisz o nim.

Dodaj swoją opinię