Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange kończy z bonusem Masz ekstra 5 zł

Orange kończy z bonusem Masz ekstra 5 zł

LuiN 3 Lutego 2017 10:55

4 6

oranges knife

Jedynie do końca marca użytkownicy ofert na kartę sieci Orange będą mogli korzystać z bonusu Masz ekstra 5 zł.

Masz ekstra 5 zł to promocja dla użytkowników usług stacjonarnych Orange. Pierwszego dnia każdego miesiąca konto główne wskazanego numeru doładowywane jest kwotą 5 zł. Bonus aktywowany jest tym klientom, którzy korzystają z usług: Neostrada, Neostrada z Telewizją, Neostrada z Nielimitowanymi Rozmowami, Fun Pack lub telefonu stacjonarnego, niezależnie od wysokości miesięcznego abonamentu.




Usługa trafiła do oferty sieci Orange pod koniec września 2015 roku. Ważność bonusu to 21 dni, doładowywane konto musi być aktywne, a w przypadku włączonej usługi Roczna Ważność Konta, na stan środków w chwili doładowania powinien wynosić minimum 2 zł. Wybór numeru jest bezpłatny, można też zmieniać go dowolną liczbę razy.

Zobacz: 5 zł na kartę gratis dla użytkowników usług stacjonarnych Orange

Na stronie Orange próżno już szukać wspomnianej usługi, natomiast jej użytkownicy otrzymali w zakładce "Oferta dla Ciebie", powiadomienie o planowanym jej wyłączeniu. Ostatni pięciozłotowy bonus użytkownicy usługi otrzymają 1 marca.

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: pixabay

w sumie: 23
  • 0

    4. ~Play  2017-02-03 12:01:12  host: apn-188-125-60-55.dynamic.gprs.plus.pl

    to dopiero jedzie po bandzie z bonusami itd....

  • 2

    5. ~jarko  2017-02-03 12:32:48  host: cjj21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No cóż. Termin rejestracji już minął. Wszyscy, którzy pilnują swojego telefonu już w większości zarejestrowali swoje numery, więc operatorom nie pozostaje nic innego jak wyłączyć wabiki i bonusy i zacząć doić :)

  • -1

    6. ~  2017-02-03 13:06:59  host: mordac.viamedica.pl

    I skończyło się Januszowanie!

  • -1

    7. ~Wygnany  2017-02-03 13:46:56  host: 8.37.237.61

    One, NGo, Pop - też wyłączone
    :-(

  • 0

    8.  2017-02-03 13:55:47

    ciche czyszczenie bonusów i usług. orange klientów za frajerów ma i myśli, ze nie zauważą w zamieszaniu z rejestracją prepAaida , że ucinaja, ile wlezie i co się tylk da

  • 0

    9. ~  2017-02-03 15:30:47  host: n13-04-08.opera-mini.net

    Szkoda, cztery zaprzyjaznione Neostrady calkiem sympatycznie skladaly sie na pakiet minut.

  • 0

    10. ~  2017-02-03 18:07:02  host: host-176-221-123-34.dynamic.mm.pl

    Użytkownicy pOrencz będą niesamowicie poszkodowani :D

  • 0

    11. ~Big  2017-02-03 18:37:40  host: host70-89-206-41.limes.com.pl

    Orange trochę popłynął z prezentami dla rejestrujących numery i teraz muszą sobie odbić. :( Niedawno zlikwidowali Pop i No-go, więc jak dla mnie teraz stają się mało konkurencyjni

  • 0

    12. ~oz  2017-02-03 20:03:01  host: 89-79-110-221.dynamic.chello.pl

    ile jeszcze zabiorą klientom?

  • 0

    13. ~PlayBoy  2017-02-03 21:55:53  host: h10277.man.tk-internet.pl

    Serio? 5 zł? I wy to hejtujecie? gdzie ja żyję...

  • 0

    14.  2017-02-03 22:28:25

    Szkoda. Od kolegi wiedziałem tydzień-dwa tygodnie temu :( By to szlag :/

  • 0

    15. ~Kris  2017-02-03 22:50:07  host: 193.106.86.213

    Zniknęły też jak na razie mOkazje w Orange. Jeszcze w grudniu można było dostać 200 zł za nową umowę.

  • 0

    16. ~Wygnany  2017-02-03 23:21:04  host: 8.37.225.46

    Nawet prezentów nie było na święta!
    :-( :-( :-(

  • 0

    17. ~  2017-02-04 11:42:42  host: 89-68-2-160.dynamic.chello.pl

    Wyłączają też pakiet za 28 zł dla przenoszących numer z innej sieci.

  • 0

    18. ~  2017-02-04 19:15:36  host: n26-01-06.opera-mini.net

    a na koniec orange wyłączy orange.

  • -2

    19.  2017-02-05 10:46:49

    Ja mam tylko jedno pytanie:
    Ile wy dostajecie za te komentarze i kto wam płaci?
    Większość z was nigdy nie słyszała o tej usłudze a wyłączają bo mało osób jej używa i są inne, lepsze usługi.
    Zainteresujcie się co mają w najbliższej przyszłości włączyć :).
    Każdy operator cośtam uruchamia i coś starego wyłącza - jakie to odkrywcze... Eureka, macie rozwiązanie waszych problemów :P.

  • 1

    20. ~  2017-02-05 10:53:42  host: aeah253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19, to jakie usługi są lepsze od tej?

  • 0

    21. ~Subiektywnie  2017-02-05 11:20:37  host: 8.37.225.62

    Kolejny prezent jaki nam ,,dał'' Orange to totalnie schrzaniony blog Orange - poprzednia wersja była czytelna i normalna.
    I wiecie co jeszcze? Chyba wszystkie poprzednie komentarze, które były na blogu zostały skasowane. A takie zachowanie jest niegodne!

  • -1

    22.  2017-02-05 11:30:28

    Mnie ciekawi kto jeszcze używa Neostrady - z opłatą za telefon albo utrzymanie linii ;-)
    Czytałem tu wiele razy, ze nikt... Dziwne więc, ze ktoś pisze, ze szkoda usługi ;-)

  • 0

    23. ~zł 5  2017-02-07 16:33:13  host: ip-5-172-255-97.free.aero2.net.pl

    ja mam i dostałem 1 II . usługa stacjonarna tez kosztuję więc co , dadzą 10 zł extra

Dodaj swoją opinię