Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: kolekcja audiobooków Tu i Tam

Orange: kolekcja audiobooków Tu i Tam

sirmark 18 Lutego 2014 18:34

4 2

orange audioteka Orange udostępnił nową wersję aplikacji Audiobooki Tu i Tam, dzięki której klienci mają dostęp do oferty audiobooków.

W wersji podstawowej, w ramach aktywowanej usługi użytkownik otrzymuje jeden wirtualny punkt co 30 dni, który może wymienić na jeden z trzech oferowanych w danym miesiącu audiobooków . Koszt usługi to 4,92 zł, a opłata pobierana jest w formie subskrypcji.

Osoby, które chciałyby mieć większy wybór mogą skorzystać z Pakietu XL, dzięki któremu otrzymają dostęp do blisko 3 tys. tytułów. W ramach subskrypcji miesięcznej kosztującej 19,68 zł, użytkownicy będą otrzymywać także jeden wirtualny punkt, ale niewykorzystane punkty gromadzą się na koncie i można je wykorzystać w późniejszym czasie.
Usługa jest realizowana we współpracy z serwisem audioteka.pl . Orange zapewnia darmowy transfer danych dla pobieranych przez aplikację książek. Co ważne nawet po dezaktywowaniu usługi użytkownik ma dostęp do zakupionych utworów.

Osoby, które nie korzystały z tej usługi, mogą ją za darmo przetestować przez 30 dni. Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android.

Zobacz: regulamin aplikacji Audiobooki Tu i Tam
Zobacz: regulamin "Usługi dostępu do Kolekcji Orange"

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: audiobooki | audioteka | orange

w sumie: 1
  • 0

    1. ~allo  2014-02-19 10:13:56  host: 89-71-0-192.dynamic.chello.pl

    te ich aplikacje nie dzialaja na na 4.4 - dziadostwo

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-77-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet