Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Kolejne Szalone Dni

Orange: Kolejne Szalone Dni

LuiN 25 Kwietnia 2014 11:31

9 4

Ruszyła kolejna odsłona Szalonych Dni Orange, w której w wybranych taryfach obniżona została cena 9 modeli telefonów.






W nowej odsłonie promocji, trwającej do 5. maja, sieć przygotowała następujące zestawy:
  • Sony Xperia Z + pendrive 32 GB w Smart Planie Multi Max 129,98 za 1 zł (stara cena 199 zł),
  • Sony Xperia M w Smart Planie Multi 49,98 za 49 zł (stara cena 149 zł),
  • Nokia Lumia 1320 w Smart Planie Multi Max 129,98 za 49 zł (stara cena 179 zł),
  • Nokia Lumia 925 w Smart Planie Multi 89,98 za 99 zł (stara cena 269 zł),
  • Nokia Lumia 625 w Smart Plan Multi 49,98 za 99 zł (stara cena 249 zł),
  • LG Swift L9 w Smart Planie Halo 69,98 za 1 zł (stara cena 109 zł),
  • LG G2 w Smart Planie Multi Max 149,98 za 1 zł (stara cena 409 zł),
  • Orange Reyo w Smart Planie Halo 39,98 za 69 zł (stara cena 149 zł),
  • HTC One w Smart Planie Multi Max 149,98 za 199 zł (stara cena 509 zł),

Wszystkie umowy na 24 miesiące. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, przedłużający umowy i przechodzący od konkurencji. Zestawy zamawiać można wyłącznie przez stronę internetową sieci Orange.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | szalone dni

w sumie: 31
  • -2

    13. ~ruda  2014-04-25 13:07:05  host: 78.133.137.186

    błagam was... szalone dni w orange... smiechu warte. Play bez szalonych dni ma lepsze ceny telefonów. wiele z nich jest juz za 1zł w abonamentach nawet niższych. szału nie zrobil Orange.

  • 1

    14.  2014-04-25 13:14:01

    @11 Niestety Orange Open nie łączy się z tym rabatem ^^ a odpowiedź na drugie pytanie brzmi nie mam pojęcia hahah, jeśli jednak byłbyś zainteresowany to przez "mój" kanał jak najbardziej będzie taka możliwość ;)

  • 0

    15. ~prezes  2014-04-25 13:28:26  host: public-gprs514674.centertel.pl

    grupon na -30% jest dostepny

  • 1

    16.  2014-04-25 13:45:16

    w listopadzie lumia 925 była za 49 w spm 79... ale niech będize i tak. szkoda, że migrujący pre-paida są wykluczeni z tych promocji

  • 1

    17.  2014-04-25 13:49:21

    @14: czy na pewno nie można połączyć orange open, szalonych dni i grupona? przeciez dotychczas zawsze to dzialalo

  • 0

    18. ~Adam  2014-04-25 13:56:01  host: n11-06-04.opera-mini.net

    Dobrze ze nie ma iphona bo to sprzet dla ciot.

  • 0

    19.  2014-04-25 14:00:30

    @16&17 Przez Orange.pl owszem, są wykluczeni, natomiast tak jak mówiłem, poprzez kanał Telesales jak najbardziej wszystko można zrealizować w krótkim czasie i przejrzystym dla klienta i odpowiedź na drugie pytanie: owszem, Orange Open można łączyć z Szalonymi Dniami ale niestety nie z Grouponem, ponieważ zmienił się regulamin dotyczący rabatów Orange Open oraz przysługujących w nim rabatów- kiedyś np. FanPack był traktowany jako jeden rabat, a teraz jako 3 :)

  • 0

    20. ~vini  2014-04-25 14:05:53  host: public-gprs514536.centertel.pl

    dla przenoszących numer Lumia 1320 jest za 99 PLN w Plusie przy abonamencie 59.90 PLN. 600 minut wymienne na smsy lub internet 3GB. Co prawda nie czytałem regulaminu, ale jeśli nie ma żadnych "haków" to uważam że warto.

  • 0

    21. ~suchar  2014-04-25 14:58:25  host: 89-67-192-206.dynamic.chello.pl

    @19: pokaż mi miejsce w regulaminie Orange Open, w którym jest napisane, że nie łączy się z rabatem na abonament 30% z groupona. Jest tylko informacja, że: nie łączy się z usługami, których regulaminy wykluczają jednoczesne korzystanie z OO, a na grouponie nie ma słowa o tym.

  • 0

    22.  2014-04-25 15:03:41

    @21 Moi przełożeni kontaktowali się w tej sprawie z Warszawa, ponieważ nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd, a pewni tego nie byliśmy po czym otrzymaliśmy odpowiedź, że Orange Open nie łączy się z rabatem -30%.

  • 0

    23. ~  2014-04-25 15:14:21  host: 89-67-192-206.dynamic.chello.pl

    @21 ok, dzięki za orpowiedź, a teraz powiedz mi, jeśli mam na koncie 3 numery abonenckie (2x smart plan multi (W TYM JEDEN ZE ZNIŻKĄ 30%!) i 1x albatros 24,9) i do tej pory miałem orange open family -20zł, a dzisiaj podpisałem umowę na orange free net i dostałem informację że włączają mi OO -25zł, to jak to się ma do tego numeru, na którym mam rabat 30%?

  • 0

    24.  2014-04-25 15:25:37

    @23 Dopóki Twoja umowa się nie zakończy (a raczej jej nie przedłużysz) to zniżka (-30%) będzie obowiązywała.

  • 0

    25. ~smd  2014-04-25 15:28:38  host: ip-46-21-210-94.nette.pl

    Open laczy sie jak najbardziej z -30% bo sam bralem tak dwa abonamenty i mam znizke -10 pln aktywna na koncie. Oczywiscie oba numery musza byc przypisane do jednego konta abonenckiego.

  • 0

    26. ~smd  2014-04-25 15:33:26  host: ip-46-21-210-94.nette.pl

    Zaznaczam ze bralem przed wprowadzeniem nowych abo i nowego orange open.. moze teraz cos sie pozmienialo

  • 0

    27.  2014-04-25 15:34:36

    @25 Orange Open zmieniło się w miesiącu kwiecień, ja dostałem informacje, że wraz z wejściem "nowego" OO zniżka -30% się nie łączy, teoretycznie wierze w to co mi napisali... teoretycznie. Na chwile obecną nie mogę nikogo zapewnić w 100% jakie są fakty, ponieważ nikt z moich aktualnych znajomych, nie wykupił owego rabatu na Grouponie. Troche jak z UFO- niby jest ale nikt nie widział :)

  • 0

    28. ~suchar  2014-04-25 15:49:09  host: 89-67-192-206.dynamic.chello.pl

    @27 - a czy mówili coś o tym, jak to wygląda, jeśli powiedzmy masz 2 abonamenty bez znizki, i wlaczone oo na 10zl, po czym wrzucasz na to konto abonenckie trzeci numer z grouponem -30%? oo dalej pozostaje na poziomie 10zl czy zupełnie znika? trochę to skomplikowane...

  • 0

    29.  2014-04-25 21:52:07

    Prawdopodobnie mylicie pojęcia z tą zniżką Orange Open i kuponami -30%. Jak się bierze abonament 50zł i kupon -30% to faktycznie nie można skorzystać z OO, bo oni patrzą na kwotę po rabacie, czyli 35zł, a OO działa od abo 39zł. Wątpię by tu chodziło o co innego w tym zamieszaniu, no ale może się mylę i faktycznie wykastrowali tę usługę ;)

  • 0

    30. ~piokuk  2014-04-25 21:56:06  host: user-94-254-140-224.play-internet.pl

    Co Ty Atlan opowiadasz? Do Orange Open nie brało się kwoty zobowiązania po rabacie, lecz przed rabatem. Mam tak od blisko 2 lat na wyrabatowanym Orange Free 39.

  • 0

    32.  2014-04-26 10:31:41

    @29&30 Zastanawiałem się dość długo nad tym i również mi się wydaje, że jeżeli po rabacie -30% kwota zobowiązania nie będzie mniejsza niż 39zł to rabat jak najbardziej się należy.

  • 0

    33. ~4D  2014-04-28 20:56:33  host: n08-05-07.opera-mini.net

    Faktycznie bywały już dużo lepsze edycje "Szalonych Dni Orange", jednak w obecnej edycji np. Nokia Lumia 925 oraz Lumia 625 są w całkiem atrakcyjnej ofercie.

Dodaj swoją opinię