Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: kolejna edycja zakupów grupowych

Orange: kolejna edycja zakupów grupowych

Q! 21 Listopada 2011 16:24

0 0

Orange rozpoczął kolejną edycję promocji Grupowe zakupy w Orange na kartę. Tym razem w ofercie znalazła się usługa 600 SMS-ów w sieci za 6 zł.

Pakiet ten ważny będzie przez 30 dni.

Jeśli do 23. listopada z oferty skorzysta 600 osób, to operator zwróci koszt zakupu pakietu na konto promocyjne. Kwota ta będzie ważna 14 dni i będzie można ją przeznaczyć na SMS-y, rozmowy w Orange i na numery stacjonarne oraz transmisję danych.




Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Zetafon pod tym adresem. Nie skorzystają z niej użytkownicy oferty Orange Free na kartę.

Przypomnijmy, że pakiet 600 SMS-ów w sieci za 6 zł wybrali sami użytkownicy. Wcześniej operator prosił ich o wybór jednej z propozycji, która znajdzie się w promocji. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1. ~  2011-11-21 16:57:31  host: t19-16.opera-mini.net

    Wszystko powinno być darmo

  • 0

    2. ~  2011-11-21 16:58:10  host: 213.156.120.85

    Kolejna dziwna promocja Orange... Kup i licz na to, że inni też kupią. Faktu, że promocja dotyczy smsów w sieci (sic!) aż żal komentować - w Heyah smsy w sieci mam za free i nie muszę kupować jakichś dziwnych pakietów...

  • 0

    4. ~  2011-11-21 17:08:36  host: 79.175.231.80

    Przecież w Nowym Orange Go nie jest dostępny ten pakiet, bo to oferta malejąca.

  • 0

    5.  2011-11-21 17:09:39

    A czy taki pakiet nie jest dostępny w Orange w standardzie od dawna?

  • 0

    6.  2011-11-21 17:29:16

    5, jest dostępny od kiedy pamiętam. Ale tym raz jeśli haczyki się spełnią to zwrócą Ci te 6zł w ramach innych gwiazdek :D A to wszystko aby było prościej :)

  • 0

    7.  2011-11-21 18:17:35

    Dla mnie to lipa. Bo pieniądze powinny wracać na konto główne a nie promocyjne, ale ktoś kto ma dużo znajomych łyknie wszystko i SMS'y i te złotówki. Jednak oferta nie dla mnie, niestety.

  • 0

    8. ~  2011-11-21 18:49:24  host: host-89-229-133-191.chelm.mm.pl

    Kolejna debilna oferta dla debili. Znam ludzi z Orange i wszystko to są młotki, które trzymają się sieci tylko dlatego, że dwóch czy trzech znajomych ma telefon w tej samej sieci. Żałosna biedota.

  • 0

    9. ~  2011-11-21 19:05:16  host: z13-13.opera-mini.net

    Nie wiem czy debilna, czy nie, mnie ona nie interesuje. Mam tak tanio w Orange i do pozostałych, że taka jałmużna odpada na wstępie. PS. Nie wiem ile jest młotków w Orange, ale tyle samo może być w Waszych sieciach :-P

  • 0

    10. ~Marley  2011-11-21 19:32:02  host: staticline56913.toya.net.pl

    zakupy grupowe w telekomunikacji, kto by przypuszczał

  • 0

    12.  2011-11-21 23:27:41

    @8, najzamożniejsza osoba jaką znam ma telefon w Orange. Najinteligentniejsza również.

  • 0

    14. ~mamamammamamammam  2011-11-22 10:44:36  host: ds2.wat.edu.pl

    dla mnie to dobra promocja i tak i tak kupiłabym pakiet a że zwrócą 6zł to dobrze.

  • 0

    15.  2011-11-22 11:30:04

    @8, @12 nigdy nie sądziłam, że inteligencja i wybór sieci są ze sobą powiązane ;)

  • 0

    16. ~hantel  2011-11-22 13:28:02  host: dpv116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po raz 100. to nie jest przeciez jedyna oferta orange. to jest jedna z ich ofert, koncetrujaca sie na facebooku. Chca byc blizej spolecznosci, to sa. Jak chcecie mowic o ciekawszych ofertach, to czemu nie napiszecie czegos o pakiecie z lejkiem np?

  • 0

    17. ~  2011-11-22 13:33:09  host: 159-205-179-12.adsl.inetia.pl

    @8, Większość firm ma abo w Orange. Najwięcej abonentów tez ma Orange. Widać są odmiennego niż ty zdania.

  • 0

    18. ~n  2011-11-22 13:41:25  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    A co powinni zrobić według twoich zaleceń?

  • 0

    19.  2011-11-22 14:06:02

    Nie widzę nic złego w promocji, przy okazji jak ktoś ma wykupić pakiet, to może dostać zwrot. To normalne, że sprawdzone promocje są powtarzalne, podobnie zrobili w Planach Optymalnych obniżając kolejne modele telefonów, co pewnie zwiększy sprzedaż. Z drugiej strony, nie jest to obowiązkowe, korzysta kto chce.

  • 0

    21. ~  2011-11-22 18:40:39  host: 82-160-49-6.tktelekom.pl

    @4 W orange go tez jest pakiet 600 osow

Dodaj swoją opinię