Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: kolejna edycja Szalonych dni w e-sklepie

Orange: kolejna edycja Szalonych dni w e-sklepie

Q! 9 Marca 2012 12:17

0 0

Orange uruchomił kolejną edycję promocji Szalone dni w sklepie orange.pl. Do 14. marca zamówić można wybrane modele telefonów, a ich ceny obniżone zostały nawet o 470 zł.

Wśród dostępnych telefonów znalazły się:
Nokia Lumia 710 za 9 zł zamiast 149 zł (abonament Pantera II 300 za 89,90 zł, 59,90 zł przez pierwsze 6 miesięcy),
HTC Mozart za 9 zł zamiast 379 zł (abonament Pelikan II 150 za 59,90 zł, 39,90 zł przez pierwsze 6 miesięcy),
Nokia E6 za 9 zł zamiast 479 zł (abonament Delfin II 225 za 79,90 zł, 49,90 zł przez pierwsze 6 miesięcy).

Wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące. Dodatkowo do każdej z nich operator dodaje replikę oficjalnej piłki meczowej UEFA Euro 2012.




Szczegóły oferty znaleźć można na stronie operatora pod tym adresem. Promocja trwa do 14. marca.

Oprócz tego Orange obniżył ceny 30 smartfonów również w ofertach dla klientów biznesowych. Wśród nich znalazły się m.in. Samsung Galaxy S II, Nokia E6 i N8. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie operatora pod tym adresem. Również w tym przypadku promocja obowiązuje do 14. marca.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia Lumia 710 w katalogu
dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC Mozart w katalogu
dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia E6 w katalogu

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 3

    1. ~klops  2012-03-09 12:39:42  host: afsz3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dopóki nie przestaną dawać simlocków, swojego znaczka i tragicznego brandowanego oprogramowanie to ja im nie wróżę masy klientów.

  • 3

    2. ~K  2012-03-09 12:41:04  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @1 dobrze prawisz waćpan :)

  • -2

    3. ~3213  2012-03-09 12:51:57  host: 212.160.172.70

    @1 nadal mamy 14mln klientów ziom ,więc dalej bedziemy to dawac :)

  • 0

    4.  2012-03-09 13:02:59

    W końcu ktoś pomyślał i zaczął oferować te promocje z umowami na 24m-ce.

  • 2

    5. ~d  2012-03-09 13:04:48  host: user-164-127-124-201.play-internet.pl

    @3 Ja po ponad 10-ciu latach uciekłem od nic i przy tym przeniosłem cała rodzinę i część znajomych bo niby dlaczego miałbym dawać zarobić 75gr.do play jak mogę wszędzie po 29gr. hahaha a w swojej sieci za darmochę, żałosna sieć Orange już na mnie nie zarobi i co więcej mogę dzwonić na ich nadajnikach gdybym zechciał. Odradzam każdemu tą sieć gdzie zasięg jest a rozmowy ucina, kompromitacja.

  • 2

    6. ~K  2012-03-09 13:10:32  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @5 zgadzam się w 100% z tym ucinamniem rozmów, tragiczna jakość

  • -2

    7. ~Johnny  2012-03-09 13:22:02  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    Jestem w Orange od 2004 na karte , nigdy bym nie wział innej sieci. Nie ma lepszej opcji niz Orange Go, sorka.

  • -1

    8. ~sabinka  2012-03-09 13:35:03  host: 212.160.172.70

    ja tez nie narzekam. Dla mnie to najlepsza siec :)

  • 0

    9. ~qava  2012-03-09 13:41:56  host: 92.60.132.22

    Orange to badziewie, Play rządzi. Tanio, dużo, dobrze.

  • -2

    10.  2012-03-09 13:49:11

    Zobaczymy jak będzie Play "rządzić" po symetrii stawek MTR w następnym roku. Będą błagać o wykupienie przez większy podmiot.

  • 0

    11.  2012-03-09 13:58:34

    10 A co to ma dla nas za znaczenie dzisiaj? A co to miało za znaczenie przez 5 lat ich istnienia na rynku? Orżnąć też nie zostało nigdy sprzedane?

  • 0

    12. ~leoslav  2012-03-09 14:10:34  host: 77-252-33-85.ip.netia.com.pl

    jestem w orange free na karte i od kilku miesiecy zaczely przycinac rozmowy / przerywac rozmowy. mieszkam i pracuje w Poznaniu wiec nie ma mowy o zlym zasiegu. robi sie drugie at&t argh :/

  • 0

    13. ~  2012-03-09 14:48:02  host: public-gprs13413.centertel.pl

    Ceny telefonów całkiem przyjemne. Zdaje się, ze play pod tym.wzgledem już od jakiegoś roku odstaje i jedzie wyłącznie na starej opinii. Teraz ceny sa lepsze w orange

  • 0

    14.  2012-03-09 14:56:56

    13 popieram. Zawsze przed kupnem abonamentu kalkulowałem ceny telefonów, warunki i cennik umowy itp. Jak skończy mi się umowa, wybiorę najtańszy ze SD bez telefonu albo pójdę na kartę. Play na razie jedzie na "starej opinii", sam im podesłałem sporo klientów, ale na tych warunkach niech nie liczą że zostanę. Tylko, że abo "bez" i "z" telefonem to niewielka różnica.

  • 0

    15. ~Książee  2012-03-09 15:09:27  host: user-46-112-44-233.play-internet.pl

    Naprawdę nic takiego. Każdy obniża ceny Plus już dawno to zrobił...

Dodaj swoją opinię