Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: kolejna edycja promocji podwójne prezenty

Orange: kolejna edycja promocji podwójne prezenty

Q! 14 Listopada 2011 13:26

0 0

Od 14. listopada w Orange rozpoczyna się druga edycja promocji Dawanie prezentów cieszy podwójnie.

W ramach promocji po każdym doładowaniu konta użytkownik może zdecydować czy skorzystać z przysługującego mu z tego tytułu dodatkowego pakietu usług, czy jego podwojoną wielkość przekazać innemu numerowi.

 Wartość 
 doładowania 
 Prezent dla 
 właściciela 
 Prezent dla 
 przyjaciela 
 Ważność   ID prezentu 
 5 zł   50 SMS/MMS 
 do Orange 
 100 SMS/MMS 
 w Orange 
 14 dni   50SMS 
 10 zł   125 SMS/MMS 
 do Orange 
 250 SMS/MMS 
 w Orange 
 14 dni   125SMS 
 25 zł   40 minut 
 do Orange 
 80 minut 
 w Orange 
 31 dni   40MIN 
 40 zł   80 minut 
 do Orange 
 160 minut 
 do Orange 
 31 dni   80MIN 
 50 zł   100 minut 
 do wszystkich 
 200 minut 
 do wszystkich 
 31 dni   100MIN 
 100 zł   200 minut 
 do wsystkich 
 400 minut 
 do wsystkich 
 31 dni   200MIN 
 200 zł   500 minut 
 do wszystkich 
 1000 minut 
 do wszystkich 
 31 dni   500MIN 

Aby wziąć udział w promocji, należy wysłać SMS-a o treści PREZENT pod bezpłatny numer 8018. Następnie należy zasilić konto określoną kwotą i zadecydować czy bonus ma zostać przyznany dla numeru zasilanego, czy wskazanego przez użytkownika.




W przypadku wyboru własnego numeru, należy wysłać SMS-a o treści JA id_prezentu na numer 8018. Jeśli chcemy podarować bonus innemu numerowi, należy wysłać SMS-a o treści nr_telefonu id_prezentu pod ten sam numer.

Promocja trwa do 7. stycznia 2012 i mogą wziąć w niej udział zarówno użytkownicy ofert na kartę, jak i Zetafon.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    36. ~  2011-11-15 12:08:25  host: 213.156.120.85

    @35 - zrobię sobie sama ;)

  • 0

    37. ~hantel  2011-11-15 13:19:33  host: dpx43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange chyba zaczelo juz swietowac. 2 dni temu ten pakiet z lejkiem w abonamencie, wczoraj dali cos dla karty. play chyba tez juz zaczyna, zreszta inne sieci tez.

  • 0

    38. ~  2011-11-15 15:18:31  host: dpd127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 Zaczęli już chyba znacznie wcześniej bo przecież w planach optymalnych pojawiły się stosunkowo niedawno zmiany- od rabatu na abonament, po wprowadzenie większej ilości minut dostępnych w taryfach. Właściwie chyba można było się spodziewać że niebawem wprowadzą też nowości do ofert pre-paidowych.

  • 0

    39. ~  2011-11-15 17:36:34  host: z06-14.opera-mini.net

    36). A zrób sobie sama, to nigdy nie będzie takie fajne jak niespodzianka ;-P

  • 0

    41. ~sly  2011-11-15 21:13:39  host: 89-78-206-67.dynamic.chello.pl

    Ale limit dali 500 zł na doładowania w czasie promocji. Pewnie rzadko kto wykorzysta te 5 paczek, więc po co to napisali? Tak trochę to psuje całość, ale promocja dobra, bo w zasadzie jak dwóch się dogada, włączy ważność konta na dwa lata, to gadanie ma za darmo przez 3 miesiące, bo kaska z doładowań zostanie na koncie głównym do wykorzystania w późniejszym czasie.

  • 0

    42. ~  2011-11-15 22:20:38  host: z41-08.opera-mini.net

    41). Po to jest limit 500 aby ograniczyć sprzedaż minut i nadużyć. Czyżby to pańskie marudzenie..? ;-)

  • 0

    43. ~  2011-11-16 10:56:15  host: afbj169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja dla pogiętych , co, mam niby doładować za 50zł i oddać to jakiejś obcej osobie chyba by mnie pogieło orang spadaj na dzewo z takimi promocjami

  • 0

    44. ~  2011-11-16 14:06:28  host: gul246.internetdsl.tpnet.pl

    @43 nie zrozumiales. Prezent jest podwajany i przekazywany drugiej osobie, a nie kwota z doładowania :)

  • 0

    45. ~  2011-11-16 19:55:54  host: z22-12.opera-mini.net

    44). On dobrze zrozumiał, ale Ty jego nie ;-D Poza tym on jest z pleja, dlatego tak bluzga na Orange.

  • 0

    46.  2011-11-16 21:54:55

    Ile jest czasu na wysłanie tego drugiego SMSa? Do 7 stycznia?

  • 0

    47. ~  2011-11-16 22:24:30  host: dmn156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hyba czy dni od doładowania ale lepiej srawdz w regulaminie

  • 0

    48.  2011-11-17 08:46:35

    @46 Na zdecydowanie się masz 72 godziny od momentu przyznania prezentu potwierdzonego SMS'em.

  • 0

    49. ~  2011-11-24 13:56:10  host: 87-205-60-252.adsl.inetia.pl

    cholera, a ja nie wiedziałem o tej promocji, doładowałem dziś, czytam jest promocja, wysłałem SMS, ale kolejnośc zła...

  • 0

    50. ~Filip  2011-12-14 20:08:00  host: np-17-138.prenet.pl

    Doladowalem za 100 zl czy nie bylby ktoś chętny się wymienić prezentem? Proszę o wiadomość od osób co też ladowaly za 100 zl. Pozdrawiam

  • 0

    51. ~  2011-12-14 20:15:43  host: dml11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kup sobie drugi starter

  • 0

    52. ~Filip  2011-12-14 21:54:17  host: np-17-138.prenet.pl

    chce dzwonic ze swojego telefonu.

  • 0

    53.  2011-12-15 17:29:10

    Filipie, ładujesz starter, dostajesz prezent, oddajesz dla siebie, a kase 109zł przelewasz na swój numer. Tak najbezpieczniej. O to chodziło.

  • 0

    54. ~Filip  2011-12-18 12:52:54  host: np-17-138.prenet.pl

    Calm. To jest fajny pomysl, ale już zaladowalem za 25 zl i chcialbym jeszcze przy okazji dostac 30 zl na promocyjne konto, gdy wybiorę wersje podaną przez Ciebie, która wcale nie jest glupia to pozbawie się tych 30-stu zlotych. Wiec i tak strata i tak starata.

  • 0

    55.  2011-12-18 18:15:32

    No każdy by chciał dostać... Ale możesz dostać figę z makiem, chyba, że ktoś pierwszy Tobie wyśle prezent :-) PS. Ja mam Orange Go, to czy 200' czy 400' i tak mam tam tyle promocji, że nie muszę się martwić o tanie minuty.

  • 0

    56.  2011-12-29 22:13:04

    Skorzystałem z usługi Wielka Swoboda, no i niestety, prezentu Orange mi nie przyznał... Pół biedy, to tylko 25zł :-)

Dodaj swoją opinię