Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Kasa lub doładowanie za przeniesienie

Orange: Kasa lub doładowanie za przeniesienie

LuiN 17 Maja 2013 14:08

2 10
Wystartował konkurs Orange Poleć znajomego, w którym sieć nagradza gotówką za pomoc w przyciągnięciu klientów.

Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80404, w treści wpisując numer telefonu znajomego. Jeżeli polecona osoba przeniesie swój numer do Orange w nagrodę otrzymać można 50 zł w gotówce lub doładowanie konta za 10 zł. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 24 nagrody jednego rodzaju i wolno zgłosić nie więcej niż 50 różnych numerów telefonów. Szczegóły oferty przedstawia grafika:

orange nagrody za polecenie

Zobacz: regulamin konkursu "Polec znajomego"



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 26
  • 1

    7. ~gtk  2013-05-17 15:38:29  host: host-86-63-133-19.nplay.net.pl

    Przy ostatniej edycji "Poleć znajemego" 3 znajomych przeniosło nr do orange a ja dostałem tylko 1 zwrot abonamentu... Na moje maile nikt nie odpowiada...

  • -1

    8. ~johi  2013-05-17 15:41:38  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    No rewelacja widac ze odplyw jest duzy ja numer przenosilem przeszlo tydzien jak nie awaria to brak kart sim problemy z weryfikacja itp.Nazwali mnie zlodziejem.Wniosek anulowalem a sprawa jest wyjasniana przez UOKIK bo przeniesienie w 1dzien a nie 7.

  • 1

    9. ~  2013-05-17 15:43:18  host: ip-78-30-109-243.free.aero2.net.pl

    LOL, już przestaliby się ośmieszać...

  • 1

    10. ~Alex  2013-05-17 15:44:54  host: public-gprs517410.centertel.pl

    8, johi - Zdajesz sobie sprawę, że UOKiK nie zajmuje się pojedynczym sprawami, a jedynie zbiorowym naruszeniem interesów konsumentów? Dlatego śmiem twierdzić, że wypisujesz bzdury!

  • 2

    11.  2013-05-17 15:45:01

    @6-> Przeczytaj regulamin .. zmienisz zdanie..

  • -1

    12. ~johi  2013-05-17 15:47:18  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Zgloszone jest 50 skarg

  • 1

    13.  2013-05-17 15:47:54

    OMG .. 200 nagród pieniężnych-50 zł i 500 nagród po 10 zł ... oferta... ogólno.polska :)) uahahahahaa , ale się uśmiałem!!

  • -1

    14.  2013-05-17 15:58:37

    joshua (1), to sobie ją powiększ. Wystarczy w nią kliknąć.

  • 1

    15. ~  2013-05-17 16:01:02  host: cpc11-finc11-2-0-cust437.4-2.cable.virginmedia.com

    nie sprzedał bym znajomych za 50 zł do orżnąć.Nawet wrogów bym nie sprzedał-wróg bo wróg ale jednak człowiek :)

  • 0

    16. ~  2013-05-17 16:11:40  host: 77-254-88-59.adsl.inetia.pl

    @2 - jak Play daje bez haczyków? Co daje? Daje złotówki promocyjne, które nie dość, że mają ograniczoną ważność, to jeszcze za nie nie kupisz niektórych rzeczy jak z konta głównego, np. pakietów, SMS Premium itd.

  • -2

    17. ~Calm7  2013-05-17 16:15:07  host: v23-15.opera-mini.net

    15). Nie? Ale za 100zł od sztuki to byś się już zastanowił? :-D

  • 2

    18.  2013-05-17 16:25:30

    Tylko mały szczegół, że 50zł jest dla osoby mającą abonament w Orange i zaprosi nowego do abonamentu, lub do mixa, ale wtedy muszą być trzy polecone osoby, które doładują konto za 25zł. 10zł doładowania jest za osoby polecające posiadające Orange w prepaidzie. Trochę więcej szczegółów mogliście podać w tej Waszej wiadomości, która na pierwsze rzut oka wygląda atrakcyjnie...

  • 1

    19.  2013-05-17 16:27:59

    Dostanę gotówkę i jeszcze będę się musiał podzielić się nią z fiskusem i wypełnić jakiś pit. Nie dziękuję. Już nie wiedzą jak pozyskać klienta to chcą płacić ludziom za ich pozyskanie. Trzeba było wcześniej o tym myśleć. Kilka lat Play wam zabierał klientów a wy ślepi byliście? Ja mam do was wracać całą rodziną? Wystarczy mi raz perturbacja aby namówić całą rodzinę do przejścia do Play nie było łatwo ale było warto. Drugi raz już tego robić nie będę.

  • -2

    20. ~  2013-05-17 16:28:49  host: public-gprs635292.centertel.pl

    50 zl z bankomatu jest ciekawym pomyslem

  • -2

    21. ~Nokia  2013-05-17 17:02:37  host: 93.154.141.13

    @19, z 50 zł się rozliczać? Bez jaj.

  • 1

    22. ~jozikbak premierowicz  2013-05-17 17:49:31  host: apn-77-115-226-117.dynamic.gprs.plus.pl

    oferta na karte w orżnąć jest najlepsza,juz wysylam i polecam by dostac 10zl na konto promocyjne do wszystkich w orżnąć wazne ile?bo nie napisali?ale pod warunkiem ze osoba polecana doladuje za minimum 25zl,zgadzam sie z przedmówcami w play jest tylko 60zl wazne tylko 90dni i mozna wydac to tylko na polaczenia i smsy do wszystkich sieci ale trzeba doladowac konto w play za minimum 5zl,nie to co w orżnąć tam rządzi prestiż:D

  • 0

    23. ~  2013-05-17 18:17:57  host: ip-94-42-8-46.multimo.pl

    A czerwone lampki na BTS-ach nie zaczną mrugać od tego?

  • -2

    24. ~  2013-05-17 18:40:59  host: 93.154.145.74

    oceniajac obiektywnie to te piec dyszek :-) to moze byc wisienka na torcie jak ktos tak czy inaczej zamierza kupic tam telefon. Jak sie polaczy rabaty 30% na abonament, wyprzedaz telefonu jak np teraz iphone4 i jeszcze ma sie orange open. No to mozna powiedziec ze takie rzeczy nie sa zbyt czesto spotykane. Pomysl z wyplacaniem kasy z bankomatu za polecenie jest czyms zupelnie nowym

  • -2

    25. ~wmgaz  2013-05-17 21:35:10  host: bye113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba że się ma kod -30% na abonament z allegro :) wtedy kupować w Orange :) warto poszukać :)

  • 1

    28.  2013-05-18 11:31:40

    @27 - to są działania doraźne - nie falowe. Nic poza walką ofertową nie dają klientom. Nie na tym polega strategia zarabiania. Nie ma usług czytelnych (to znaczy są , tylko nie wiedzieć czemu nie są w ogóle reklamowane- i bez analizy regulaminów nie masz wiedzy co jeszcze możesz mieć), które "przywiążą" klienta do operatora. Co zrobić by klient chciał identyfikować się z operatorem , chciał trwać po mimo ataków reklamowych konkurencji ? - oto jest pytanie. A odpowiedź jest banalnie prosta :).

Dodaj swoją opinię