Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Jak odzyskać zablokowany numer na kartę

Orange: Jak odzyskać zablokowany numer na kartę

LuiN 2 Lutego 2017 10:54

2 7

orange girl lizak

Zablokowane numery na kartę sieci Orange można przywrócić do końca obowiązywania ważności konta na połączenia przychodzące.

Po uruchomionych w nocy blokadach, wymuszonych zmianami w prawie, z niezarejestrowanych numerów na kartę sieci Orange można:
  • wykonywać połączenia alarmowe,
  • sprawdzić czy numer jest zarejestrowany (SMS o treści NUMER pod 80190,
  • zainicjować lub potwierdzić chęć rejestracji SMS-em.

Przy próbach korzystania z innych usług, do klienta zostanie wysłany SMS z informacją o tym, że wiadomość nie została wysłana i konieczna jest rejestracja lub odczytany zostanie analogiczny komunikat przy próbie wykonania połączenia głosowego.

Ustawowa blokada usług nie zmienia okresu ważności na połączenia wychodzące i przychodzące, w dalszym ciągu biegną też okresy ważności płatnych usług. Jeżeli klient zarejestruje numer, będzie mógł wykorzystać pozostałe na koncie środki i pakiety do czasu zakończenia ich ważności.




Rejestracja zablokowanego numeru odbywa się na dotychczasowych zasadach, we wszystkich dostępnych punktach - SMS-y weryfikacyjne przychodzą na zablokowany numer.

Orange zapewnił wiele punktów rejestracyjnych oraz przygotował alternatywne metody rejestracji:
Natychmiast po rejestracji numer zostaje odblokowany, a klient otrzymuje SMS z potwierdzeniem tego faktu. Orange rozsyła dzisiaj SMS-y informujące o blokadzie i saldzie środków na koncie (gdy jest ono wyższe niż 5 zł), by przypomnieć klientom o rejestracji.

Do 28 lutego sieć nadal przyznaje bonusy za rejestrację numerów (w tym tych zablokowanych). Otrzymać można na 30 dni:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2017-02-02 13:09:32

    17 - karne przepisy jakieś są? Czy tylko standardowe administracyjne?

  • 0

    19.  2017-02-02 13:10:04

    Co to za przestępstwo jest?

  • -1

    20. ~@19  2017-02-02 13:18:35  host: user-94-254-243-185.play-internet.pl

    terroryzm

  • 0

    21.  2017-02-02 13:21:20

    20 - jednak moja opinia o Polakach nie jest błędna ;-)

  • 1

    22. ~Pko  2017-02-02 13:25:18  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    @17 jestes konfodentem.ciesz sie ze w necie siedzisz bo w realu bys dostał wpie..ol

  • 0

    23. ~  2017-02-02 13:26:18  host: user-94-254-243-185.play-internet.pl

    No wiesz, jaka ustawa takie traktowanie :-)
    Jeżeli państwo (mała litera zamierzona) z góry traktuje mnie jak oszusta, krętacza i terrorystę i wypuszcza przeciw mnie takie buble prawne, to jak ja mam to traktować. Prawo to broń obosieczna. Będą musieli się do tego odnieść oficjalnie i zgodnie z literą prawa - bo w świetle tego prawa operator teraz zachowuje się jak zorganizowana grupa terrorystyczna.

  • 2

    24.  2017-02-02 13:43:56

    @17 Liczymy na kopię i ew. opis przebiegu sprawy na press@telepolis.pl .

  • 1

    25. ~  2017-02-02 13:52:53  host: host-185.45.216.114.citimedia.pl

    @23 - powiem tylko tyle: chrzanisz jak potłuczony. Na więcej komentarza Twoje wypociny nie zasługują.

  • -1

    26. ~@25  2017-02-02 13:54:34  host: user-94-254-243-185.play-internet.pl

    No i widzisz. Ja taki sam stosunek mam do tej całej ustawy.

  • 3

    27.  2017-02-02 13:57:34

    22 - rozumiem, ze jak Ci bandyta ukradnie samochód to idziesz do sklepu po nowy - bo konfidentem nie chcesz być? Jakie to honorowe... Typowe dla Polaka - ale tego buraczanego ;-)

  • 0

    28. ~window  2017-02-02 14:21:18  host: 198.7.58.83

    @14 W orange włącza się zasięg ale jak zadzwonisz to mówią Zarejstruj numer

  • 1

    29. ~window  2017-02-02 14:21:19  host: 198.7.58.83

    @14 W orange włącza się zasięg ale jak zadzwonisz to mówią Zarejstruj numer

  • -1

    30. ~Piotrek  2017-02-02 14:23:12  host: public-gprs360018.centertel.pl

    Przecież 14 i 17 to Rudy z BLOK EKIPY :P podobny IQ i podobne hobby życiowe :P

  • 0

    31. ~@30  2017-02-02 14:33:52  host: 89-77-152-219.dynamic.chello.pl

    Hało ? Płokułatułą ?

  • 0

    32. ~To fakt  2017-02-02 14:39:15  host: 81-7-9-191.blue.kundencontroller.de

    @31: widać że nawet małpy nie są wykluczone cyfrowo.

  • -3

    33. ~PKO  2017-02-02 14:39:47  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    @27 no widzisz ja jestem Polakiem a ty żydem,dałeś durny przykład,nie za bardzo sie spinacie,to tylko operator.Ludzie na telepolis maja wymagania a szare społeczeństwo im to wisi.

  • 1

    34. ~@wlo  2017-02-02 15:19:12  host: apn-95-41-194-50.dynamic.gprs.plus.pl

    a ty jesteś upadlińcem/niemcem, ze masz zdanie takie czy srakie o Polakach?
    Rozumiem , ze lubisz pisać na obcym portalu(polskim) i wylewać swoje żale, byłeś molestowany w dzieciństwie że masz jakiś uraz ?Przez Polaka sąsiad może zachodził w nocy w polskiej fladze?
    Jak ci nie pasuje Polska to wypie/* stąd !!! nikt cię tu nie chce !!

  • 0

    35.  2017-02-02 15:35:55

    34 - jestem członkiem narodu polskiego... Nie jestem jednak hipokrytą ;-)

  • 0

    36.  2017-02-02 15:36:18

    A stąd może mnie wypier[...]ć tylko admin ;-)

  • 0

    37. ~Beatawasilewska123@interi.pl  2017-10-18 09:06:53  host: 77-254-5-31.adsl.inetia.pl

    Bardzo prosze o przywrocenie nr 572588928 nr potrzebny mi jest do kontaktow z lekarzami

Dodaj swoją opinię