Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Internet z ekspresem do kawy lub drukarką

Orange: Internet z ekspresem do kawy lub drukarką

LuiN 8 Marca 2017 13:42

2 4

happy week orange drukarka ekspres

Ruszyła kolejna odsłona Happy Week. Tym razem do oferty Internetu stacjonarnego Orange dorzuca ekspres ciśnieniowy na kapsułki lub drukarkę ze skanerem.




Promocja trwa do 13 marca, a prezent, za który zapłacić trzeba 1 zł, zależy jest od rodzaju umowy:
  • przy przedłużeniu umowy w ofercie Orange Światłowód prezentem jest ekspres Krups Dolce Gusto KP100B (abonament od 69 zł),
  • dla nowych klientów Internetu VDSL prezentem jest drukarka ze skanerem Canon Pixma MG2555 (abonament od 39,90 zł).

Oferta dotyczy umowy podpisywanej na 24 miesiące. Obok nowych promocyjnych urządzeń, na stronie sieci znaleźć można też oferty z powerbankiem czy słuchawkami Sony.

Rynkowa cena drukarki Canon Pixma MG2555 to 169 zł, natomiast ekspres Krups Dolce Gusto KP100B dostać można w cenie poniżej 160 zł wraz z kosztami wysyłki.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | neostrada | orange Światłowód

w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2017-03-08 14:06:28  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Takiego sprzetu to bym nawet za darmo nie wzial. Totalny badziew.

  • 0

    3.  2017-03-08 14:19:03

    RBM dla przenoszących 200PLN +20GB na 60dni czas na zmianę sieci na numerach testowych :)
    http://tlp.is/cu7

  • 2

    4. ~  2017-03-08 14:33:04  host: 87-205-232-96.adsl.inetia.pl

    No jeszcze by się przydał młynek do kawy i toster to biorę.

  • 0

    5.  2017-03-08 15:44:57

    gaz i lodówka od zdurniałego polkomtelu a orange gorszy nie chce byc i dorzuci sztućce i wiertarkę

  • 0

    6.  2017-03-08 15:58:21

    Bardzo dobry kierunek z podawaniem ceny super dodatków.

  • 2

    7. ~Koksu  2017-03-08 15:58:58  host: afqz51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A dla starych klientów co??? Większy abonament co jedynie

  • 0

    8. ~  2017-03-08 16:27:42  host: user-94-254-129-27.play-internet.pl

    Dziadowanie, ekspres do kawy to tani szmelc, porządne ekspresy to od co najmniej kilkuset zł się zaczynają. Drukarka bez tuszów warta może maksymalnie 50 zł, tusz szybko się zużywa i trzeba zapłacić za komplet prawie tyle co za drukarkę. To już lepiej kupić za grosze używaną HP LaserJet 1020 lub podobną z tej serii i można na tym zrobić ok 2000 stron na jednym tonerze a toner kosztuje ok. 50 zł.

  • 0

    9. ~ggrre  2017-03-08 16:34:53  host: n06-07-08.opera-mini.net

    Oferowane fanty sa dostępne od dawna. W styczniu przedłużanie umowę i zdecydowałem sie na dysk 320, udało się go pchnac na olx za 130.

  • 2

    10.  2017-03-08 17:35:18

    Ja po proszę do umowy zapas ziemniaków na 2 lata z darmową dostawą co miesiąc.

  • 0

    11. ~r  2017-03-08 17:43:12  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    @10: niema problemu, jakieś zgniłki zeszłoroczne wyszukam :-)

  • 2

    12.  2017-03-08 17:50:44

    no i co jeszcze? ludzie, jak ktoś by chciał wasz internet, to sobie go kupi. przekupywanie jakimiś tanimi ekspresami jest trochę żenujące

  • 0

    13. ~  2017-03-08 17:56:38  host: aeam82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mogliby wrócić do oferowanych kiedyś kart na 30 l paliwa.

  • 0

    14.  2017-03-08 18:07:09

    Albo duża zgrzewka piwa do każdego sim-a na kartę. Od razu przybędzie użytkowników.

  • 1

    15. ~dobre sobie  2017-03-08 18:14:47  host: ip-3.195-167-159-16.net.eco.atman.pl

    Ani vdsl ani światłowodu ani widu ani słychu u mnie. Dla neostradowców nic nie dają? Chcę przedłużyć umowę przez internet - NIE DA SIĘ, mogę tylko telefonicznie, wiadomo - kasa za połączenie. Jakie oferują dla neostradowców prezenty? Głośnik bluetooth za grosze? Powerbank a może dron? Śmiech na sali. Do niedawna był dysk 30 GB - przynajmniej praktyczna rzecz. Szkoda nawet pisać ...
    Paręnaście metrów ode mnie prywatna firma położyła światłowód po słupach. Nawet 200 Mbps idzie. Ale co z tego? Jakiś "życzliwy" nie zgodził się, żeby kabel szedł nad jego posesją. I po światłowodzie ... musieli przerwać instalację dalej. Chorzy ludzie, chory kraj.

  • 0

    16. ~dobre sobie  2017-03-08 18:15:21  host: ip-3.195-167-159-16.net.eco.atman.pl

    320 GB dysk - poprawka ;)

  • 0

    17.  2017-03-08 20:45:04

    Tradycyjny orenżadowy bełkot o usługach widmo. Na samym początku w bloku była TP, przyszła potem kablówka, a oranżada została z tym co było za czasów TP czyli z ADSL-em z uploadem do 1Mbit, zero inwestycji i reklama gruszek na wierzbie.

  • 0

    18.  2017-03-08 22:49:03

    Ale gdzie ten Happy Week?
    Przecież ta oferta jest gorsza niż ta co obowiązywała do wczoraj (przenośny dysk albo tablet).
    Dlaczego firma robi z klientów idiotów, a dziennikarze zamiast weryfikować informacje zachowują się jakby pracowali w dziale PR i publikują wszytko bez refleksji?

Dodaj swoją opinię