Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange iCare dla iPhone'a i iPada

Orange iCare dla iPhone'a i iPada

Q! 12 Sierpnia 2011 20:27

0 0
Orange udostępnił aplikację iCare, która pozwala na sprawdzenie stanu konta bezpośrednio z poziomu telefonu lub tabletu.

orangeicareAplikacja Orange iCare daje dostęp do informacji m.in. o wykorzystanych pakietach bezpłatnych minut i SMS-ów, transmisji danych, na temat kwoty ostatniej faktury czy terminu jej wystawienia i płatności.

Aplikacja dla iPhone’a i iPada dostępna jest z poziomu AppStore. Wkrótce ma być również dostępna wersja na urządzenia z systemem Android.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~xxx  2011-08-12 20:36:10  host: eno188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co z tego iCare jak billing online nie działa.

  • 0

    2.  2011-08-12 20:43:13

    Aplikacje na smartphony to przyszłość, także im więcej tego typu rozwiązań tym lepiej. Czekamy na więcej.

  • 0

    3. ~Przemix  2011-08-12 20:43:42  host: 31.61.95.24

    Dla prepaida zero info w appce

  • 0

    4. ~PatrykOS  2011-08-12 20:44:24  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Wow, ja takie coś mam w Erze już od kilku lat. Wystarczy wpisać *101# :)

  • 0

    5. ~  2011-08-12 21:03:33  host: agg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta apka ma słitaśny/sfitaśny dizajn. 'dizajn for city life' ;d

  • 0

    6. ~  2011-08-12 21:04:16  host: agg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    raczej 'dizajn for siti lajf' ;dd

  • 0

    7. ~linden  2011-08-12 21:55:10  host: 77-252-32-89.ip.netia.com.pl

    To sie dzieci w gimazjach uciesza! +5 do lansu na miescie. Brak slow ale zaraz zaczna produkowac lodowke tylko dla iPhone

  • 0

    8.  2011-08-12 22:22:58

    szkoda ze ja nie moge jakos latwo sprawdzic stanu konta w orange x.x, nie to co play...

  • 0

    9. ~  2011-08-12 22:27:14  host: z19-16.opera-mini.net

    9) Dusk. No masz racje, nie ma jak sprawdzic... Tyle lat juz jestem w Orange i trzeba bedzie zainwestowac w iphona! ;-D wreszcie bede wiedzial ile mam na koncie kasy! Ha ha * Calm7

  • -1

    10. ~sredniowiecze  2011-08-12 22:27:15  host: 178235211250.unknown.vectranet.pl

    Budowanie aplikacji na telefon to sredniocziecze. Wszystko bedzie lub jest w sieci/chmurze. Jest za duzo systemów by je obsluzyc zatem tylko i wylacznie dostep przez proste www na mobile wystarczy. powinna byc strona bez ajaxa itd, prosta i jest lepsza niz aplikacja ktora co chwila trzeba bedzie aktualizowac jak wyjda kolejne pakiety promocje itd. bez sensu ta cala gonitwa za tym. www rzadzi, a na pewno html5

  • 0

    11. ~dawid  2011-08-12 22:34:55  host: 145.7.224.13

    Ussd checker na androida. Tyle w temacie.

  • 0

    12. ~DK  2011-08-12 23:10:32  host: 078088088123.kielce.vectranet.pl

    *100*# i sprawdzasz stan konta w ab/mix. Tu jak zwykle marudzenie, że czegoś nie ma jak jest i to za free, zalecam zapoznać się z możliwościami sieci, a później marudzić.

  • 0

    13. ~  2011-08-12 23:15:56  host: z34-10.opera-mini.net

    12, DK. Rety, przeciez ZARTOWALEM ! Znam swoja siec i nie musze iphona kupowac by znac stan swojej kasy :-) * Calm7

  • 0

    14.  2011-08-12 23:29:46

    W aplikacji trochę brakuje podziału na minuty z tego miesiąca i poprzedniego

  • 0

    15. ~hm  2011-08-13 07:47:35  host: public-gprs273752.centertel.pl

    czemu piszecie, że jest na iPad'a gdy aplikacja jest dostosowana tylko do iPhone?

  • 0

    17.  2011-08-13 12:30:42

    Świetny app! Dzięki Orange :D

Dodaj swoją opinię