Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Hit Rihanny za darmo w "Halo Granie"

Orange: Hit Rihanny za darmo w "Halo Granie"

WitekT 20 Maja 2013 13:48

1 9
Tym razem w ramach promocji Weekendy z Orange, do poniedziałku 27. maja klienci Orange mogą bezpłatnie pobrać sobie na telefon piosenkę Stay Rihanny, jako Halo Granie.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać darmowego SMS-a o treści W pod numer 80200. Każdy dzwoniący będzie słuchał tego utworu w oczekiwaniu na połączenie. Z promocji mogą skorzystać wszyscy mobilni abonenci Orange. Piosenkę można wyłączyć w dowolnym momencie, a na 3 dni przed końcem darmowego korzystania, użytkownicy dostaną o tym informację SMS-em.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl.


Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange | weekendy z orange

w sumie: 30
  • 0

    11. ~misuszatek81  2013-05-20 15:46:15  host: 194.156.44.21

    super promocja chyba przeniose numer:)

  • 0

    12.  2013-05-20 15:55:05

    generalnie mało kto z moich znajomych, klientów czy w rodzinie ma tą kretyńską usługę włączoną - dwie osoby przychodzą mi na myśł, przestałem do nich dzwonić

  • 0

    13.  2013-05-20 16:09:11

    Bez wątpienia news roku.

  • 0

    14. ~  2013-05-20 16:09:20  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @1 Jak zwykle, kto nie potrafi czytać regulaminu ten płaci.

  • 0

    15. ~spidek  2013-05-20 16:47:26  host: 87-205-6-201.ip.netia.com.pl

    #7 i 8: marka nju jest Orange więc o czym wy piszecie ??

  • 0

    16. ~  2013-05-20 17:50:36  host: ip-78-30-81-65.free.aero2.net.pl

    Orange znowu robi kabaret? Szkoda tylko, że jest marny i żałośnie nieśmieszny...

  • 0

    17. ~  2013-05-20 20:42:03  host: acvw110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8 trzeba mieć za co utrzymywać prezesów i dyrektorów polsko-francuskich

  • 0

    18. ~belciu  2013-05-21 00:53:11  host: xdsl-6636.walbrzych.dialog.net.pl

    potrzebne mi to jak zęby w dup.e :)

  • 0

    19. ~  2013-05-21 09:44:39  host: ip-84-39-173-19.free.aero2.net.pl

    Czy ta firma jest w ogóle poważna? Za dużo ściągnęła kapitału z Polaków i teraz śmieje im się w oczy robiąc takie... "akcje"?

  • 0

    20.  2013-05-21 10:01:55

    Nie rozumiem afery... Spośród moich kontaktów, firmowych dodam, najczęsciej abonanci Ery mają te melodyjki na powitanie powłączane. Nie kojarzę, żeby ktoś korzystający z Orange mi puszczał przeboje Rihanny czy innej Beyonce albo jakiegoś topowego przeboju zespołu z półki disco polo (chociaż pewnie bym i tak nie rozróżnił) ;-) W przypadku osób indywidualnych czasem zagadnę, żartem, zeby przykrości być może nie zrobić, że chętnie bym posłuchał klasycznego sygnału oczekiwania albo przynajmniej sugerują inną muzykę, to niektórzy nawet nie wiedzą, że to im gra ;-)

  • 0

    21. ~  2013-05-21 10:13:41  host: ip-84-39-173-19.free.aero2.net.pl

    Niektórzy nie wiedzą, a inni celowo ustawiają. Do takich głąbów jest włąśnie skierowana ta promocja, bo poważny człowiek nie będzie epatował znajomych jakimiś prymitywnymi popsongami...

  • 0

    22. ~Calm7  2013-05-21 10:16:22  host: v27-11.opera-mini.net

    Stara usługa, a Wy piszczycie jakby to jakiś news był... Poza tym, to tylko Orange taką ma? Pozostali już nie?! * Usługa ma więcej wad niż pożytku, w dodatku płatna, mimo tego ma wzięcie...

  • 0

    23. ~Calm7  2013-05-21 10:21:02  host: v27-11.opera-mini.net

    A jak ktoś chce sobie więcej poczytać o HG w Orange, to proszę bardzo: www.telepolis.pl/wiadomosci/halo-granie-w-orange,2,3,10084.html

  • 0

    24.  2013-05-21 10:32:37

    Calm7: nie piszemy o usłudze, tylko że w ramach tej usługi jest darmowa piosenka. Teraz, na ten weekend.

  • 0

    25. ~Calm7  2013-05-21 10:41:39  host: v27-11.opera-mini.net

    Tak panie Witku, ja wiem. Nie było to skierowane do Telepolis, a do komentujących, wybacz pan dwuznaczność...

  • 0

    26. ~Calm7  2013-05-21 10:45:06  host: v27-11.opera-mini.net

    p. Witku, w nr22 napisałem: PISZCZYCIE, a nie "piszecie" - może to to wprowadziło nieporozumienie :-)

  • 0

    27.  2013-05-21 10:58:00

    Calm7: idę do lekarza, tego od oczu... ;-)

  • 0

    28. ~Calm7  2013-05-21 11:05:35  host: v27-11.opera-mini.net

    27). To nie wina oczu, a być może tego, o czym napisałem panu kilka tygodni temu w PW. Proszę o tym pamiętać, a jak nie - to trochę marchewki nie zaszkodzi :-)

  • 0

    29. ~  2013-05-21 11:19:49  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    usługi są po to, by je wybierać, może być sranie na czekanie, sikanie na olanie, itp. klient decyduje. Halo granie mi się nie podoba, bo kogoś zmuszam do słuchania melodyjki, której może nie lubić. Lepiej byłoby, gdyby Orange dało możliwość do pobrania za darmo jakiegoś utworu, darmowego dzwonka zrobionego z utworu, by rzeczywiście klient korzystał.

  • 0

    30.  2013-05-21 11:55:28

    Po prostu szał :P

Dodaj swoją opinię