Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Happy Week - Neostrada z tabletem w prezencie

Orange Happy Week - Neostrada z tabletem w prezencie

orson_dzi 29 Października 2014 08:10

1 1

orange tablet Wraz z zakupem Neostrady za minimum 49 zł klienci otrzymają w prezencie tablet Alcatel One Touch PIXI 7.



W ramach promocji Happy Week trwającej do 3 listopada, klienci zamawiający usługę Nesotrada w Orange za minimum 49 zł miesięcznie otrzymają w prezencie tablet Alcatel One Touch PIXI 7. Jest to urządzenie z 7-calowym ekranem TFT o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, napędzane trzyrdzeniowym procesorem taktowanym zegarem 1,2 GHz w parze z 512 MB pamięci RAM. Tablet pracuje pod kontrolą Androida 4.4. Oferta dostępna jest tylko za pośrednictwem sklepu internetowego Orange.




Osoby przedłużające umowę nadal mogą wybrać jeden z czterech dostępnych prezentów - drukarka HP-DESKJET 1510, pendrive Rozum 16 GB, karta pamięci 16 GB z adapterem lub bon w wysokości 100 zł na zakupy w Internecie.

Źródło tekstu: Orange; wł     

w sumie: 12
  • 2

    1. ~  2014-10-29 08:40:32  host: host-176-221-121-22.dynamic.mm.pl

    Neostrada za 49 zł? Przecież Neostrada kosztuje minimum 80 zł :D Zapomnieliście o ukrywanej wszędzie opłacie za utrzymanie łącza.

  • 1

    2.  2014-10-29 09:33:36

    DLa przedłużających jak zwykle nic....mam tylko do wyboru pendrive w umowie za 100zł...

  • -1

    3.  2014-10-29 09:38:58

    2 - ja właśnie przedłużyłem. 2-letnia umowa, 49 zł abonament, gadżet w postaci dysku przenośnego ;-)

  • 0

    4. ~PoloKoktowiec  2014-10-29 10:11:55  host: n19-02-01.opera-mini.net

    szkoda że nie ma neostrady w wersji prepaid swoje też by zarobili

  • 0

    5.  2014-10-29 11:30:36

    @1 To straszne :) Poza tym żeby płacić trochę mniej wystarczy wykupić linię telefoniczną z abonamentem i go poprostu zawiesić. Zawieszenie kosztuje 17,50 netto.

  • 1

    6. ~Michal  2014-10-29 12:10:10  host: 160.83.30.178

    A mnie strasznie zdenerwowali ta oferta ''deregulacyjna''. Oznacza ona ni mniej ni wiecej ze osoby w duzych miastach beda mialy jeszcze taniej (jakby u nich nie bylo dziesiatek mozliwosci podlaczenia internetu i telefonu), a osoby z mniejszych miejscowosci gdzie jest...tylko Orange (bez konkurencji) beda placic wiecej. To jest jakis grozny absurd! Tworzymy ''rownych i rowniejszych'', jakby juz nie bylo podzialu na Polske A i Polske B...

  • 0

    7.  2014-10-29 12:43:02

    6@ tylko że za deregulacją stoi UKE a nie Orange. To UKE decyduje gdzie Orange w końcu może zmienić cenę.

  • 0

    8.  2014-10-29 14:03:26

    @Wlo
    Daj znać jak to zrobiłeś bo jam am tylko do wyboru 10-20Mbps za 59/69zł 12 miesięcy z pakieten bezpieczenstwo oraz modemem funbox...teraz nawet prezentu nie dają... 69zł + 30zł utrzymanie łącza +10zł za modem ;< Kroją jak diabli...

  • -1

    9.  2014-10-29 14:34:16

    8 - no ja potrzebuję numeru stacjonarnego jednak... Wiec nie liczę ceny za aktywną linię (nota bene mam jakiś abonament za 24 brutto z jakimiś minutami, których zresztą nie wykorzystam, bo sam nie korzystam ze stacjonarnego - musze mieć do odbierania (nawet na wszystkie połączenia mam preselekcję u innego dostawcy od wielu lat ustawioną, więc 1033 musiałbym wybierać wcześniej). 49 zł jest za "do 10 Mbps" (jest tyle w rzeczywistości). W punkcie nie dostałbym gadżetu, dlatego zrobiłem to przez zamówienie internetowe. Poszło szybko, umowę i gadżet w tydzień miałem w domu.

  • -1

    10.  2014-10-29 14:35:27

    34 zł brutto - źle mi się kliknęło ;-) Do tego dopłacam 3 zł netto za CLIP - dodam, więc za całość wychodzi 84 zł z jakimś grosikiem (jednym chyba nawet) brutto.

  • -1

    11.  2014-10-29 14:38:39

    Kiedy tydzień później weszła ta oferta za 30 zł w mojej gminie (miejskiej) zastanawiałem się czy nie zmienić, nawet upewniałem się czy mogę - no mogę, jednak musiałbym oddać gadżet ;-) A w sumie czekałem aż się pojawią dyski (bo nie było przez jakiś czas rzeczywiście) - syn potrzebuje. Biorąc pod uwagę różnicę w cenie usługi i tego typu dysków... Nie ma co się bawić, bo i tak musiałbym kupić dysk - no pewnie bym od razu terabajtowy kupił. No ale bez przesady. Zostałęm przy tym co mam.

  • 0

    12. ~M  2014-10-30 13:02:56  host: 148.81.195.80

    dokładnie, pamiętajmy że zawsze trzeba doliczać opłatę za utrzymanie łącza i liczyć się z słabą jakością internetu stacjonarnego i brakiem pomocy ze strony orange ;)

Dodaj swoją opinię