Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange GO: sprawdź do jakiej sieci należy numer

Orange GO: sprawdź do jakiej sieci należy numer

WitekT 12 Listopada 2005 11:32

0 0
Pod numerem *555 w Orange GO (automatyczna informacja o numerze) pojawiła się opcja umożliwiająca sprawdzenie czy dany numer należy do sieci Orange.

Po wybraniu opcji 1 i wpisaniu numeru można uzyskać informację czy dany numer należy do Orange. Wynika to z wprowadzanej funkcjonalności przenośności numeru i pozwoli na oszacowanie kosztu rozmowy (różna cena dla połączeń wewnątrzsieciowych i na numery poza siecią).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~sztefan  2005-11-12 12:10:13  host: bmd130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, pewnie tylko dlatego tak zrobili zeby urtip się odwalił, znajdźcie mi numer który się zaczyna od 6XX a należy do Orange :P

  • 0

    2.  2005-11-12 12:29:42

    hihi "jest aktywny w oredź" ble....

  • 0

    3.  2005-11-12 16:48:41

    na moim firmowym telefonie też działa ten numer.

  • 0

    4. ~mar  2005-11-12 18:43:17  host: 195.225.248.10

    Ten numer działa w całej sieci Orange, nie tylko w Go.

  • 0

    5. ~  2005-11-12 19:34:42  host: eaa217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Parodja

  • 0

    6. ~tomek  2005-11-13 15:40:43  host: nat2-008.sulechow.net

    oczywiscie nr rozpoczynajace sie na 690 nalezą do orange to dawny NMT centretel

  • 0

    7. ~2005  2005-11-13 17:06:22  host: dzh128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jeszcze istnieje analogowy NMT ? Centertela którego można usłyszeć na zabawkowym walkie-talkie ? Tak to jest jak się nie czyta gazet, nie słucha radia i nie ogląda TV w których reklamy telefonii kom. GSM lecą już od 9 lat :) Nie ma to jak konserwatyzm i tradycjonalizm. Niektórzy korzystają pewnie jeszcze z tam-tamów, telegramów i teleksów.

  • 0

    8. ~  2005-11-13 18:25:31  host: doi44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na bazie NMT Matka Najwyższych Cen zakłada ludziom stacjonarki, których potem słuchają sąsiedzi w starych radiach i telewizorach. Od czasu do czasu wybucha w mediach jakiś skandal z tego powodu. Wtedy MNC zamienia im to na druciane. I tak wkoło Macieju...

  • 0

    9. ~*matthias*  2005-11-13 20:42:28  host: router.eia.pl

    Do: ~sztefan >> nie jest to rozwiazanie 'na odczepnego' ale po prostu takie jest najtansze rozwiazanie dla umozliwienia sprawdzenia w jakiej sieci znajduje sie nr. U zachodnich sasiadow fukcjonuje to identycznie. :-)

  • 0

    10. ~  2005-11-15 08:39:38  host: external.ciech.waw.pl

    A wogóle udało się komuś zweryfikować numer z zakresu NMT? Bo śmiesznie jest jak numeracja z zakresu GSM MSRN weryfikuje się jako "aktywna w Oryndż" a numeracja abonencka NMT jest "błędna lub nierozpoznana" ...

  • 0

    11.  2005-11-15 11:07:51

    juz uruchomili spr. nnumerów i az dziw ze dziala skoro przenosnosc jest jeszcze tylko na papierze

  • 0

    12.  2006-01-14 21:02:29

    przyda sie jezeli ktos sie przeniesie do orange???? milo bedzie ossobie dzwoniacej do teoretycznie innej sieci dowiedziec sie ze nr np 603xxxxxx nalezy wlasnie do orange. Inni tez to powinni wprowadzic.

  • 0

    13. ~tajemnicza  2009-01-06 18:15:13  host: 77-253-183-93.adsl.inetia.pl

    no no a jak komuś się numer skończy to co a tak pozatym pozdro dla wszystkich

  • 0

    14. ~lala_lov16  2009-02-14 21:26:30  host: egs138.internetdsl.tpnet.pl

    792.. to nr orange???????????????????

  • 0

    15. ~uu  2013-09-21 09:54:44  host: cln181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    221220215 czy to numer z orange?

Dodaj swoją opinię