Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange GO obniża ceny

Orange GO obniża ceny

sirmark 1 Grudnia 2005 19:17

0 0
Orange GO obniża ceny połączeń na telefony stacjonarne z 80 groszy brutto do 60 groszy brutto. Użytkownik nie musi nic aktywować. Niższe ceny obowiązują zarówno obecnych jak i nowych klientów.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~ronski  2005-12-07 05:58:19  host: kom-viator-rtr.task.gda.pl

    taaa sami swoi.. tanie toto jest ale jakość usług żenująca.. mam drugi numer w ss i albo nie można się dodzwonić, bo od razu włącza pocztę, albo nie można z niego zadzwonić, bo zamiast wybrać numer.. łączy z pocztą :D:D a za godzinę działa ok :] Oczywiście w BOKu nikt nic nie wie :D:D Tanie nie zawsze znaczy lepsze. W żółto-pomarańczowych nigdy mi się takie rzeczy nie zdarzyły.

  • 0

    41. ~do ronski  2005-12-07 16:27:41  host: nat01.rtk.net.pl

    a mi sie zdarzyły - w srodku miasta - przez kilka godzin nie było zasięgu. Innym razem smsy nie można było wysłać - innym znowu razem smsy wysyłane były podobno 2-3 czy nawet 6 krotnie te same. Jeśli chodzi o pakiety rozmów i smsów - a dokładniej sprawdzanie stanu pod nr 1222 często sie wysyłało i nic nie przychodziło.
    No cóż - jak by tu napisać - Sami swoi są przynajmniej tani - a Orange robi się droga - a jakość usług spada...

  • 0

    42. ~  2005-12-08 11:43:54  host: xy138.internetdsl.tpnet.pl

    Zgadzam sie z waszymi opiniami,sam jestem w idei(orange)5 lat,dlatego tylko ze inni operatorzy jakos mi nic wiecej nie proponuja.Moze wyzsze ceny.

  • 0

    43.  2005-12-08 12:13:54

    Zgadzam sie z powyzszymi opiniami,sam od 5 lat jestem w idei(orange),chetnie bym zmienił operatora,ale jakos inni nie proponuja mi nic lepszego,moze z wyjatkiem wyzszych cen.

  • 0

    44. ~  2005-12-09 13:15:00  host: bm177.bm.cm-uj.krakow.pl

    Do nata 01: wiesz dlaczego TP S.A. trzyma się świetnie? Bo nasi politycy oraz nasz ukochany Pan biznesmen Kulczyk postarali się, żeby nasz narodowy operator miał cieplarniane warunki na polskim rynku. Do tego znaleźli mu równie zakostniałego i monopolistycznego inwestora France Telecom. No i teraz wszyscy z własnej kieszeni płacimy za ich widzimisię...

  • 0

    45. ~  2005-12-10 20:51:49  host: w3cache.dolsat.pl

    osk:nie wiem naprawdę na co tu narzekać.moim zdaniem ta oferta jest rewelacyjna.a 60 gr to normalna stawka za połączenie,nawet w heyah nie jest taniej.nie liczy się cena tylko jakość usłyg w tej ofercie.orange go jest spoko

  • 0

    46. ~  2005-12-11 12:34:40  host: w3cache.dolsat.pl

    osk:dodam jeszcze że sam zaryzykuję i skorzystam z ich oferty,jako że jest to oferta nowa i nie można jej zbyt pochopnie oceniać.poza tym jest świetna okazja.Starter tylko 9zł brutto.

  • 0

    47. ~  2005-12-11 12:58:16  host: w3cache.dolsat.pl

    oskbrak mi słow normalnie.Jak możecie krytykować najlepszą sieć na świecie.to jest to samo co idea tylko nazwę zmienili no i jakość i zasięg są lepsze.piszcie co chcecie mnie to nie odwoła od tej sieci

  • 0

    48. ~Paulo  2005-12-11 15:49:36  host: 80.55.135.142

    buuaaaaaa hhaaa!!!!
    jak fajnie ze jest jeszcze ERA
    wszyscy do ery i bedzie po 15gr. :)

  • 0

    49. ~kby9217  2005-12-11 21:36:01  host: gw1.tvtom.pl

    Dla nich oczywiście przyszłość jest jasna. Jak zarobią na biednych rodakach no przyszłość im się kszttałtuje jasno.

  • 0

    50. ~  2005-12-12 21:43:29  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    osk:może i macie rację.ja jeszcze się zastanawiam nad heyah.niech mi ktoś coś poradzi.Z góry dzięki.

  • 0

    51. ~  2005-12-12 21:52:52  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    najbardziej wkurza mnie ten drogi roaming.cena za minutę połączenia w zależności od strefy od 5,50 do 15zł a smsa od 2,20 d0 4,00 zł.okropieństwo.katastrofa na całej linii.jestem pewien że w innych sieciach jest taniej.

  • 0

    52. ~  2005-12-12 22:05:12  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    osk:po większym jednak namyśle nie wydaje mi się że ta sieć jest złą siecią wręcz przeciwnie.to nie wiem na co wy narzekacie?

  • 0

    53. ~Aleksander  2005-12-14 10:20:05  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Jestem w Orange od kilku lat i coraz mniej mi się ta sieć podoba. Chciałbym się przenieść do innej ale mam u nich numer i konto email już bardzo długo. Jak była idea to było całkiem przyjemnie. Ale teraz czuję się oszukiwany. Korzystam ze starej oferty idei gdzie są pakiety i rozmowa wychodzi po 40 groszy w sieci i na stacjon. do innych 80 gr. ale to i tak dużo więcej niż np w s.swoich.

  • 0

    54. ~katis  2005-12-14 13:42:39  host: afe211.internetdsl.tpnet.pl

    Dołączam jak najbardziej negatywną opinię dla ORANGE, zdzierają kasę i tyle,najdrozsza sieć w Polsce, skończą szybciej niż zaczęli, jednym słowem BADZIEWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    55. ~MERY  2005-12-15 19:40:56  host: bzj10.internetdsl.tpnet.pl

    to jest bez sensu . a teraz nawet nie ma esow po groszu ino po 6 fajna kicha chyba zmnienie na plusa

  • 0

    56.  2005-12-16 13:57:45

    Wycisne z POPa co się da! A do Orange GO przejde jak minuta będzie kosztować mniej niż 30gr.

  • 0

    57. ~osk  2005-12-16 15:36:27  host: h-82-177-157-234.dolsat.pl

    Do cwaniaO:To jest niemożliwe.nie dadzą ci mniej niż 30gr nigdzie bo im się to nie opłaca

  • 0

    58. ~dyzio  2006-01-09 00:51:09  host: bpi113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ci w ideii są po***** najpierw daja niby rozmowy za darmo za 15 zl a jak ktos chce uaktywnic to do ci** moze sobie zadzwonic bo usługa juz nieaktywna!! ch***a nie orange, daltony!! pomarańcz!!

  • 0

    59. ~Sisy  2006-03-11 16:38:10  host: 193.0.126.5

    Pzodrawian

Dodaj swoją opinię