Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Freedom w wersji brytyjskiej

Orange Freedom w wersji brytyjskiej

LuiN 22 Października 2009 09:35

0 0
Orange zaoferował w Wielkiej Brytanii dostęp do internetu oparty o LLU. Podstawowa oferowana prędkość to 20 Mb/s. Za usługę trzeba zapłacić 6 funtów i 50 pensów miesięcznie, czyli około 29,89 zł.

W zasięgu oferty proponowanej przez brytyjski odział Orange jest 65% gospodarstw domowych. Promocyjna cena dotyczy klientów Orange. Dodatkowo pobierana jest opłata za utrzymanie łącza wynosząca 10,50 funtów (w przypadku BT jest to 11,25 funtów).

Obok standardowych cen operator przygotował też promocje typu 3 miesiące bez abonamentu.


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2009-10-22 10:16:20  host: v01-16.opera-mini.net

    BT jednak też pobiera opłatę za utrzymanie łącza i to nawet wyższej niż nasza tp bo aż 11,25 funta. A już myślałem, że ta opłata to tylko w PL.

  • 0

    5. ~  2009-10-22 10:28:21  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    Apel do TELEPOLIS! Proszę nie zamieszczać takich newsów w trosce o zdrowie psychiczne Polaków!!!

  • 0

    6. ~TPsy  2009-10-22 10:36:33  host: public9.xdsl.centertel.pl

    niestety nic nowego. A raz najkis czas jacys idioci twierdzer ze w PL mamy najtanszy internet w Europie - wstarczy spojrzec na cenyw UK Francji Holandi itd zebyt zobaczyc ze wszedzier na zchodzie lacza 6Mb byly za 100 pln ale 4 lata temu

  • 0

    7. ~kaczo  2009-10-22 10:45:20  host: doh29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak to już jest, że polskie standardy jeżeli chodzi o net "trochę" odbiegają od tych zachodnich. Chociaż też jest lepiej niż kilka lat temu (ostatnie zmiany w prędkościach oferowanych przez tp, oferty kablówek itp.). Miejmy nadzieję, że za jakiś czas też łącze 20 Mb będzie mozna u nas mieć za 3 dychy...

  • 0

    8. ~Oxygene  2009-10-22 11:07:43  host: host86-153-200-159.range86-153.btcentralplus.com

    Nie zapominajcie ze to jest transfer do 20Mbit, w rzeczywistosci download jest 500kBajtów, wiec około 8Mbit, najlepszy jest Virgin Media ale nie wszedzie jest, to tyle!

  • 0

    9. ~lee  2009-10-22 11:11:57  host: r04-02.opera-mini.net

    ech :( co tu mówić :) jeszcze daleka droga przed nami i tyle... :D

  • 0

    10. ~kikulo  2009-10-22 11:19:06  host: chello089078049232.chello.pl

    przecież to jest naturalne, że im kraj bogatszy, tym ceny tego typu usług są niższe. Spójrzcie na ceny np. w Afryce środkowej.

  • 0

    11. ~Gretos  2009-10-22 11:19:07  host: dph169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale ważne jest że mamy się na kim wzorować. Może polski oddział orange też poprawi naszego freedoma??

  • 0

    12. ~  2009-10-22 11:33:25  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    W PL w tej cenie jest 1 MB/s, za to dodają gratis drukarkę lub nawigację samochodową. Super!

  • 0

    13.  2009-10-22 13:51:41

    Gdzie my żyjemy...

  • 0

    14. ~  2009-10-22 15:43:32  host: 213-17-144-146.bpa.pl

    @11: "Polski oddział Orange", to nie jest tak, że polski Orange jest własnością France Telekom, właściciela marki Orange w Europie, ponieważ Wszystkie udziały Orange Polska ma grupa Telekomunikacja Polska s.a., więc Orange jest posiadaniu polskim. Nazwa Orange pozostała po Francuzach i w wyniku obowiązujących umów TPSA z FT.

  • 0

    15. ~lee  2009-10-22 16:41:27  host: 188.33.168.107

    ale rzeczywista faktyczna prędkość pewnie będzie dużo niższa :)

  • 0

    16. ~lee  2009-10-22 16:43:03  host: 188.33.168.107

    update: więc to takie troche mydlenie oczu ;) Pozdro

  • 0

    17.  2009-10-22 16:47:42

    To jest prawdopodobnie typowe w Wlk Brytanii łącze nieograniczone od góry. Czyli jeśli linia pociągnie pełne 20 (chociaż raczej 24, taki jest limit ADSL2+) to tyle jest, synchronizacja jest maksymalna możliwa.

  • 0

    18. ~tpFAN  2009-10-22 16:58:52  host: 212.160.150.162

    netia ma trochę lepszą ofertę na LLU, ale i tak wolę TP SA, bo jest najtańsza i bezawaryjna i też ma 20 mega, tylko nie ma LLU.

  • 0

    19. ~około 90zł  2009-10-22 18:23:24  host: bel244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    około 90zł za prędkość 20Mb/s i to w UK gdzie zarabia się sporo więcej i gdzie siła robocza jest droższa niż u nas. Gdzie się podziali piewcy naszego jedynego operatora na którego niektórzy są skazani? Bez komentarza :(

  • 0

    20. ~rfrfr  2009-10-23 15:39:51  host: bnq222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o men.....

  • 0

    21. ~ab5  2009-10-23 20:21:47  host: public49311.xdsl.centertel.pl

    @12: pretensje miej do UKE. Tepsa nie może dać niższych cen niż konkurencja, bo UKE zaraz się z nimi rozprawi. Muszą wymyślać właśnie takie głupoty jak drukarka/nawigacja. Choć sami woleliby obniżyć cenę abonamentu, to niestety mają związane ręce. Ale cóż... Jaki regulator, taki internet.

  • 0

    22. ~arsene  2009-10-23 23:46:50  host: 83.230.12.163

    14. Co za bzdura!

  • 0

    23. ~dzi0bas  2009-10-28 10:45:25  host: bibfw.uwm.edu.pl

    a w kablowce jest 8mb za 64,90 i od 23 przyspieszaja do 16. Uwazacie ze to drogo? Bo ja nie..

Dodaj swoją opinię