Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Freedom na rok z mobilnym prezentem

Orange Freedom na rok z mobilnym prezentem

WitekT 23 Sierpnia 2011 19:25

0 0

Klienci kupujący usługę internetu Orange Freedom (opartą o BSA w sieci TP) z routerem WiFi otrzymają w prezencie modem do Internetu mobilnego oraz starter Orange Free na kartę.



Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy kupują usługę domowego dostępu do internetu Orange Freedom z umową na rok i routerem WiFi Netgear DGN 1000 (w cenie 54 zł). W prezencie modem Huawei 173S-2 oraz starter Orange Free na kartę z doładowaniem o wartości 20 zł i startowym pakietem 1 GB na transmisję danych.




Ceny usługi Orange Freedom w promocji z internetem mobilnym:

Prędkość Abonament
6 Mb/s 64 zł
10 Mb/s 69 zł
20 Mb/s 74 zł

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2011-08-23 19:40:41

    Kierunek 81: w ostatnim czasie ciągle pada autoryzacja. Kilka razy w miesiącu się zdarza. Po co przyciągają nowych klientów skoro nie potrafią poradzić sobie z obecnymi? Jakby nie patrzeć do 6 mega jest to najkorzystniejsza oferta. BTW czy ta promocja działa również na przedłużenie umowy?

  • 0

    2. ~  2011-08-23 19:55:41  host: 213-195-172-209.ip.netia.com.pl

    Myślałem, że już zupełnie wygasili ofertę Freedom, od kiedy Neostrada zrównała się z ceną (lub jest tańsza) z Netią.

  • 1

    3. ~Th0mas  2011-08-23 19:56:30  host: user-46-113-8-95.play-internet.pl

    Super oferta. Szkoda, ze tak pozno, bo mam juz Orange Freedom i taki modem od Playa.

  • 1

    4. ~  2011-08-23 20:28:46  host: host-89-229-139-246.chelm.mm.pl

    W prezencie modem to ja mam od 5 lat od firmy Multimedia. Instalacja za darmo. Niech się Orange schowa z darmowym szajsem, bo jeśli trzeba coś "jakościowego" to jestem skłonny wydać kilka stówek (jak na WRT54GL). Innymi słowy: kliencie, zastanów się nad sprzętem za 1 zł albo za darmo - spłacisz jego rzeczywistą wartość w abonamencie.

  • -1

    5.  2011-08-23 20:48:45

    @4, przeczytaj sobie regulamin. Multimedia nie daje i nigdy nie dawała modemu na własność! Wszelki otrzymany sprzęt (modem, ruter, dekoder łącznie z kablami) trzeba ZWRÓCIĆ po zakończonej umowie. Miałem MM więc wiem, co piszę.

  • 1

    6. ~Tomek  2011-08-23 21:07:34  host: host-89-231-196-198.dynamic.mm.pl

    Ja mam Multimedie i slowa zlego nie moge powiedziec 6mb chodzi bardzo ladnie. Fakt ze wszystko trzeba oddac ale jak padnie to sie nie martwisz tylko od reki wymieniaja

  • 1

    7.  2011-08-23 22:31:05

    Vieslav też mi ostatnio często pada autoryzacja na 71. Wolę nie wiedzieć, czy ta oferta działa z przedłużeniem umowy gdyż 6dni temu przedłużyłem umowę na internet.

  • 0

    8.  2011-08-23 23:30:51

    Ja niestety mam zupełnie inne doświadczenia z MM ale to nie o tym temat. A @4 to chyba dostaje jakąś prowizje za reklamę tej firmy bo już od jakiegoś czasu widzę wychwalanie MM przez tą osobę gdzie tylko się da.

  • 0

    9. ~  2011-08-24 06:50:59  host: z24-01.opera-mini.net

    czy MM to oferta ogolnopolska? NIE, Orange Freedom - TAK, zatem nie wiem co tu mozna porownywac....

  • 0

    10. ~neostrada  2011-08-24 08:16:42  host: abyx195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam neo 10M w firmie i tak się zastanawiam nad tym Orange - umowa mi się kończy więc może skorzystam. Nie wiem tylko jak z jakością - Neo jest OK, a co do Orange - może macie jakies opinie?Dodam że 6 słuchawek VoIP mi na tej neo działa.

  • 0

    11. ~wtorek  2011-08-24 10:32:54  host: victoria.skynet.net.pl

    W prezencie modem z SIMLOCKiem. Czyżbym się mylił?

  • 0

    12. ~  2011-08-24 12:03:59  host: z22-12.opera-mini.net

    @11 - a co jeszcze bys chcial zeby karte z pakietem z p4 dorzucili? przecierz jak daja to po to, zebys tego ofnk od czasu do czasu doladowal. a ze szkodaci bedzie zlotowek stracic, to bedziesz ladowal dla waznosci konta;)

  • 0

    13.  2011-08-31 14:41:37

    jak już tu sobie narzekacie, to dorzucę parę groszy, otóż od jakiegoś czasu korzystam z kablówki (mieszkam pod Wrocławiem) i ciągle są jakieś awarie. W związku z tym czy doradzacie Orange Freedom w tej ofercie?

Dodaj swoją opinię