Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Freedom: 5 zł rabatu na Internet

Orange Freedom: 5 zł rabatu na Internet

LuiN 23 Marca 2010 12:16

0 0

Jeśli jesteś już abonentem sieci Orange i podpiszesz umowę na Internet stacjonarny Orange Freedom otrzymasz 5 zł rabatu na abonament.



Cennik Internetu Orange Freedom z uwzględnieniem przyznanego rabatu przedstawia się następująco:




Wariant Orange Freedom

umowa na 12 mies.

umowa a 24 mies.

512 kb/s

40 zł

35 zł

1 Mb/s

45 zł

40 zł

2 Mb/s

55 zł

50 zł

6 Mb/s

75 zł

70 zł


Poza promocją dostępnych jest 5 taryf Orange Freedom. Oferowany jest również Orange Freedom 256 kb/s w cenie 30 zł:

Wariant Orange Freedom

umowa na 12 mies.

umowa a 24 mies.

256 kb/s

-

30 zł

512 kb/s

45 zł

40 zł

1 Mb/s

50 zł

45 zł

2 Mb/s

60 zł

55 zł

6 Mb/s

80 zł

75 zł



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • -1

    28. ~  2010-03-23 14:53:02  host: t07-12.opera-mini.net

    @asurbanipal. Przecież nikt cię nie zmusza do brania tego netu od nich . Ale pieprzenie takich farmazonów jak ty jest śmieszne. Wiadomym jest, że każdy bierze tam gdzie ma najtaniej i gdzie usługa jest świadczona na odpowiednio poziomie. Jest bardzo wielu którzy mogą mieć neostradę lub po BSA a tu Orange freedom jest całkiem całkiem.

  • -2

    29. ~mila  2010-03-23 15:03:22  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    70 zł za 6 mb/s i 30 zł z tego masz na telefon.... więc realnie jest to cena 40 zł.... oferta bardzo dobra!

  • 1

    30.  2010-03-23 15:19:41

    do 12: co ty za bzdury piszesz - na socjalu można mieć każde BSA w tym FREEDOM !!! weź nie wprowadzaj ludzi w błąd ! jak dokładnie nie wiesz to nie pisz głupot.

  • 1

    31. ~akant  2010-03-23 15:28:07  host: dqb212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie w malych abonamentach, to te 5 zl obniza koszty znaczaco. choc ja tutaj wszedlem, bo myslalem, ze cos o ich nowej ofercie mobilnego netu znajde, ale tamto to free, nie freedom. :)

  • 1

    32. ~  2010-03-23 15:49:04  host: bcp46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    można mieć bsa na zawieszonej linii?

  • 1

    33. ~aaa  2010-03-23 15:49:19  host: n38ip198.piekary.net

    23. nie manipuluj, jaka tu znizke widzisz? do 35% daleko, a gdzie tam 50%! Dwa lata temu podpisalem umowe z netia 1mbps trzy lata, pierwszy rok za darmo czyli 100% rabatu, teraz 49zł. W porowaniu do ofety tp czy orange rodzinka zaoszczedzila kilkaset zlotych, a nie marne 60zł czy 120zł.

  • 1

    34. ~  2010-03-23 15:49:52  host: f142-079.opera-mini.net

    O!jak sie ciesze!!-kompromitacja orange/koszmar ft) wchodzi w faze lawiny blota!-5zl!premii!-trzeba byc chorym,zeby to chwalic!.w P4 za 5zl mam 100mb,za 15zl 500Mb!-wystarcza i dziala.o! Jak sie ciesze,ze orange spada w otchlan?-lec szybciej!

  • 1

    35. ~aaa  2010-03-23 15:50:12  host: n38ip198.piekary.net

    32. tak

  • -1

    36. ~  2010-03-23 16:18:52  host: public63011.xdsl.centertel.pl

    oferta ok.

  • 1

    37. ~...  2010-03-23 16:38:47  host: ila46.internetdsl.tpnet.pl

    @34 Jaka sieć tacy użytkownicy :]

  • 1

    38. ~jasza  2010-03-23 16:40:19  host: s94.ipt.com.pl

    wow, 5 zł, 2 piwa, litr benzyny, 2 bochenki chleba,

  • 1

    39.  2010-03-23 17:16:24

    Ale się szarpneli. Era dala tylko 10zł ale przy tej kwocie chociaż ktoś się zastanawia czy nie podpisać drugiego kontraktu.

  • -1

    40. ~Edi  2010-03-23 17:18:16  host: netpanel-212-182-80-205.relaksowa.lublin.pl

    Do 37,38 Jakie mózgi takie komentarze....

  • 1

    41. ~  2010-03-23 17:24:28  host: 77-255-253-28.adsl.inetia.pl

    To fakt Era dała trochę więcej upustu. I jakoś bardziej promuję oferty wiązane. Tutaj Orange wypadł trochę dziwnie z tym upustem 5zł/

  • -1

    42.  2010-03-23 17:28:36

    nie patrzyłbym na to co daje era a co orange, a na to że w ogóle coś się dzieje. Dawno nie mówiło się o freedom, bonus niewielki ale jest. W sumie lepsze to niż nic mieli by nie dać

  • -1

    43. ~orestes  2010-03-23 17:47:09  host: chello089074171220.chello.pl

    Smiesza mnie komenatrze, typu beznadzieja i dno.Ludzie wasza netia daje takie ceny tylko dlatego że TPSA ma obowiązek sprzedać hurtowo łącze z 51% upustem tzw operatorom alternatywnym. Wyborażcie sobie w takim razie jaka jest faktyczna marzą netii za internet 1mb za 49zł a jaka TPSY? Trudno się im dziwnić że w spółce córce chcą sobie odrobić różnice.

  • 1

    44. ~wroc  2010-03-23 19:04:25  host: 109.243.255.107

    Takie rzeczy tylko... na linii analogowej TP :-(

  • -2

    45. ~anka  2010-03-24 15:50:01  host: dps131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fakt dobrze ze cos sie dzieje, ,ceny wlasciwie porownywalne do ofert neta stacjonarnego. neostrade mozna wziac teraz za 69 zl- 6mb , moze tez wprowadza net stacjonarny,w koncu niektorzy operatorzy poszli juz w ta strone, tym bardziej ze Orange jest chwalony za funkconowanie neta mobilnego, wiec pozostaje poczekac

  • 1

    46.  2010-03-24 23:22:43

    Od kiedy ta promocja?. Na stronce orange jeszcze stare ceny.

  • 0

    47. ~michu  2010-04-22 12:35:08  host: 77-254-79-228.adsl.inetia.pl

    A ten freedom ma jakieś ograniczenia na linii tp? tzn w netii powiedzieli mi, że maksimum 2mb, czy w orange będzie tak samo?

Dodaj swoją opinię