Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Free Net z telewizorem Samsung

Orange Free Net z telewizorem Samsung

orson_dzi 6 Listopada 2014 11:22

1 6

Orange powiększa dostępne urządzenie w ofercie Orange Free Net. Teraz klienci mogą zakupić telewizor Samsung UE32ES6100 z routerem Huawei E5220.



Zestaw jest dostępny wyłącznie w kanale sprzedaży internetowej w cenie 299 zł, przy abonamencie za 89,90 zł.




Samsung UE32ES6100, to 32-calowy telewizor LED o rozdzielczości obrazu 1080p. Posiada dwa głośniki o mocy 20 W, trzy złącza HDMI i USB, a ponadto obsługuje łączność Wi-Fi oraz DLNA. Z kolei Huawei E5220, to przenośny router pracujący w sieci 3G (HSDPA 21,6 Mb/s; HSUPA 5,76 Mb/s), udostępniający Internet poprzez Wi-Fi dla maksymalnie 10 urządzeń. Akumulator o pojemności 1150 mAh pozwala na maksymalnie 4 godziny pracy i do 200 godzin czuwania.

Dodatkowo Orange obniżył cenę routera Huawei E5220 do 1 zł we wszystkich wariantach abonamentu z urządzeniem.

Zobacz: Cennik produktów Orange Free Net w sklepie internetowym

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 18
  • 1

    1. ~LTE  2014-11-06 11:39:45  host: public-gprs514671.centertel.pl

    Wciskać ludziom router bez LTE? Ktoś tu chce pozbyć się tego ***.

  • 1

    2.  2014-11-06 12:00:54

    Czemu zaraz "wciskać"? Nie chcesz , nie kupujesz ,jakoś ludzie żyją bez LTE i nie cierpią specjalnych katuszy:)

  • -1

    3. ~Adam  2014-11-06 12:14:19  host: 213.158.222.232

    @1 wciskać? nie przesadzaj. Nie zauważam różnicy. Nie każdy potrzebuje LTE. To chwyt marketingowy, na który jak widać leci wiele osób bo przecież "nie mieć LTE to obciach".

    W domu korzystam ze "stacjonarnego" LTE. Wbudowany modem w laptopa ma "tylko" 3G i... jest fajnie :) Po za tym używam okazjonalnie ZTE MF63, nie mówiąc już o tym że w telefonie przy pakiecie 3GB z podwyższonym priorytetem (QualityGold) LTE jest wyłączone.

    Nie patrz przez pryzmat własnej osoby. Nie każdy ma takie same potrzeby jak Ty. Do pracy LTE to tylko gadżet. I jak każdy gadżet, może być ale jak go nie ma to wiele nie zmienia.

  • 1

    4. ~p  2014-11-06 12:19:22  host: public-gprs515095.centertel.pl

    Odkąd sieci zaczęły dawać oferty nolimit Lte to posiadanie sprzętu obsługującego ta technologie jest korzystne.

  • 0

    5. ~LTE  2014-11-06 12:59:32  host: public-gprs514549.centertel.pl

    LTE najlepsze, sam korzystam z 10 GB za 5 zł na kartę i sobię chwalę ping.

  • 0

    6. ~Om  2014-11-06 13:30:48  host: 89-73-110-27.dynamic.chello.pl

    zauważcie że co chwile orange organizuje jakąś promocję i w gratisie daje sprzęt. szkoda że wiele osób musi opłacać utrzymanie łącza, czego jestem wielkim przeciwnikiem jak i samego orange ;)

  • 0

    7. ~nn  2014-11-06 13:49:25  host: host-85-202-155-164.sta.tvknaszapraca.pl

    @5: w jakiej sieci/ofercie za 5 zł jest 10 GB z szybkością LTE? Nie ukrywam, że nie śledzę z taką dokładnością wszystkich ofert a przy takiej cenie 10 GB to super oferta.

  • 2

    8. ~8  2014-11-06 14:03:55  host: alien1.bauer.pl

    Jakby padła sieć to przynajmniej telewizję można pooglądać :-)

  • 0

    9.  2014-11-06 14:20:12

    Po odliczeniu wartości telewizora abonament wychodzi 21 zł za 70gb plus nielimitowane LTE, więc jak ktoś potrzebuje TV na raty i internet to się opłaca ;)

  • 1

    10.  2014-11-06 14:54:36

    trzeba przyznać że po odliczeniu telewizora abonament wychodzi atrakcyjnie,mało kiedy zdarza się że abonament wychodzi korzystniej niż abonament bez urządzenia.

  • 0

    11. ~gość 98  2014-11-06 16:25:49  host: public-gprs515137.centertel.pl

    Możecie mi pomóc? nigdzie tej oferty z telewizorem nie mogę znaleźć !!! Poprosiłbym o jakiś link. Dzwoniłem na infolinię sklepu internetowego orange - nic nie wiedzą o tej promocji, poza tym mieli jakąś awarię.

  • 0

    12. ~gość 98  2014-11-06 16:56:58  host: public-gprs515137.centertel.pl

    Już się dodzwoniłem do sklepu internetowego orange. Jeszcze tych telewizorów nie mają na stanie - nie mogą przyjąć zamówienia.

  • 1

    13.  2014-11-06 18:44:42

    Skąd orange ma taki telewizor Samsung UE32ES6100, jakaś wysprzedaż czy co ,obecnie na rynku sprzedają wersję H a tu chcą wcisnąć nam stary model E

  • 1

    14.  2014-11-06 18:48:14

    Widzę ,że tu nie którzy się palą na telewizor co był w sprzedaży w 2012 r.

  • 0

    15. ~gość 98  2014-11-06 19:12:31  host: public-gprs515137.centertel.pl

    @14 - akurat przedłużam umowę, myślałem o tablecie samsung 4 - dają telewizor to go wezmę tym bardziej, że od tej kwoty 299 zł dostanę upust na sprzęt i mam do wykorzystania punkty playback to wyjdzie prawie za darmo. A i tak abonament będę miał 89,90. Moim zdaniem się opłaca tym bardziej na tablecie mi nie zależy bo mam NOTE 3 - to dla mnie wystarczające.

  • 0

    16.  2014-11-06 20:53:21

    @9. Mógłbyś łaskawie podać jaką cenę tego telewizora przyjąłeś do swoich wyliczeń oraz na jak długi okres umowę? Bo mi przy 24 miesiącach i cenie TV w okolicach 1 tys. złotych abonament wychodzi w okolicach 60 złotych (89-(1000-299)/24).

  • 0

    17. ~xxx  2014-11-06 22:08:59  host: host-81-190-252-211.elk.mm.pl

    do fanpacka kl dostaje 40 calowy za 149zl (+29zl za utrzymanie chyba ze posiadasz potsa).w tamtym roku cena byla korzystniejsza o jakies 10zl bo w fanpacku wychodzilo to 169zl (utrzymanie wliczone w abo).

  • 0

    18.  2014-11-07 00:10:57

    @16
    jedyne gdzie znalazłem sklep który to sprzedawał umowa oczywiście jest 24 miesiące po 89,90 zł +299 zł za tv
    http://tlp.is/4ho
    i modem za 1 zł który jest minusem w tej ofercie bo nie ma lte a w tym abo lte jest nielimitowane taki paradoks mały :)

Dodaj swoją opinię