Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Free Net z nielimitowanym LTE

Orange Free Net z nielimitowanym LTE

LuiN 21 Października 2014 13:03

19 2

Od dziś w ofercie Orange dostępne są taryfy Orange Free Net z opcją nielimitowanego Internetu w technologii LTE.



W dwóch najwyższych abonamentach po wykorzystaniu podstawowego limitu klienci będą mogli nadal korzystać z szybkiej łączności LTE. W przypadku Orange Free Net 69,90 szybkość LTE będzie wtedy wynosiła do 10 Mb/s, natomiast w taryfie za 89,90 zł nie będzie ograniczana.




Oferta z routerem lub tabletem (24 mies.):
Orange Free Net 39,90 49,90 59,90 69,90 89,90
Abonament 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł
Pakiet danych 10 GB 20 GB 30 GB 40 GB 70 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku do 10 Mb/s maksymalna szybkość

Oferta z routerem lub tabletem (12 mies.):
Orange Free Net 39,90 49,90 59,90 69,90 89,90
Abonament 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł
Pakiet danych 5 GB 10 GB 15 GB 20 GB 35 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Klienci dysponujący własnym sprzętem mogą wybrać jeden z pięciu planów taryfowych dostępnych w opcji bez terminala. W obu przypadkach można, podpisać umowę na 12 lub na 24 miesiące:

Oferta tylko SIM (24 mies.):
Orange Free Net 19,90 29,90 39,90 49,90 59,90
Abonament 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 9,90 zł 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł
Pakiet danych 5 GB 15 GB 25 GB 40 GB 60 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Oferta tylko SIM (12 mies.):
Orange Free Net 19,90 29,90 39,90 49,90 59,90
Abonament 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 59,90 zł
Abonament z rabatem Orange Open 9,90 zł 19,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł
Pakiet danych 2,5 GB 6 GB 10 GB 20 GB 30 GB
Nielimitowane LTE do 31. marca 2015 roku

Pakiety danych Orange Free Net przydzielane są na całe konto abonenckie - klient może z nich korzystać na wszystkich posiadanych kartach. Za dodatkowe 9,90 zł miesięcznie istnieje możliwość dokupienia dodatkowej karty SIM.

Zobacz: regulamin promocji Orange Free Net
Zobacz: regulamin promocji Nielimitowane LTE
Zobacz: regulamin oferty Orange Free Net

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | orange | orange free net

w sumie: 55
  • 1

    36. ~cziko  2014-10-22 08:46:00  host: aemu114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko fajnie.. tylko że orange ma bardzo mały zasięg jeżeli chodzi o LTE.

  • -1

    37.  2014-10-22 09:12:28

    Mieszkam w Poznaniu, więc z zasięgiem nie ma problemu. Playa nie biowę pod uwagę, bo jeśli mają taką jakość neta jak rozmów to nie skorzystam. Plus i Orange to jakieś między 6-10 w 3g i między 20-30 w lte. Posiadam służbowy tel. Orange i prywatny Plus więc sprawdziłam. W Inei mam teoretyczne 15 mbs, które z taką prędkością działa chyba tylko między 3 a 6 rano, a jak się osiedle dosiądzie to 6 nie przekracza + zatkane dnsy (alternatywne również). Obawiam się jednak, że jak dużo ludz przesiądzie się na LTE to będzie to samo co w kablówce.

  • 1

    38.  2014-10-22 10:34:48

    @37: Korzystasz z wi-fi czy podpinasz się przez kabel? Reklamacje do kablówki były pisane? Mi łącze w kablówce (Multimedia) zawsze trzyma 60/3, z tym, że jak jestem podpięty przez kabel. Po wi-fi są problemy. DNS 8.8.8.8 google zatkany? Jak tak to router z własnym buforem DNS. Ja mam Mikrotika skonfigurowanego pod DNS google, bo na domyślnych Multimedii przekierowuje na interię jak się wpisze nieznany adres. W życiu nie zamieniłbym nawet słabego łącza stacjonarnego na LTE choćby ze względu na limity transferu, a piszesz że dużo pobierasz. Co do wypowiedzi @33 to Plus jest u mnie ostatni jeśli chodzi o net mobilny ze względu na oszukańczy FUP. Play jest pierwsze ze względu na jasne zasady. Zasięg i jakość to całkiem inna bajka.

  • 1

    39. ~Ola  2014-10-22 10:40:58  host: public-gprs516302.centertel.pl

    a w Bieszczadach jestem w Cisnej i ledwo 1 Mb/s osiagam :) gdzie tam do lte :)) i to trzeba sie nagimastykować zeby jakis zasięg był :))

  • 1

    40.  2014-10-22 12:00:53

    @38 po kablu i po wifi jest to samo, a Inea w odpowiedzi pisze, że mogę sobie umowę bez kary rozwiązać jak mi się nie podoba, bo z racji wzmożonej aktywności klientów wieczorami i w weekendy sieć może być przeciążona, a nikt mi niczego nie gwarantował w umowie. Orange niestety w mojej lokalizacji to 2-3 oferuje, bo to daleko od centralki. Lipa jednym słowem straszna.

  • 1

    41.  2014-10-22 14:46:42

    @40: Zawsze zostaje radio we własnym zakresie jak jest widoczność optyczna. Dogadać się z kimś kogo blok widać i jednocześnie ma jakiegoś normalnego dostawcę i puścić sobie linka radiowego na 5GHz. Nowy sprzęt do obu stron linka, na którym się puści 50/50 z palcem w d*** to max 500-600 zł.

  • 0

    42. ~ixu  2014-10-26 08:10:05  host: rej.4web.pl

    @33
    Co Ty robisz? Jesz ten internet czy co? Mnie 100 GB wystarcza na 3 - 4 m-ce i się nie oszczędzam przy 4 użytkownikach w domu, gdzie oglądamy online w tv, dzieci ciągną gry i YouTube, poczta i czytanie.... Naprawdę chyba jesz i popijasz tym internetem... Bez urazy oczywiście, ale może nie ogarniam...

  • -2

    43. ~  2014-10-26 09:12:18  host: n19-08-07.opera-mini.net

    42, Niektórzy to typowi hejterzy i wszystko co nie jest od Play to jest złe. Takich opinii nie trzeba brać poważnie. Plus owszem stosuje FUP ale ja np sciagam po 60-70GB/mc i nie dostałem FUPa a mam w pakiecie 20GB. Fakt, nie ściągam plików 10GB a to tez ma znaczenie. Wystarczy poczytac Plus Forum gdzie grupka osob, ktora sciagnela po 300GB w kilka dni i sa oburzeni, ze dostali lejek

  • 2

    44.  2014-10-26 14:28:33

    @42 w wypowiedzi nr 33 nie pisze ani słowa o ilości GB, a raczej wyrażam swoją wątpliwość w stabilność działania i pytam czy ktoś ma doświadczenia z tego rodzaju przesiadką i limitami. Może ja jem internet ale Ty przespałeś/przespałaś lekcje czytania ze zrozumieniem.

  • 1

    45.  2014-10-26 15:24:09

    Mam internet mobilny od 4 lat. Mnie akurat zależy na mobilności. Można mieć smartfona z internetem który udostępni innym urządzeniom internet przez uruchomionego HotSpota gdziekolwiek jesteśmy. Smartfon zawsze jest w kieszeni więc korzystamy gdzie chcemy. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby korzystać z kablówki i testować internet mobilny. Po testach wybieramy co nam lepiej się opłaca a może jedno i drugie. Teraz mam mały pakiecik w smarfonie i modem LTE w notebooku.

  • -1

    46. ~  2014-10-26 17:28:54  host: apn-77-112-29-237.dynamic.gprs.plus.pl

    U mnie w mieścinie ( zach-pom) nie ma Orange na LTE, więc kicha, Plus już jest z rok albo dwa a pomarańczowi coś nie mogą ich dogonić nawet przez 2 lata.

  • 0

    47.  2014-10-27 02:04:36

    @42: Niemożliwe. Mój ojciec sam (ma osobny port na routerze), który jest raczej light userem pobiera miesięcznie ok. 100 GB, a Ty mi mówisz że to starcza na 3-4 miesiące dla kilku osób? To co Ty robisz, tylko www przeglądasz bez filmów, aktualizacji, chmury, steama itp? Jak ktoś ma wątpliwości to najlepiej zainstalować sobie na kompie program NetWorx i zobaczysz ile naprawdę pobierasz miesięcznie. No i liczyć się z tym, ze za rok będzie to dwa razy tyle co obecnie.

  • -1

    48. ~tomaszk-poz  2014-10-27 03:09:01  host: apn-95-40-160-139.dynamic.gprs.plus.pl

    @33 Mam LTE z Plusa i nie narzekam. Popieprzyli coś z szybkością (miało być 20 było 10) ale po dwóch interwencjach przyszedł list papierowy, że przepraszają etc i anulowali jeden abonament, czyli 60 dych do przodu, a oczekiwałem oddania różnicy tj 30 zł (10złx3 miesiące). Po wyczerpaniu limitu mam zadeklarowaną szybkość, pingi prawie jak w kablówce - żyć nie umierać. Lejka nie testowałem - nie ściągam filmów, ale youtube, vod, spotify - używam bardzo często.
    Plus dla mnie, ze przy przeprowadzce zabieram neta ze sobą i kiedy odzyskam maja kase za modem.
    Ja nie miałem wyboru bo tam, gdzie mieszkam było krucho z linią i dostep tylko Orange i tylko do 10, a przed limitem w LTE mam +-60, wysylka +-30, po limicie mam 20 na 30 wysylka. Na razie jest bardzo dobrze, bo pojawia się konkurencja.
    Działa stabilnie. Tyle z Poznania. No i miałem publiczny ip bez żadnych zabiegów, a ponoć się skończyły. Sprzęt z umową załatwiłem w salonie w 15 minut. Wiem, brzmi jak reklama, ale opisałem jak to jest u mnie.

  • 0

    49. ~Milo  2014-10-28 10:33:05  host: 91.216.213.140

    Zeby jeszcze w LTE pingi były jak po kablu...

  • 0

    50. ~tajk  2014-10-28 11:43:00  host: public-gprs516490.centertel.pl

    @33 ja przeszedłem z kablówki na komórkowy. za net-kablówkę płaciłem a nie używałem bo często podróżuje. Przeszedłem na mobile i teraz aktualnie jestem w Orange - w/g mnie to dwie najlepsze sieci do netu komórkowego/mobilnego (nie sprawdzałem Plusa ale i nie polecam PLAY!) W Orange mam 30gb na miesiąc plus darmowe noce od 24 do 8-rano ale za 10 zł miesięcznie dokupilem darmowe noce od 24 do 12ej.
    Za w/w oferte bez modemu/24miesiace place 45/46zł po odliczeniu ... rabatu na caly okres umowy 30% za kupon kupiony na grouponie za 29zł dodatkowo mam rabat 10zł za inna usluge w orange. Uzywam tych 30gb na 2 komputerach/dwie rozne osoby uzytkuja ten sam pakiet a od wczoraj na tym necie mam uruchomiona druga kartę aby druga osoba mogla uzywac transferu bedac w innym miejscu(koszt jednorazowy 5zł pls co miesiąc 5zł za druga karte). Czy trafiło mi się zużyć transfer? Nie! Oglądam YT ,słuchamy radia w necie,oglądamy filmy na seansik.tv, itp stronach a i czasem sciagne pare giga i wysle tez :-) Modem jaki polecam to ZTE MF60 stary i nie ma lte :-) ale smiga a jesli zly zasieg to wystawiam go na parapet lub za okno i jest hiper zasięg :-)

  • 1

    51. ~MIke  2014-10-29 12:16:58  host: 160.83.30.185

    Kolejny absurd w Orange. Za 70zl otrzymujemy oferte LTE z routerem i predkoscia ''do 10mb/s". A Neostrada 10mb z oplata za utrzymanie lacza kosztuje 50zl+30zl=80zl... A deregulacja tylko w duzych miastach, gdzie mieszkancy i tak maja wiele mozliwosci taniego dostepu do intenetu. A male miejscowosci, gdzie jest tylko dostepna oferta Orange beda...mialy wyzsza cene. Po prostu pieknie...

  • 1

    52. ~NickB  2014-10-30 00:31:46  host: public-gprs514539.centertel.pl

    Orange specjalnie ograniczyło wartości transferu, ponieważ prowadzi testy wydajoności LTE. Przed 21.10 miałem do 50mbps a teraz ledwo 30mbps czy na LTE czy na H+ wszystko jedno... nie miłe rozczarowanie a dotyczy wszystkich... Orange daj szybkość jak przed 21.10.2014 a będziesz liderem

  • 0

    53. ~M  2014-11-13 12:44:51  host: 89-73-110-27.dynamic.chello.pl

    trzeba doliczyć opłatę za utrzymanie łącza, prawda? Orange znów zapomniało to dodać? Czy autor specjalnie pomija ten fakt? Może się mylę

  • 1

    54. ~saracen  2014-12-10 20:47:23  host: public-gprs516336.centertel.pl