Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Free na próbę

Orange Free na próbę

sirmark 20 Listopada 2007 15:48

0 0

W promocyjnej ofercie Orange Free na próbę, klienci mogą wypróbować jego możliwości w miejscach, w których chcieliby z niego korzystać. Jeśli usługa nie spełni oczekiwań można z niej zrezygnować bez konsekwencji wynikających z przedterminowego rozwiązania umowy.

W ofercie Orange Free na próbę, klienci którzy kupią usługę z umową na czas określony - 24 miesiące, mogą z niej zrezygnować w ciągu pierwszych 6 pełnych dni, od daty podpisania umowy. Rezygnując w tym terminie nie zapłacą żadnych opłat za korzystanie z usługi ani opłaty dodatkowej za rozwiązanie umowy przed terminem. Jedynym kosztem jaki poniosą będzie jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 61 zł. Warunkiem jest złożenie pisemnej rezygnacji, zwrot karty SIM oraz karty modemowej.




Klienci kupujący usługę mogą wybrać jedną z jej dwóch opcji - Orange Free Standard z abonamentem za 60 zł lub Orange Free Premium za 120 zł miesięcznie. Zawierając umowę na 24 miesiące wraz z usługą będą mogli kupić modem USB lub kartę modemową PCMCIA w promocyjnej cenie.

Zobacz: regulamin oferty Orange Free na próbę (plik PDF; 80 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~gigi  2007-11-20 17:10:49  host: 195.117.208.112

    2. ~ 2007-11-20 16:11 - a jak to zrobisz bez modemu obsługującego HSDPA itp.?

  • 0

    9. ~hans  2007-11-20 17:20:27  host: 80.51.243.34

    Kiedy UMTS w Toruniu ???!

  • 0

    10. ~dt  2007-11-20 17:23:32  host: wap.plusgsm.pl

    hans- w Orange? Nigdy :) Bierz iPlusa i masz hsdpa w Torcu lub Ere, bo na Orange to sobie jeszcze dlugo poczekasz...

  • 0

    11.  2007-11-20 17:45:05

    Nie rozumiem po co pakowac sie w ciemno w ta oferte jezeli wystarczy kupic sam starter orange free pre-paid i przetestowac na pozyczonym modemie. To tak apropos oplaty aktywacyjnej 61zl. Tak wogole to dobre i te 6 dni na rozmyslenie sie.

  • 0

    12. ~rafa  2007-11-20 18:01:29  host: chello089078085135.chello.pl

    Oranżadzka promocja więcej cukru i bąbelków, a woda kranówa ta sama.

  • 0

    13. ~robaas  2007-11-20 18:32:35  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    Moze tylko wspomne ze obowiazujace przepisy mowia ze ma sie podajrze 10 dni na odstapienie od kazdej umowu zawartej poza siedziba firmy, zatem wystarczy kurier lub sciagniecie przedstawiciela w dowolnie umowione miejsce poza lokalem firmy.

  • 0

    14. ~  2007-11-20 18:35:23  host: mail.centraleuropebpo.com

    Ja mam telefon w Orange,jestem zadowolony i gdyby nie limity ściągania i zawrotna cena free, już dawno bym sie zdecydował na taki internet. Jednak niestety żyjemy w Polsce :(

  • 0

    15.  2007-11-20 18:41:39

    61zł za 6dni to ile wychodzi dziennie netto/brutto... ;) w Erze Blueconnect też można rozwiązać bez konsekwencji ale w ciągu 30dni przynajmniej...

  • 0

    16. ~  2007-11-20 19:31:40  host: inet20908na-0.eranet.pl

    8-wystarczy podłączyć telefon do komputera

  • 0

    17.  2007-11-20 21:28:13

    tomiq - szczególnie, że dookoła wszyscy mają po pięc modemów... ;-)

  • 0

    18.  2007-11-20 21:29:33

    ~hans - nie chcę nic mówić... ale spójrz na plamy EDGE/UMTS Plusa w Twoim województwie... Jak nigdzie w kraju - tak gęsto, że prawie wszędzie ;-)

  • 0

    19. ~  2007-11-20 21:58:18  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    UMTS w Gliwicach orange 3g jest idealny na maxa :)

  • 0

    20. ~max  2007-11-21 00:25:23  host: wola-1.formika.pl

    no coz. W orange ludzie z plusa to i promocje znajome ;) i w druga stronę to samo.

  • 0

    21. ~Artus  2007-11-21 00:49:20  host: c77-31.icpnet.pl

    14. ty chyba nie wiesz co mowisz. czy znasz ceny angielskiego neta przez koma??? i ilosc transferu? Dla twojej informacji cena to 40 funtow a limit 1 giga. wiec wole juz 5 w orange. Pozdrawiam

  • 0

    22. ~xxx  2007-11-21 08:57:41  host: 217.98.38.3

    Odpalilem modem PCMCIA 3G polaczy sie na 3,6 MBit/s a predkosc sciagania plikow 8-11 KB ... jaja sobie operatorzy robia :) (iPlus)

  • 0

    23. ~bartoldoo  2007-11-21 09:43:45  host: aans134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **21 - zgadzam sie z Tobą w 100 %. 99 % obywateli naszego pięknego kraju jest przekonana że wszędzie jest taniej niż u nas :) wszystcy są pewnie a nikt nie sprawdzi a takich przykładów jak ty podaleś są setki heeeh ale taka już nasza natura musimy nazekać

  • 0

    24. ~ionn  2007-11-21 13:11:32  host: aaxe56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja długo szukałem opertora u ktorego bede miał to wszystko co bedzie mi odpowiadac-i tak wybrałem Plusa, jest ok, i do tego jeszcze za darmo moge odwiedzac w komórce serwis plus.pl

  • 0

    25. ~matet  2007-11-21 14:00:04  host: dpt218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi bardziej odpowiada orange free ceny są praktycznie takie same 120zł za limit 4gb ale wydaje mi się że w orange troche lepiej chodzi

  • 0

    26. ~koral  2007-11-21 18:06:38  host: apn-77-114-68-103.gprs.plus.pl

    Ale niespodzianka. Iplus odpalił dziś mi w domu w HSDPA w Elblągu. Faktycznie 3,5G to dopiero fajna sprawa. Przy 2/7 zasięgu test pokazuje 1600kbps download, 254kbps upload. Więc Orenżada mnie już w ogóle nie interesuje.

  • 0

    27. ~szkło  2009-11-10 08:27:20  host: ayu40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja wole play online ze wzgledu na niska cene abonament 45 zlotych i 5 gb danych

Dodaj swoją opinię