telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Free na kartę w ofercie Zetafon

Orange Free na kartę w ofercie Zetafon

LuiN 2 Września 2011 19:13

0 0
Od 2. września dla abonentów oferty Orange Free na kartę udostępniona została oferta Zetafon standard oraz Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem na zasadach identycznych, jak w pozostałych taryfach Orange na kartę.

Oznacza to, że od dziś możliwe jest zawarcie umowy w ramach oferty Zetafon przez abonentów taryfy Orange Free na kartę oraz zmiana taryfy na Orange Free na kartę przez abonentów korzystających z promocji Zetafon posiadających inną taryfę.

Orange Free na kartę umożliwia tanie korzystanie z Internetu dzięki dużym bonusom internetowym po doładowaniach konta, jednocześnie oferując standardową cenę za minutę połączenia w wysokości 29 gr oraz SMS-y po 20gr. Z racji internetowego charakteru taryfy, dotychczasowy cennik Zetafona został uzupełniony o modem ZTE MF192 (wchodzi do oferty 5. września).

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Zetafon obowiązujący od 5. września (plik .pdf; 77 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 50
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32. ~rymi  2011-09-03 18:41:54  host: apn-77-115-211-186.dynamic.gprs.plus.pl

    Tak - w Zetafonie nie dziala Przelew SMS wiec srodki tylko sie gromadza, ale po skonczeniu umowy nie ma problemu ze sprzedaniem srodkow. Ze nie dziala Przelew SMS w Zetafonie przekonalem sie 2 miechy temu jak sie wlasnie wladowalem w Zetafona w Orange POP na ktorym mialem prawie 700zl i planowalem pozbyc sie tego w wakacje. No niestety bede musial czekac 3 lata :/ Druga umowa w rodzinie - Zetafon z Orange Go ze zobowiazaniem miesiecznym 25zl skonczyla nam sie 2 tygodnie temu i pozbylem sie srodkow - no, ale na tym numerze po 2 latach bylo tylko 150zl nadatku. Tak wiec Zetafon w OFnK na 3 lata to zaden klopot. No chyba, ze zlikwiduja Przelew SMS [w koncu juz tylko Orange ma takie cos - to co jest w Plusie sie nie liczy, bo tam mozna tylko malutkie kwoty przekazac] - w koncu zawsze moga to zrobic ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33.  2011-09-03 18:47:45

    oby tak dalej. niech rozbudowują sieć HSDPA bo u siebie na działce tylko Plus ma HSDPA i dlatego musze korzystac z netu w jednym z MVNO:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    35. ~Nati  2011-09-04 00:38:51  host: host-89-231-201-65.dynamic.mm.pl

    No HSDPA niech powiekszaja i nie likwiduja GB po doladowaniu to lepszej oferty na chwile obecna nie ma :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2011-09-04 00:47:23

    @35: Czyżby? Nowy Play online na karte jest o wiele tańszy bo 1 MB kosztuje 3,3 gr a w OFnk aż 10 gr do tego w NPOnk mam Noce Bez limitu od 00:00 do 9:00 za 10 zł właśnie sobie ściągam torrenta ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2011-09-04 03:15:34

    Wiecie że już nie ma darmowych starterów na stronie Orange, przynajmniej ja nie widzę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39. ~  2011-09-04 07:37:11  host: host-89-231-201-65.dynamic.mm.pl

    sa startery http://www.orange.pl/portal/map/map/wizard?_requestid=195839#cur

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    40. ~Twain  2011-09-04 10:04:57  host: 89-76-124-161.dynamic.chello.pl

    Orange me słaby zasięg ? Chyba mówisz to siedząc w tunelu albo w metrze... ! Otóż Orange ma nieporównywalnie najlepszy zasięg z całej P4

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    41. ~  2011-09-04 10:09:12  host: 87-204-21-162.ip.netia.com.pl

    zgadzam sie :) u mnie plus nie lapie nawet 3g w miescie. A orange około 6mbs

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    42.  2011-09-04 10:54:45

    To ze w waszej lokalizacji dany operator najlepiej dziala nie znaczy ze ma najlepszy zasieg. W innym miejscu liderem zasiegi predkosci jakosci bedzie zupelnie inny operator.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~Zenek  2011-09-04 11:31:43  host: host-89-229-83-34.szczecin.mm.pl

    @40: Ale strzeliłeś...jak kulą w płot. ;) Orange i zasięg??? Być może w niektórych lokalizacjach tak jest, ale nie w Zach.-Pom. Nie wspominając o tym, że O. jako jedyny operator stosuje kompresję grafiki bez zgody użytkownika, i której nie można w prosty sposób wyłączyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~Twain  2011-09-04 12:17:21  host: 89-76-124-161.dynamic.chello.pl

    A kto powiedział, że nie podróżuję po Polsce ? Tak się składa że 2 razy w tygodniu pokonuję 400 km w tą i z powrotem i zasięg jest wzorowy... Dokładnia jak Faza napisał, to że w Zach pomorskim masz słaby zasięg nie oznacza, że w całej Polsce tak jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    45. ~Nati  2011-09-04 12:27:57  host: 31.61.34.108

    ale sumujac to ORANGEpod wzgledem ilosci BTS nie sa na 1 miejscu, mimo to za 45 zl 6 gb na 6 miesiecy to gdzie mozna miec lepsza oferte?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~  2011-09-04 13:28:54  host: v12-16.opera-mini.net

    A w woj. kuj.-pom. Orange jaki ma zasięg? Bo planuję się tam przeprowadzić i mam do wyboru POnK (Play Online na Kartę, dokładniej (Nowy) Play Online na Kartę (All Inclusive)) i OFnK (Orange Free na Kartę) i nie wiem co wybrać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~  2011-09-04 14:10:51  host: public-gprs19181.centertel.pl

    kup sobie strtery za 5 zl i zobaczysz co ma lepszy zasieg

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    48.  2011-09-04 14:40:16

    #39: Mi wyskakuje normalna strona w FF i nie ma nic o starterach ani numerów. Najlepszy zasięg to ma T-Mobile tak się składa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49. ~  2011-09-04 14:58:20  host: z24-09.opera-mini.net

    Krótki koment NARESZCIE

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    50. ~  2011-09-04 15:18:38  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @48, to źle ci wyskakuje. startery cały czas są dostępne. U mnie każdego operatora mam bardzo dobry zasięg ;) ale tmobile ma najwyższą jakość połączeń.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    51.  2011-09-04 16:20:42

    Plus GSM- najlepszy internet mobilny, U- Mobile- najwyższa jakość połączeń głosowych, Orange- najtańszy dostęp do internetu, Play - najniższe koszty użytkowania. To moje obserwacje i wnioski, po latach prób i poszukiwań,

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    52.  2011-09-04 16:45:39

    @51: Mi wychodzą inne wnioski, twoja teoria przeczy sama sobie.