Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Free 39 i pół

Orange Free 39 i pół

sirmark 29 Kwietnia 2009 13:41

0 0

Od 30. kwietnia Orange wprowadza nową usługę mobilnego Internetu - Orange Free 39 i pół.



Abonament miesięczny za usługę wynosi 39,50 zł przez cały okres trwania umowy. Miesięczny limit transferu danych to 0,5 GB.


Usługa dostępna będzie w ofercie Orange Free, Orange Free z laptopem oraz jako usługa dodatkowa dla Abonentów ofert na abonament.


Zobacz: regulamin oferty Orange Free.
Zobacz: regulamin oferty Orange Free z laptopem.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    52.  2009-04-29 17:06:38

    O Plus cos kombinuje ;)

  • 0

    53.  2009-04-29 17:20:01

    dopestar: a zrób, zrób - napisz artykuł, podziel się z nami, to jeszcze Ci zapłacę, jak materiał będzie ciekawy. :-)

  • 0

    54. ~  2009-04-29 17:28:06  host: f142-052.opera-mini.net

    @52 od wczoraj;),hosty jak w erze.dynamic..pewnie zmienili w zwiazku z info o limicie w orange.mirekb

  • 0

    55. ~dopestar  2009-04-29 17:56:56  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    53. @WitekT jak znajdę tylko chwilę :-) , ale taką nieco większą :-) to wezmę się do stworzenia artykułu na ten temat :-) , postaram się do tego podejść możliwie jak najbardziej profesjonalnie :-)

  • 0

    56.  2009-04-29 18:14:45

    W Erze internet można mieć na korzystniejszych warunkach za taką samą cenę i z większym limitem danych.

  • 0

    57.  2009-04-29 18:27:50

    @ 4 , w ogóle nie skojarzyłem z jakims tam serialem - bardziej, z 36,6 :)

  • 0

    58. ~dzetex  2009-04-29 18:28:59  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    kwistas tez jestem tego samego zdania. Orange ostatnio serfuje dosyc przecietne promocje co widac bylo w wynikach. No i ten ich nie wiadomy rebranding wprowadza nie potrzebnie zamieszanie.

  • 0

    59.  2009-04-29 18:37:00

    MirekB hmm a co ma limit z Orange wspolnego z hostem Plusa ? Hmm :D

  • 0

    60. ~Ghostdog  2009-04-29 19:12:20  host: p07-12.opera-mini.net

    Skoro daja tu za okolo 40zl 500MB to mogli by i dac 100MB za 10zl w prepaidzie,ale po co?!? Robic dobrze klienteli.Tlumacza sie,ze prepaidowcy malo korzystaja z neta wiec nie potrzeba takich pakietow.Ale czy stracili by cos gdyby wprowadzili takie pakiety? Najwyzej nikt by ich nie zamowil,albo robilo by to malo osob.A noz okazalo by sie ze to calkiem popularna usluga i jeszcze by na tym zarobili.Druga sprawa,ze Orange ma cienka siec.Net w godzinach szczytu potrafi sie cofnac o poziom w dol,z edge robi sie nagle gprs a z umtsu edge :-).

  • 0

    61. ~was  2009-04-29 19:17:38  host: aata244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @dzetex czy ja wiem czy przeciętne promocja jak spojrzysz na pre-paida to jest ponad przeciętny. Z tego co dziś pisali to rebranding został przeniesiony w czasie moim zdaniem całkiem słusznie teraz trzeba zająć sie kryzysem, który daje o sobie znać.

  • 0

    62. ~0rafal  2009-04-29 19:44:12  host: public32892.xdsl.centertel.pl

    @wlo nie ma nic gorszego jak takie niesprawiedliwe szufladkowanie ludzi. Nie ściągam filmów, muzyki i pirackiego oprogramowania - również ze względu na swoje zasady. Kto w życiu napisał więcej jak 5 linijek kodu ten wie jak ciężko programy powstają ;) Ale... słucham radia przez internet praktycznie 5 - 10 h dziennie (jak tylko włączony jest komputer), oglądam teledyski na youtubie, itvp.pl itd itd. Na samych LEGALNYCH materiałach multimedialnych leci dziennie 100 - 200 MiB. Do tego poczta, przejrzenie kilku for i galerii o tematyce górskiej (czasem ktoś rzuci np panoramę ze szczytu ~ 19 MiB), obowiązkowo sport.pl i kilka innych mniejszych stron. Łącznie uzbiera się tego dziennie te 300 MiB i nikogo nie okradam...

  • 0

    63. ~Piko  2009-04-29 19:56:57  host: apn-77-112-253-97.dynamic.gprs.plus.pl

    #60 masz rację Orange ma bardzo cieńką sieć męczyłem się z nimi dwa lata , jeszcze na początku umowy gdy było mało osób korzystających z mobilnego netu wówczas była to oferta Twój Internet Standard jakoś to działało , później ( jakieś trzy miesiące temu zrezygnowałem ) to istna tragedia EDGE w Orange działało wolniej ze dwa razy niż GPRS Plusa (sprawdzone) . Ostatnio tak z ciekawości wziąłem dwie karty (Iplusa i Orange Free )i porównałem ich prędkość w Orange wyskakiwało mi od 0.8 Mb/s do góra 1.46 Mb/s w Plusie od 1.30 Mb/s do 1.98 Mb/s oczywiście w tej samej technologi HSDPA akurat w tej lokalizacji do max 3.6 Mb/s. Poziom sygnału ten sam bo anteny na jednym maszcie. A najlepsze jest to że Plus oficjalnie na swojej mapce nie ma tam zasięgu HSDPA .

  • 0

    64. ~ZICO  2009-04-29 21:14:54  host: 94.254.175.13

    Po co wogóle ośmieszać się taką ofertą?

  • 0

    65. ~Markus  2009-04-29 21:59:06  host: gpftor3.privacyfoundation.de

    Kryzys kryzysem, ale zapewnienia prezesa powinny byc pewne co do rebrandingu a tutaj okazalo sie ze nagle sie z tego wycofali. Orange wyniki i tak ma dosyc slabe w dodatku stracili sporo klientow. Taka oferta napewno im zbytnio nie pomoze.

  • 0

    66.  2009-04-29 22:15:03

    ~dopestar - a nie ma większych limitów? Wydaje mi się, że są... A jeśli to za drogo, są tańsze "stacjonarne" rozwiązania. Wybór jest spory. Nie wiem więc w czym problem? ~0rafal - nie szufledkuję, ale jeśli niemal wszyscy mówią to samo, mogę mówić, że większość do tego właśnie potrzebuje. Zdaję sobie sprawę, ze nie każdy potrzebuje internetu do piracenia. Sam nie ściągnąłem żadnego filmu, plikami muzycznymi - pojedynczymi zresztą - wymieniam się tylko ze znajomymi. Dlatego 1 Mbps mi z powidzeniem wystarcza. Tak samo innym jak sądzę. A ściągnięcie 300 czy 500 MB jakiejś aktualizacji do oprogramowania, które używam, cóż za problem? Że nie 3 minuty będzie szło a trochę dłużej?

  • 0

    67. ~gosc  2009-04-30 10:37:21  host: dok124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się to podoba jako uzupełnienie oferty abo... Mam swoje HTC i po prostu zmienię kartę i mam net bez zadnych pakietów.

  • 0

    68. ~muzzy~  2009-04-30 11:51:51  host: inet20909na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @48. Odnośnie zakazywania sprzedaży drogich usług o kiepskich parametrach. W Polsce istnieje wolność gospodarcza oraz prawo antymonopolowe. Nie może zakazać Orange sprzedaży usług, które są naszym zdaniem za drogie, możemy tylko ich nie kupić. Od regulacji cen jest wolny rynek i konkurencja a nie ustawy. Istnieją od tego wyjątki ale Orange monopolem nie jest- i dobrze.

  • 0

    69.  2009-04-30 15:33:17

    no!

  • 0

    70. ~  2009-05-02 13:17:33  host: 94.254.198.200

    http://i42.tinypic.com/biu4w.jpg Bez galerii, bez dużych obrazków, bez windows update, bez youtube, z antyradiem 32kbit w tle, firefoxem wyposażonym w adblock i noscript. Jeżeli ktoś mi powie, że mu styka 500 czy 1000MB to parsknę mu w twarz...

  • 0

    71. ~Józiek z  2009-05-03 23:43:02  host: ip-89-174-120-68.multimo.gtsenergis.pl

    Mnie styka. Ale internet mobilny to mobilny. Nie wpadłem na to, żeby na nim słuchać sobie radio (od tego mam zwykłe radio pracujące w trybie broadcastingu). A jesli już to można słuchać sobie na i stacjonarnym.

Dodaj swoją opinię