Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Finanse wśród najlepszych, mobilnych kont osobistych

Orange Finanse wśród najlepszych, mobilnych kont osobistych

Koala 22 Marca 2017 14:50

5 1

pieniadze

Bank Orange Finanse plasuje się na pierwszym miejscu w rankingu Darmowe konto bez kruczków - starcie gigantów bankowości . W rankingu tym porównano 24 oferty.

Kryteriami oceny ofert bankowych były m. in. płatności za konto i dodatkowe usługi oraz możliwości technologiczno-mobilne, pod względem użyteczności aplikacji mobilnych, możliwości realizowania przelewów bankowych bez znajomości numeru konta odbiorcy, opłacania faktur za pomocą kodu QR, integracji płatności zbliżeniowych NFC/HCE oraz dostępności systemu BLIK.




Najlepsze okazały się oferty ex aequo: BZ WBK, mBank, Orange Finanse oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Zwycięzcą całego rankingu jest darmowe, mobilne Konto Osobiste w banku Orange Finanse.

Zobacz: Świąteczna oferta Orange Finanse
Zobacz: Orange Finanse ma już 2 lata

Źródło tekstu: conversacja, rekinfinansów     
Źródło zdjęć: pixabay

Dodaj do:

Tagi: orange | orange finanse

w sumie: 30
  • 0

    11.  2017-03-22 17:23:40

    Konto było fajne na początku gdy była dosyć spora ciekawy zniżek. Teraz te zniżki są, ale w drogich sklepach, sam zaoszczędzę więcej niż z tymi zniżkami. Zlikwidowałem więc konto.

  • 1

    12.  2017-03-22 17:31:11

    Panie Koala, przecinek w tytule oznacza brak zrozumienia sensu tego zdania.

  • 0

    13. ~pabloki  2017-03-22 18:09:57  host: 188.146.4.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    z tego raportu wynika że mbank wraz z oranhe finanse maja w komunikowanej w tym newsie kategorii tyle samo punktów. mimo to autorzy przyznali podium orange finanse.

  • -1

    14. ~12  2017-03-22 18:13:24  host: n15-10-05.opera-mini.net

    Treść wiadomości. 12@ co Ty pleciesz?!? Zastanów się.

  • 0

    15. ~  2017-03-22 18:44:32  host: 185.137.18.186

    do 5 nie za bardzo wiem o czym ty piszesz - który bank?

    mBank?

    ja nie wiem jakie TERAZ mają opłaty i zasady, ale jak wprowadzali opłaty za karte, to o ile pamietam nie było ilości ale były kwoty

    oczywiście jak NIE masz karty KREDYTOWEJ to zaden problem, bo płacisz debetową, ale jak masz kredytową to nie chce ci się bawić w pilnowanie tych debilnych przepisów i rezygnujesz z karty debetowej - na całe szczęście do bankomatu jest juz BLIK

  • 0

    16. ~~  2017-03-22 19:46:31  host: dds117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "BZ WBK" jeden z najdroższych banków wygrywa? wtf? haha

  • 0

    17. ~c  2017-03-22 20:00:34  host: public-gprs401997.centertel.pl

    Nie mogli wcześniej dam znać . Ech , i po co polazłem do Plus Banku .

  • 0

    18. ~  2017-03-22 20:16:18  host: 8.37.225.122

    @12 masz za niskie IQ

  • 0

    19. ~aero666  2017-03-22 20:28:25  host: user-94-254-131-170.play-internet.pl

    @15 akurat w mBanku jest to rozwiązane bardzo dobrze, bo do zwolnienia z opłaty za kartę debetową do konta liczą się transakcje wszystkimi kartami wydanymi danej osobie, czyli również kredytówkami i kartami walutowymi.

  • 0

    20. ~a  2017-03-22 20:38:12  host: bmi138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile w OF wypłata 50pln z bankomatu? ;)

  • 0

    21. ~  2017-03-22 21:13:31  host: 185.137.17.75

    do 19 - tak tylko po co mi debetówka, skoro i tak muszę zrobić 240 transakcji? Przy samej kredytowej nie mam problemu bo liczy się cały roka, a z debetówką są jakieś minimalne ilości transakcji, które MUSZĄ być rozliczone w kazdym miesiącu - wystarczy że jedziesz za granicę na jakiś czas i masz problem

  • 0

    22. ~Hheeh  2017-03-23 09:31:47  host: apn-95-40-23-142.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie rozumiem podejścia w bankach. Wpłacam na konto/lokatę np. 15tyś i bank sobie nimi zarządza i obraca zyskując na czysto z 10-15% poprzez speców od inwestowania a właściciel konta jeszcze ma płacić za prowadzenie konta, czyli za fakt, że bank operuje i zarabia na pieniądzach posiadacza konta :D

  • 1

    23.  2017-03-23 09:46:21

    22 - że też jeszcze banku nie założyłeś...

  • 0

    24. ~Piotrek86  2017-03-23 11:23:57  host: 188.95.26.110

    @13 @16 Orange Finanse wygrało w całym raporcie, bo było w czołówce w każdym etapie. 4 wymienione w artykule banki są na równi w rundzie technologiczno-mobilnej. Zerknijcie na cały raport, to Wam się wyjaśni, jak to zrobili http://tlp.is/cz5

  • 0

    25. ~jedras  2017-03-23 11:34:20  host: staticline-31-182-50-150.toya.net.pl

    @5 opłata za korzystanie z bankomatów jeśli się nie miało 5 transakcji była do 9.11. Zakładałem konto po tym czasie, wypłacam pieniądze i nie naliczają mi żadnej opłaty. Jest darmowe tak jak napisali w raporcie

  • 0

    26. ~  2017-03-23 12:19:27  host: 185.137.18.249

    do 25 - nie chce mi sie wczytywać w regulaminy i tabele opłat, które zmieniają się tradycyjnie kazdego miesiaca, ale obawiam się że jak zwykle to tylko dla NOWYCH klientów, a ci którym bank zawdziecza istnienie mogą - tez tradycyjnie - podcałować się w 4 litery

  • 0

    27. ~amazingblyatman  2017-03-23 12:38:56  host: 80.82.29.34

    zastanawiam sie nad przenisieniem swojego blyat konta do orange finanse :)

  • 0

    28. ~S  2017-03-23 14:53:18  host: public-gprs399844.centertel.pl

    Na yt czy różnych forach , ludzie piszą o blokadach kont i problemu z kartami
    Prawo czy fałsz ? Nie chce się wpakować na mine .

  • 0

    29. ~bierz to  2017-03-23 16:48:34  host: 89-64-169-27.dynamic.chello.pl

    Mam w t.mobile bankowość już trzy lata i jest ono bez opłat a za zakuoy otrzymuje do 15/zł za zwrot.

  • 0

    30. ~@23  2017-03-24 09:33:39  host: apn-95-40-23-142.dynamic.gprs.plus.pl

    Poczytaj sobie wlo o zarobkach preziów bankow w 2016r a sam bank założysz, pytanie czy lobby Cię dopuści do rynku? ;-)

Dodaj swoją opinię