Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Ekstraklasa - oficjalnie

Orange Ekstraklasa - oficjalnie

WitekT 16 Września 2005 16:10

0 0

W związku z wprowadzeniem przez Centertel marki Orange w Polsce, ulega zmianie oficjalna nazwa piłkarskich rozgrywek ligowych w Polsce.

Od 16. września obowiązywać będzie nowa oficjalna nazwa – Orange Ekstraklasa. Nowe logo Głównego Sponsora Orange Ekstraklasy pojawi się na polskich stadionach i strojach zawodników już w najbliższej kolejce rozgrywek.

Jesteśmy przekonani, że podejmując decyzję o rebrandingu dokonaliśmy dobrego wyboru, w szczególności w kontekście długoterminowej strategii rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że nasze uczestnictwo w rodzinie Orange wpłynie na wzrost satysfakcji naszych klientów i pozwoli zaprezentować im bardziej atrakcyjne oferty, zbudowane na bazie doświadczeń i międzynarodowego wsparcia Grupy. Jest to także bardzo dobra wiadomość dla naszych udziałowców, partnerów i pracowników, zarówno PTK Centertel jak i całej Grupy TP, ponieważ oznacza to wzrost wartości firmy - powiedział Jean-Marc Vignolles - Dyrektor Generalny PTK Centertel.

Mimo bardzo krótkiego okresu realizacji projektu sponsoringowego udało się nam doprowadzić do uruchomienia ogólnie dostępnego magazynu na antenie TVN i TVN24, którego jesteśmy sponsorem. Dzięki naszej determinacji oraz pokaźnemu zaangażowaniu finansowemu polscy kibice po raz pierwszy od 3 lat mogą oglądać bramki z meczów ligowych na antenie telewizji otwartej - powiedziała Iwona Kossmann - Członek Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży.
Ponadto, już od pierwszego meczu rundy wiosennej uruchomiliśmy szereg serwisów dla kibiców piłkarskich. Na szczególną uwagę zasługuje unikalny serwis Video Orange Ekstraklasa, który pozwala na oglądanie najciekawszych fragmentów meczów na wyświetlaczach telefonów komórkowych i to już zaraz po zakończeniu spotkania. Obok ww działań realizowane były również działania okołosponsoringowe takie jak Orange Fair Play, których głównym celem jest promowanie pozytywnych wzorców zachowań na stadionach - dodała.

PTK Centertel – od początku rundy wiosennej sezonu 2004/2005 jest Głównym Sponsorem Ekstraklasy piłkarskiej. Umowa sponsoringowa, między PTK Centertel a Polskim Związkiem Piłki Nożnej została zawarta 1. lutego 2005 roku. Dzięki tej umowie kluby występujące w Idea Ekstraklasie przez 3,5 sezonu, (tj. do czerwca 2008 roku) otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 31,6 mln złotych.

Wśród swoich działań w ramach strategii Grupy TP, Idea wraz z Telekomunikacją Polską – Głównym Sponsorem Piłkarskiej Reprezentacji Polski - realizuje szereg przedsięwzięć promujących polską piłkę nożną.

Wykorzystywane logo:
orange ekstraklasa orange ekstraklasa

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-09-16 18:20:51

    NO I SPOKSIK !!!

  • 0

    2. ~  2005-09-16 20:07:25  host: dyz10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale logo to mogli zrobic nowe, lenie jedne.. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet