Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange DSL z minutami - tym razem opcja dla biznesu

Orange DSL z minutami - tym razem opcja dla biznesu

WitekT 15 Października 2007 13:17

0 0

15. października Orange wprowadza ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu dla klientów Telekomunikacji Polskiej, opartą o bitstream access. O ofercie dla klientów indywidualnych już pisaliśmy, teraz przyszła kolej na szczegóły oferty dla biznesu.

O ofercie dla klientów indywidualnych pod nazwą Orange Freedom pisaliśmy szerzej w tej wiadomości.

W ramach promocji, użytkownicy usługi Internet dla Firm będą mieli dodawane minuty do konta abonenckiego, na którym została ona aktywowana. Minuty można wykorzystać tylko na numery w sieci Orange i stacjonarnych, schodzą z konta po wszystkich innych pakietach i nie przechodzą na następny miesiąc. Mogą być wykorzystane przez wszystkie telefony znajdujące się na danym koncie abonenckim. Dodatkowo, klient otrzymuje gratis skrzynkę MultiBox Gold.




Internet dla Firm

Umowa na 12 miesięcy

Umowa na 24 miesiące

Umowa na 36 miesięcy

Dodatkowe minuty

512 kb/s

61 zł

52,46 zł

47,58 zł

60

1 Mb/s

79,30 zł

61 zł

52,46 zł

60

2 Mb/s

109,80 zł

89,06 zł

79,30 zł

120

6 Mb/s

134,20 zł

119,56 zł

109,80 zł

180


Ceny brutto (z VAT). Aktywacja - 18,30 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~nigger  2007-10-16 10:39:15  host: 212.160.172.70

    Kokolino: i co mial Twoj przyklad udowodnic? W Polsce za 200 zł (50 €) tez mozesz miec taki pakiet.

  • 0

    24. ~Kokolino  2007-10-16 11:02:57  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "Planet" Nie bede ustosunkowywal sie do twoich wypowiedzi poniewaz nie jestes tego wart. Jezeli administrator uwaza ze kogos obrazilem to prosze mnie zablokowac! Nikogo nie obrazilem w przeciwienstwie do Ciebie. To ty powinienes uczyc sie kultury oraz poprawnego zachowania. Kazdy kto czuje sie urazony moimi wypowiedziami ma prawo do zgloszenia mnie do zablokowania, a administrator oceni czy naruszylem prawo lub zasady kulturalnego zachowania. Powinienes czytac z doroslymi poniewaz masz klopoty ze zrozumieniem tekstu. Koncze poniewaz nie mam zamiaru polemizowac z kims kto nie jest tego wart, oraz nie jest w stanie zrozumiec istoty zeczy. Nie bede ustosunkowywal sie do twoich i podobnym twoim wypowiedziom.

  • 0

    25. ~Kokolino  2007-10-16 11:15:02  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "Nigger" Czy moglbys podac mi cos wiecej? Chcialbym zapoznac sie z taka oferta dla klienta idywidualnego! Sprawdzalem na internecie w TP-sa i maja najszybszy internet 6 Mb/s i kosztuje 115zl + abonament oraz inne koszty. Nie wydaje mi sie by byla to interesujaca oferta, no moze dla niektorych tak. Bede Ci wdzieczny jesli podasz mi u ktorego operatora dostane internet 16 Mb/s + Telefon bez limitu czasowego na rozmowy stacjonarne + Rozmowy Miedzynarodowe do sasiadow Polski (Takze bez limitu czasowego) Antywirus z Firewallem aktualizowany codziennie + blokada na polaczenia extra platne (typu sex linie) i wszystko to w cenie ponizej 220 zlotych miesiecznie. Bede bardzo wdzieczny poniewaz moglbym zalozyc cos takiego rodzicom. Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.

  • 0

    26.  2007-10-16 11:26:33

    do "kokolino" Ab ovo: Nie znasz mnie, wiec nie jestes w stanie ocenic czy jestem tego wart, czy tez nie, a gdybac sobie mozesz do woli - zacznijmy od tego. A teraz do meritum: podajac linka zacytowalem jedynie, co sadzisz o swoim narodzie :> - szczerosc boli, prawda ? - i dodalem male ostrzezenie na wypadek, jesli tutaj takze bedziesz mial zamiar tak pisac. Najwyrazniej nie umiesz czytac ze zrozumieniem, albowiem zrozumiales, jakbys JUZ rzekomo tutaj napisal wypowiedz obrazliwa - otoz tlumacze specjalnie dla ciebie (jezyk polska bardzo trudna?) - napisalem tak dlatego, bo wole uprzedzic sytuacje, w ktorej bedziesz TUTAJ obrazal Polakow albo uzytkownikow tego portalu - teraz zrozumiales, czy trzeba napisac duzymi literami ? Jesli chodzi o mnie, nie mam szacunku do takich nacjonalistow i neonazistow jak ty, wiec pozwol, ze obraze cie po raz ponowny, piszac troche prawdy na twoj temat :> I oczywiscie, ucz mnie kultury i poprawnego zachowania (jakbys prezentowal jedno badz drugie), mow kto jest dorosly, a kto nie (jakbys potrafil chociaz to obiektywnie ocenic) - czlowieku, ktory pisze nastepujace slowa: >>W historii zachowalo sie pamietna wypowiedz Otto Bismarka "Polska to piekny kraj ale Polska nie moze zadzic POLAK"

  • 0

    27.  2007-10-16 11:27:50

    Zenujace, jak bardzo brak ci samokrytyki :) Last but not least: naucz sie poprawnie pisac po polsku, kaleczysz jezyk.

  • 0

    28. ~Kokolino  2007-10-16 11:54:30  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "Planet" To co przytoczyles swiadczy tylko o tym jakie masz problemy ze zrozumieniem meritum sprawy! Jesli sie czujesz obrazony to prosze wystapic na droge sadowa tak czynia ludzie inteligentni a nie obrazaja i wyzywaja tak jak to ty czynisz. Na gsmonline.pl przy kazdej wypowiedzi istnieje mozliwosc zgloszenia do kasacji za naruszenie regulaminu itp. dlaczego tego nie uczyniles? Wystarczy talko kliknac! Powiem ci dlaczego poniewaz niema tam nic za co moglbym byc ukarany! Jesli czujesz sie obrazony to tylko swiadczy jak bardzo jestes plytki. Wychowanie wynosi sie z domu rodzinnego pozostaje mi wspoczuc ci takiego domu i wychowania. Czytajac twoje wypowiedzi dochodzi sie do wniosku, ze kiedys (dawniej) bylo lepiej np. dzieci baly sie uzywac takich zwrotow jak teraz itp Teraz juz naprawde nie bede ustosunkowywal sie do twych wypowiedzi poniewaz jest to ponizej mojej godnosci pisanie z kims takim jak ty. Mozesz sobie obrazac mnie do woli, ile chcesz nie robi to na mnie zadnego wrazenia! A wiesz dlaczego? Mama zawsze powtazala mi cyt "Z glupm sobie nie porozmawiasz a z madrym nie pojesz" wiedziala co mowi poniewaz doswiadczenie nabyla w pracy! Ale ty tego nie zrozumiesz wiec pisz, obrazaj, wyzywaj ponizaj do woli skoro ci tak ulzy niech bedzie!

  • 0

    29. ~mike278  2007-10-16 11:54:43  host: dynamic-87-105-50-141.ssp.dialog.net.pl

    planet, malo mnie obchodzi spor z gosciem. on tez niewiele, ale dawanie rad o czystosci jezyka przy pomocy jezyka obcego nie wydaje mi sie na miejscu.

  • 0

    30. ~bartoldoo  2007-10-16 11:56:37  host: aaoo120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **kokolino - tu jest forum o polskich rynku telefonicznym a nie o Twoich wymarzonych niemcach. I te Twoje daremne porównania: a ja kupiłam w bileksu marchewke za 1,2 zł i uważam że jest to dużo lepsze od neostardy w niemczech bo filipiny są poza europa. to jest twój daremny styl który Ci wraz z innymi wyjąsniłem na Golu w temacie o N95. Jesteś zafascynowany niewjadomo czym i tylko zaśmiecasz forum.

  • 0

    31. ~Kokolino  2007-10-16 12:09:17  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "Bartoldoo" Nie mam wymarzonych Niemiec! Bylem, jestem i bede POLAKIEM!!! Nigdy nie oddalem i nie oddam polskiego Paszportu, ba nawet posiadam meldunek w Polsce, kocham Polske! Denerwuje mnie tylko, ze okrada sie nas klientow jednoczesnie wmawiajac jaka to spotkala nas niespodzianka kupujac ten czy inny produkt. Zawsze podaje odnosnik w celu porownan a inni nie!Jesli ktos niechce nie musi kozystac z rad ale to takze nie upowaznia go do obrazania itp. Cenie sobie konkretna rozmowe a nie uparcie bronienie swojej teorii. Ja takze polemizuje np. z zona, dziecmi i czesto sie zdaza ze nie mam racji. Ale sie potrafie do tego przyznac a nie obrazam innych! Jak wielu np.tutaj! To swiadczy o nie dojzalosci, chamstwie!

  • 0

    32.  2007-10-16 12:28:29

    #28 "kokolino": wyjasnilem ci w komentarzu #22 w trzech prostych punktach, dlaczego twoje porownania nie maja zadnego sensu. Dalej tego nie pojmujesz ? Trudno, nie pojmuj dalej. To odnoszac sie do tematu, od ktorego sie tutaj zaczelo. "Meritum" w poprzednim komentarzu dotyczylo twojej odpowiedzi w komentarzu #24 i tam wlasnie stanowilo sedno sprawy - to a'propos zrozumienia tekstu - niestety tego tez nie zrozumiales... Co do drogi sadowej - musialbys sie bardziej postarac, nie zwyklem tracic czasu na osoby twojego pokroju (pieniedzy nie, bo dostalbym zwrot kosztow sadowych :). Co do usuniecia komentarzy na GSMie - owszem, kliknalem przy niektorych twoich wypowiedziach, a jakze. Jak widac admin jeszcze sie nie wzial za ciebie :) Plytkosc, wychowanie, dom rodzinny, godnosc - taaak, na pewno znasz te pojecia - dalej mnie oceniaj wg twojego widzimisie, "mozesz mnie obrazic inaczej" , ze tak powiem. Wyrazilem na twoj temat swoje zdanie i wiecej nie potrzeba mowic. Ja znam inne porzekadlo: "nie zaczynaj rozmowy z glupim, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona zdobytym tam doswiadczeniem". Slyszales to juz pare razy na GSMie od paru osob, ciekawe dlaczego... ? Moze dlatego, ze mozna przytoczyc wiecej twoich wypowiedzi z glownie GSMOnline, ktore swiadcza o tym, w jaki sposob rozumiesz 'polemike' z ludzmi - otoz mniej wiecej wyglada to tak: w przynajmniej polowie przypadkow obrazasz ich (lub probujesz to zrobic) mowiac o ich inteligencji, wieku, wyksztalceniu, domu rodzinnym, rodzicach etc. Jesli nie wiesz, to sie nie nazywa polemika, tylko przedszkole - wjezdzasz ludziom na zycie prywatne - i wlasnie w ten oto sposob pojmujesz polemike?! I ty uwazasz sie za powaznego dyskutanta ? Wybacz!

  • 0

    33.  2007-10-16 12:30:59

    mike278: no w sumie masz racje :) Co nie zmienia faktu, ze przynajmniej pisze prawidlowo ;)

  • 0

    34.  2007-10-16 12:39:36

    #31 "kokolino": jesli tak bardzo kochasz Polske i jestes tak bardzo Polakiem, to dlaczego chcialbys, zeby Polska rzadzil ktos inny, niz Polak ? Uwazasz, ze np. Chinczyk, Rosjanin, Zyd albo Brazylijczyk rzadzilby by lepiej ? Wiesz co jeszcze pisal Otto von Bismarck ? I dlaczego neonazisci oprocz takich postaci jak Goering czy Hitler wynosza na piedestal wlasnie Bismarcka ? Bo byl nacjonalista, a poza tym znany jest z m.in. takich wypowiedzi (oprocz tej, ktora przytoczyles), jak: "Bijcie Polaków tak długo, dopóki nie utracą wiary w sens życia. Współczuję sytuacji, w jakiej się znajdują. Jeżeli wszakże chcemy przetrwać, mamy tylko jedno wyjście - wytępić ich". Poza tym odpowiadal za bardzo intensywne germanizowanie Polakow w zaborze pruskim. Jakiez to piekne uczucie, wspolczuc komus jednoczesnie go zabijajac! - to troche jak ty, drogi hipokryto :)

  • 0

    35. ~bartoldoo  2007-10-16 12:42:22  host: aamz135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale nie ma to sensu i nic to nikomu nie daje takie porównania. nawet jeśli są trafne są bezużyteczne! mieszakjąc w Polsce mam do wyboru polskich operatorów telefonicznych i to forum służy do tego aby mieć porównanie różnych dostępnych ofert. A porównanie typu " w najniższym abonamencie w orange można drożej kupić N95 niż na idealo.de" nie ma sensu. A już najbardziej irytujace jest to, że przy okazji naśmiewasz się z osób które kupują różne opisywane na forum taryfy mówiąc że gdzieś tam jest taniej !! więc nie dziw się że później komuś puszą nerwy i poleci pare ostrych słów pod Twoim adresem. Masz ochotę komentować nasz rynek telekomunikacyjny to poświec troche czasu na analize tego rynku. Wtedy Twoje wypowiedzi będą cenne dla innych użytkowników a nie będą wywoływać tylko skrajnych emocji

  • 0

    36. ~  2007-10-16 14:56:31  host: nat-tar.aster.pl

    nie rozumiem czemu sie tak przepychacie, ceny sa jakie kazdy widzi, dlatego mamy w Polsce wybór nie musimy brac netu od Orange'a tylko iPlusa.i to wszystko

  • 0

    37. ~Kokolino  2007-10-16 15:57:45  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "Bartoldoo" Wiedz, ze nigdy nie mialem zamiaru by ktos sie poczul wysmiewany, jesli tak sie stalo to PRZEPRASZAM. Podaje ceny tylko dlatego by potencjalni klienci wiedzieli, ze dany produkt gdzie indziej kosztuje znacznie mniej. Wtedy moga np. porozmawiac ze sprzedawca dlaczego tak sie dzieje, ze np. w Polsce gdzie stosunkowo zarabia sie jeszcze nie tak duzo np. jak na zachodzie ten sam produkt jest drozszy! Mysle, ze gdyby wiecej ludzi tak postepowalo sprzedawcy musieli by choc troche opuscic z ceny! Bylo by to z kozyscia tylko dla klientow poniewaz mogli by kupowac np. telefony lepsze po nizszej cenie, a nie jak dotychczas kupowac aparaty nizszej klasy w cenie aparatow wyzszej klasy na zachodzie. Nie od dzis wiadomo, ze np. internet w Polsce nalezy do drozszych w europie! dlaczego?? Skoro w wielu krajach internet mozna naprawde miec za niezbyt wysoka kwote! Poniewaz dostawcy zawyzaja cene by nabic sobie kase! nie mysla o kliencie tylko o swoich zyskach! a to juz nie najlepiej swiadczy o nich! Znam rynek telekomunikacyjny w Polsce i wiedz, ze mozna wiele jeszcze zmienic ale do tego trzeba checi a nie podchodzenia do tego jak "PLANET". Tylko ma klienci mozemy cos z tym zrobic nikt za nas tego nie uczyni. Denerwuje mnie tylko to, ze ludziom sie mowi a oni swoje jakby nie wiedzieli, ze moga cos zrobic. Nikt tego za nich nie uczyni!!! Jesli sami nie beda tego chcieli!!!

  • 0

    38. ~frytko  2007-10-16 17:43:08  host: acty163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kokolino: mozna porozmawiac sobie ze sprzedawca na temat tego ile sie rozmawia we wlasnej sieci, ile sie SMSuje. oraz czy ta oferta jest lepsza czy gorsza od oferty konkurencji(zawsze jest lepsza :P )oraz czy ten telefon jest lepszy czy gorszy. Ale jesli chcesz od sprzedawcy tanszego aparatu, to wez go sobie w drozszej ofercie. a jesli nie zgadzasz sie z oferowana cena przez OPERATORA, to mozesz podejsc do producenta i kupic go w po cenie standardowej a od operatora wziasc syf za zeta i sprzedac go na aukcji, lub zatrzymac jako zastepczy. A co do tej klotni, to uwazam ze reakcja byla nie na miejscu, a kokolino powinien zostac tylo naprostowany, ze: Niemcy to sa niemcy, a polska to jest polska. jak sie nie podoba to mozna wyjechac. Polska w porownaniu do innych krajow UE byla, jest i miejmy nadzieje ze nie bedzie daleko za MURZYNAMI. i nie mowie tu o konkretnej masci skory, tylko o stwierdzenie ze Wydaje sie ze rdzenna Afryka wydaje sie byc bardziej zaawansowana technologicznie niz nasza wspaniala kaczkowata rzeczywistosc

  • 0

    39.  2007-10-16 17:44:38

    kokolino.... rozbroiles mnie tekstem "znam rynek telekomunikacyjny w polsce". Jak bede kiedys mial szkolenie to wierz mi, ze twoj post bedzie przykaldem na debilna pozorna swiadomosc nieswiadomego klienta. niezle ci ktos w glowie naprzewracal, ale nie masz pojecia o rynku i strukturach i powodach utrzymywania wysokich cen, ze juz o ekonomii i prostym marketingu nie wspomne!!

  • 0

    40. ~  2007-10-16 20:07:26  host: p5090de3b.dip.t-dialin.net

    Do "S!D" Ty co najwyzej to mozesz miec kurs przepraszam wyklad na temat jak sie uklada sztucce na stole! Widac w twoim poscie 100% tego co myslisz ze mam ja! Majac 23 Lata i taki poziom ! to go chyba zdobywales w osrodku leczenia zamknietego! lub wychowawczym takze zamknietym. Powinienes spotkac sie z "Planet" macie wiele wspolnego np. wasz iloraz inteligencji czyli IQ jest nizszy od waszego wieku, no ale macie jeszcze mozliwosc poprawic (ja w to watpie). W takim jednym czeskim filmie moge sie mylic Szpital na Peryferiach spytajcie rodzicow padlo zdanie cyt." Gdyby glupota mogla fruwac latalabys jak golebica" pasuje do was i wam podobnych jak ulal! Przyslowia madroscia narodu na waszym przykladzie mozna by przytaczac setki przyslow! ale ja juz nie przytocze bo wy jestescie poprostu NIE REFORMOWALNI! Nie warto znizac sie do waszego poziomu! wasz poziom uwlacza ludzkiej (nie tylko mojej) powtazam LUDZKIEJ godnosci. MIE ODPISUJ!!! WIECEJ JUZ TU NIE WEJDE BY NIE CZYTAC WASZYCH WYPLOCIN! TAK WYPLOCIN BO INACZEJ TEGO NIE MOZNA NAZWAC Do Nie widzenia tak tak DO NIE WIDZENIA poniewaz Polemizowanie z wami to tak jak by rozmawiac z bardzo ale to bardzo chorym czlowiekiem (i to takim ktory nie wie ze jest chory)

  • 0

    41.  2007-10-17 10:59:44

    Sluchaj "kokolino"... mnie zalezy tylko na tym, zebys tutaj nie obrazal czytelnikow, jak zwykles to czynic na GSMOnline i jak wlasnie zaczales czynic tutaj (chocby w komentarzu #49). Capiche ? Nie wiem, za kogo sie uwazasz, natomiast wiem, ze mnie to nie obchodzi :) Sens twoich porownanian mozesz prezentowac do bolu - nawet, jesli nie rozumiesz tego, ze nie da sie CHCAC MIEC jakiekolwiek dajmy na to lacze Internetowe jednoczesnie takiego nie posiadac - jakas opcje TRZEBA wybrac. A ze dostepne opcje to czasami tylko TP (badz nawet tego nie ma, a zasieg GRPS tez jest roznoraki), to juz nie jest wina abonenta. Natomiast idac tropem twojego rozumowania czlowiek powinien zbojkotowac operatorow, bo dyktuja za wysokie ceny - i zostac w wielu przypadkach bez uslugi. Bez sensu ? Owszem... Podobnie nie rozumiesz chyba, ze nie da sie przeniesc uslugi telefonu czy Internetu stacjonarnego z Niemiec do Polski - a przenoszac telefon komorkowy placi sie za roaming, wiec sens takowego przenoszenia zaden. Moze ci sie nie podobac taki stan rzeczy, ale swoimi komentarzami niewiele na to poradzisz. Niezaleznie od ich poziomu.

  • 0

    42. ~mister  2007-10-21 20:30:21  host: chello089076196166.chello.pl

    coz, dla indywidualnych klientow to dopiero kupa wyszla...srednio sie ten orange spisuje ostatnio

Dodaj swoją opinię