Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: drugi telefon do umowy bez zobowiązania

Orange: drugi telefon do umowy bez zobowiązania

Q! 1 Grudnia 2011 09:55

0 0

Orange wystartował z nową odsłoną promocji, w której do nowej lub przedłużanej umowy oferuje drugi telefon bez zobowiązania.



Jako podstawowe, do wyboru są następujące telefony:
HTC Mozart,
HTC Sensation,
Sony Ericsson XPERIA Arc S,
Sony Ericsson XPERIA Play,
Nokia E6,
oraz netbook HP mini 210 3G.




Wśród dodatkowych telefonów, które można zakupić bez podpisywania dodatkowej umowy, znajdują się:
Sony Ericsson XPERIA X8 (w cenie do 599 zł),
Sony Ericsson Hazel (do 749 zł),
Samsung S5230 Avila NFC,
Nokia E52 z nawigacją (do 1028,99 zł),
Nokia C2-01 (do 389 zł).

Cena dodatkowego telefonu zależy od wybranej taryfy oraz długości zobowiązania podstawowej umowy. Szczegóły oferty dostępne są na stronie operatora pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    31.  2011-12-01 15:31:58

    Krótko mówiąc to jest oferta idealna dla osób przedłużających umowę. W Panterze za 69,90 SE Arc S za 3 zł. a do tego X8 za 1zł. (niestety nie ma już E52 :(). Jedyny minus to długość umowy, ale jak ktoś siedzi w pomarańczy i nie zamierza zmieniać sieci, to jest to bardzo dobra okazja.

  • 0

    32.  2011-12-01 16:49:49

    Promocje na telefony są w Orange co chwilę. Albo promują szalone ceny w salonach, albo obniżają do złotówki w planach optymalnych. Teraz przyszedł czas na klientów indywidualnych.

  • 0

    33. ~dreaph  2011-12-01 18:23:43  host: 84.38.98.171.internetia.net.pl

    Spojrzcie na adres linku w newsie. telepolis juz nawet na newsach probuje zarabiac. ;) Na koniec linku jest id posrednika. Ciekawe ile im wpada na konto za kazda umowe z promocji.

  • -1

    34.  2011-12-01 18:51:27

    33: to jest zwykły, normalny link, bez żadnego "polecacza". Inna sprawa - co by Ci przeszkadzało, gdybyśmy na tym zarabiali? Zazdrościsz?

  • 0

    35. ~dreaph  2011-12-01 20:09:30  host: 84.38.98.171.internetia.net.pl

    Skoro zwykły to czemu jest inny niż na gsmonline? A mi to nie przeszkadza po prostu lubię zwracać uwagę na szczegóły.

  • -1

    36.  2011-12-01 20:25:50

    dreaph: bo sami do niego doszliśmy, w nim zapewne zaszyte jest id sesji. Pytanie - co ten szczegół ma wspólnego z merytoryką newsa?

  • 0

    37.  2011-12-01 20:32:52

    Ciekawe czy znalazłby się ktoś, kto w salonie podpisywałby umowę na tego HTC za 619 zeta w abo 129 zł / 36 mc. To jak promocje w supermarketach, podnoszą cenę PRZED PROMOCJĄ, żeby pokazać jakie rabaty dają.

  • 0

    38.  2011-12-01 22:02:44

    Nie brać ŻADNYCH abonamentów na 36 miesięcy.

  • 1

    39. ~  2011-12-02 19:40:00  host: bfm178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta jest OK Ale niektórym nawet jakby dać najdroższego smartfona za darmo to i tak by marudzili Przecież operator nie jest instutucją charytatywną dla fanboyów i musi mu sie zwrócic koszt tych telefonów musi tez zapłacic podatki pensję pracownikom itp.

  • 0

    40. ~  2011-12-02 19:58:01  host: z06-15.opera-mini.net

    39. Czy Ty czasem nie przesadzasz z tym darmowym fonem? Na dobrą oferte nikt nie marudzi ;-p

  • 0

    41.  2011-12-02 21:16:38

    Kurczę, Xperii X8 już nie ma i nie będzie :( A szkoda, bo miałem brać Panterę 69,90 zł na 24 m-ce z HTC 7 Mozart za 29 zł i Sony Ericssonem Xperią X8 z 1 zł.

  • 0

    42. ~39  2011-12-03 18:08:04  host: abzo188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    40 Nie widziałem jeszcze zadnej oferty która by wszystkich zadowoliła Sa tacy których życiowym celem jest marudzenie Sprzedaje telefony to wiem że niektórym zasze coś nie pasuje

  • 0

    43.  2011-12-03 18:53:44

    @42 zawsze ktoś się się znajdzie, kto będzie narzekał, w taryfach zwierzęcych ktoś powie, że za mało dodatkowych usług jest, a wszystko dostępne w ramach abonamentu, to samo z planami dla firm, które mają w sobie właściwie wszystko, ale jak ktoś chce się przyczepić to zawsze się przyczepi. Bez przesady, nie wariujmy.

  • 0

    44. ~bolec  2011-12-05 20:43:04  host: 89-73-166-87.dynamic.chello.pl

    ciekawe czy nokie e52 dadza rzuca jeszcze?? bo chwilowo chyba nie ma :(

  • 0

    45. ~macio  2011-12-05 22:02:31  host: ostrow-217.75.63.33.ostrow63.ptc.pl

    próbowałem zamówić tę ofertę i mi ktoś z Orange odrzucił zamówienie z podaniem powodu nie wpłacenia depozytu (???) o którym nie ma mowy w formularzu zamówienia - do tego kazali się zgłosić do salonu i tak zrobiłem - w salonie powiedzieli mi, że u nich nie zapłacę depozytu, bo nic takiego nie ma przy moim PESELU -zadzwoniłem na infolinię i mi gościu powiedział coś takiego - ta oferta wymaga wpłacenia depozytu, ale zamówienia internetowe nie przyjmują opcji depozytowych czyli de facto nie mogę zamówić tej oferty przez internet tyle ode mnie zamawiał już ktoś coś z tej oferty?

  • 0

    46. ~otool  2011-12-07 21:18:52  host: host-188-122-4-97.finemedia.pl

    Witam, mam taki przypadek jak poprzednik i problem z depozytem. To jakis skandal i nakrecanie dodatkowej kasy przez Orange!

  • 0

    47. ~Misiu556  2011-12-09 18:24:11  host: ip-79-110-10-81.static.tvk.wroc.pl

    Mam podobny problem jak macio i otool. W salonie powiedziano mi że może być problem ze zdolnością kredytową więc próbowałem wziąć abonament na innych z perspektywą późniejszej cesji. Nie mniej żadna próba nie zakończyła się powodzeniem :( Zdaje się że to granda. Orange wcale nie ma ochoty puszczać telefonów po takich cenach...

  • -1

    48. ~cegłoNokie  2011-12-10 04:05:29  host: public-gprs280693.centertel.pl

    @42; jakbyś sprzedawał to co jest klientom potrzebne toby nie "marudzili" a ponadto KIEDY zaczniecie sprzedawać telefony z kamerką z przodu a nie tylko ciągle: nokia to nokia tamto.

  • 0

    49. ~luki  2011-12-11 09:11:41  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    drugi telefon po to aby używać go w sieci Play i mieć oszczędności.

  • 0

    50. ~  2012-01-16 14:07:58  host: public86408.cdma.centertel.pl

    http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4002010902,article.html powyżej jest jeszcze na stronie Swift Black jako opcja a poniżej i w regulaminie nie ma: http://oferty.orange.pl/DwaToWiecejNizJeden.html?WT.mc_id=0202_F B wtf?

Dodaj swoją opinię