Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange dostarczy mobilne aktywacje dla CBA

Orange dostarczy mobilne aktywacje dla CBA

orson_dzi 8 Stycznia 2016 13:33

6 6

Orange wygrało przetarg na dostarczenie usług mobilnych dla Centralnego Biura Antykorupcyjnego.



W ogłoszonym przetargu Orange zaproponowało cenę 1,194 mln zł, która była o 8% niższa od oferty dotychczasowego dostarczyciela usług dla CBA - T-Mobile.


Zamówienie dotyczy aktywacji 1108 numerów - 980 ofert głosowych i 128 Internetu mobilnego. Dla ofert głosowych dostępne będą limity 20 GB transferu danych, a dla numerów internetowych transfer ma być nielimitowany. Wraz z numerami dostarczone mają być telefony i routery.


Źródło tekstu: ted.europa; wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | cba | przetarg

w sumie: 64
  • 2

    50.  2016-01-08 21:34:48

    @50

    Jak widać zwykłe myślenie dla ciebie to rzecz nieosiągalna. Masz podany czas trwania umów w przetargu dla CBA?

    Nie masz w newsie a bez tej informacji nie można policzyć ile miesięcznie wyjdzie jeden abonament.

  • 2

    51.  2016-01-08 21:37:10

    @41

    I dochodzimy do tego co napisałem w poście nr 25

    Obsługa tej czy tamtej instytucji to tylko i wyłącznie kwestia prestiżowa.

  • -3

    52. ~  2016-01-08 21:37:39  host: user-94-254-198-100.play-internet.pl

    50, kontrakt jest 24 mce. No ale skąd maszynista ma o tym wiedzieć.

  • 0

    53. ~  2016-01-08 21:43:11  host: n24-05-04.opera-mini.net

    Umowa jest faktycznie na 2 lata w przeciwieństwie do przetargu CUW, gdzie udało im się skrócić do 1,5 roku.
    Oferty są dobre i nie ma co tego ukrywać ale jak bierze się 1tys SIM czy 30tys SIM jak CUW, to można negocjować.
    CBA i tak zawsze ma ukryte numery więc nie wiemy jaki numer do nas dzwoni :)

  • 2

    55.  2016-01-08 21:48:14

    @52

    A możesz wskazać gdzie w nesie orsona masz informację o 24 miesiącach?

    Dla ciebie nie mam zamiaru przedzierać się przez czeluście centrum usług wspólnych

  • -3

    56. ~  2016-01-08 21:51:00  host: n24-05-04.opera-mini.net

    55, Pytałeś więc napisałem. Jak pisałem wcześniej jestem użytkownikiem więc wiem. Możesz wierzyć bądź nie. Jak widać nie wychodzi to po 5zł

  • 2

    57.  2016-01-08 21:56:40

    Ja się powołałem na umowę only sim dla Policji. I to zaprezentowałem zawyżone cent bo w tamtym przetargu można jeszcze dodać 4444 karty sim bez zmiany ceny więc miesięczny przychód z jednej karty może wynosić 0,45pln.

    W tym przetargu jeśli jest faktycznie na 24 miesiące na kartę wychodzi 44,90 pln teraz pytanie jaki sprzęt do niej bo bez tej informacji to wróżenie z fusów.

  • 3

    58. ~pablosox123  2016-01-08 22:00:22  host: 213-238-73-178.adsl.inetia.pl

    a ja mam playa i jestem zadowolony i co mi zrobicie :)

  • 3

    59. ~Calm7  2016-01-08 22:03:30  host: agai80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @58) tak jak ja, i też jestem zadowolony.

  • 0

    60. ~  2016-01-08 22:03:47  host: n24-05-04.opera-mini.net

    57, sprzęt jest przeróżny ale nie są to solidy ;) Ale to nie chodzi żeby cokolwiek wróżyć czy wyliczać. Po co to komu? Udowadniać czy im się to opłaci czy nie? Nie żartuj. Co to użytkownika obchodzi? Ciebie interesuje czy do twojego abonamentu operator dopłaca i jeżeli wyjdzie, że tak, to będziesz chciał podwyżki? Każdy chce płacić mało.
    Wyliczyło trzech zainteresowanych operatorów z czego CBA wybrała najkorzystniejszą ofertę i tyle.

  • -4

    61. ~  2016-01-08 22:06:15  host: n24-05-04.opera-mini.net

    Na forum niektórzy wyliczają i się przechwalają jak to 10zł płacą za no limit w RBM przy pewnych kombinacjach i jest ok a tutaj w przypadku Orange wadą jest, że dał tanią ofertę.

  • 2

    62.  2016-01-08 22:08:02

    @60

    Interesuje mnie, i każdego podatnika powinno interesować. Ja płacę za to i standardem nie powinny być topowe modele słuchawek a podstawowe z wyjątkiem wąskiej grupy vip/służb do łapania przestępstw.

    Burmistrz 5000 miejscowości nie musi mieć Iphone 6 na koszt podatników a wystarczy mu Lumia 535 z najniższym abonamentem no limit.

  • 2

    63.  2016-01-08 23:59:32

    Z tego co kojarzę, to Plus wywalił ostatnio sporo biznesu, bo nie chciał jechać na zerowej marży. P4 ma inny model biznesowy, więc jasne że nie będą robić fikołków w tą stronę. W Orange widocznie księgowy wyliczył, że to się opłaci. Zresztą 800setkę kupili tanio, to mogą sobie pozwolić. :) Po co się spinać. Dla każdego jest miejsce na rynku.

  • 1

    64.  2016-01-09 07:16:30

    @Słoneczny

    Bo jechanie na zerowej marży bądź dopłacanie do biznesu dla niektórych to wyznacznik jakości.

    W naturze nic nie ginie. Ktoś inny dopłaci. Statystyczny Kowalski 3x. Najpierw utrzymując instytucję, a potem płacąc dużą marżę od swojej umowy.

  • 2

    65.  2016-01-09 07:16:55

    Sorki 2x zapłaci a nie 3x. To już by była przesada :-)

    Miłego Dnia.

  • 0

    66. ~Stefan  2016-01-09 08:35:51  host: 088156152011.stargardszczecinski.vectranet.pl

    Umowa z cie jest na 18 miesięcy. Abonament to ok. 12 zł, w a tym są nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy, a także 12 GB internetu z lejkiem. Dodatkowo modemy internetowe z limitem 40 GB

  • 0

    67. ~  2016-01-10 10:40:51  host: n27-03-09.opera-mini.net

    CUW ma blisko 30tys numerow więc mają siłę przetargową. CBA tylko 1 tys numerow więc znacznie mniej ale jak widać Orange pistawiło na przejęcie dużych kobtraktów. w 2015 przejeli kilka duzych banków na kilka tys SIM, poczte, Policje, CBA, CUW.
    Skoro dali takie ceny, to widać mielibw tym cel i jednak jakiś zysk w tym widzą.
    Naprawdę nie bawcie się w analityków, bo tutaj 99% piszących nie ma pojęcia jak tworzy się takie oferty a udajecue ekspertów.
    Play podobne oferty daje tylko tutaj nie miał szans ze względu na słabą infrastrukturę własną i tylko dlatego nie składał oferty. Znam oferty Play dla 200 SIM gdzie warunki są zbliżone do tuch więc nie jestvtak ze Play nie chce jechać na niskiej marży tylko w przypadku przetargów publicznych nie ma szans więc nawet nie startuje.
    Kiedyś Plus miał niemal wyłączność na takie kontrakty ale ostatnio Orange bardziej na tym zależy.

  • 0

    68. ~  2016-01-10 10:50:56  host: n27-03-09.opera-mini.net

    Play przy przedlużeniu 1 numeru proponuje no limity +7GB za 15zł więc wyobraźcie sobie co można ugrać przy 1 lub 30tys numerów.

  • 0

    69. ~  2016-01-10 10:54:37  host: n27-03-09.opera-mini.net

    Jeżeli jesteście takimi ekspertami, napiszcie od jakiej kwoty zaczyna się zerowa marża. potraficie?

  • 0

    70. ~  2016-01-10 17:38:57  host: public-gprs362021.centertel.pl

    @69 kup virgin mobile na starterze wpisz kod : NRD . Jest tam pelny opis. Mnie sprawia kłopoty

Dodaj swoją opinię