Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange dorzuca dysk do Neostrady

Orange dorzuca dysk do Neostrady

sirmark 28 Listopada 2013 13:04

3 5

toshiba stor.e basics 500gb Zamawiający lub przedłużający umowę na Neostradę otrzymać można od Orange dysk zewnętrzny Toshiba Stor.E Basics 500GB.




Promocja trwa do 2. grudnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje tylko przy zamówieniu usługi lub przedłużeniu poprzez internet. Więcej szczegółów na stronie na stronie operatora.


Toshiba Stor.E Basics 500GB to 2,5-calowy dysk o wymiarach 118,9 x 79 x 13,5 mm i masie 150g, wyposażony w interfejs USB 3.0.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: neostrada | orange

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    3. ~  2013-11-28 13:24:41  host: public-gprs606026.centertel.pl

    Mogą sobie pozwolić na takie "prezenty", w końcu iluś ludzi płaci 30 zł/mc za samo utrzymanie kabla...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~tinex  2013-11-28 13:25:28  host: host-89-230-67-147.rzeszow.mm.pl

    W salonie nikt nie będzie chwalił www czy infolinii bo w salonie nie mają ŻADNYCH prezentów. Teraz zazwyczaj przy przedłużaniu umowy prezent jest dostarczany razem z umową. W przypadku kiedy jeżeli faktycznie dysków zabraknie wtedy klient dostaje inny prezent, ewentualnie bonifikatę - równowartość dysku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~PiTer  2013-11-28 13:35:35  host: aatr207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pytanie, czy prezent nie jest dostarczany później, kiedy już jest za późno na odstąpienie od umowy. Moja wiedza na temat praktyk Orange pochodzi m. in. z forum jego użytkowników: http://www.orange.pl/fid,4002278347,id,2268100782,title,prezent- nawigacja-widmo-,forumthread.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6. ~  2013-11-28 14:18:08  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    Niech zrobią prezent i pozwolą wziąć Neo bez kosztów utrzymania łącza. Ta opłata jest jakaś chora, wszyscy dookoła są tańsi, a oni jeszcze 30 zł każą sobie płacić. Rozumiem, 5-10 zł, ale za co te 30 zł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~Maqs  2013-11-28 14:22:24  host: user-164-126-183-228.play-internet.pl

    Nie musisz płacić 30 za utrzymanie łącza. Możesz telefon zawiesić i płacić 21 zl

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2013-11-28 14:50:22

    @7 No i co to zmienia? No nic bo i tak jest drogo. Porównanie w reklamie neo do plusa to jedna wielka kicha. Nie uwzglednili u siebie opłaty za łącze a z plusa wzięli możliwoe najdroższą ofertę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~joozek  2013-11-28 14:54:27  host: apn-95-40-3-84.dynamic.gprs.plus.pl

    Co was interesuje ile biora za utrzymanie łacza? wolny kraj kupujesz albo nie, niepodoba sie to wypad i tyle, tak samo z tlepolis jeczycie na reklamy a kogo to interesuje, ze srwis przy tylu wyswietleniach ma min 100zl dziennnie? no kogo? Może też was interesuje ile Pani zza lady w sklepie zarabia? albo ile sklep ma przychod, równie dobrze mozecie sie interesowac ile zdzisio wydał na browara.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2013-11-28 14:55:28

    oczywiście Orange ma żelazny zapas mp3 serce i rozum - nieświadomych uświadamiam że powszechne jest wysyłanie tychże zamiast dysku bo zapasy oczywiście wyczerpane

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2013-11-28 15:06:13

    Półtora miesiąca czekałem na ten dysk od Orange od kiedy weszła nowa umowa w życie, i jakoś 2 i pół od kiedy tylko wypelnilem wniosek online. I jeszcze musiałem składać reklamacje ze dalej nie mam dysku dopiero to pomogło i dostałem go tydzień później.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~do joozek  2013-11-28 15:11:57  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    Nie sobie zarabiają ile chcą, ale czy normalna jest dopłata 30 zł gdy w cenie samej neostrady inni operatorzy są w stanie świadczyć usługę. Jakieś to głupie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Maciej2  2013-11-28 15:44:01  host: public14502.xdsl.centertel.pl

    Żal NIC tu nie pomoże ! PŁACIĆ i PŁAKAĆ , dysk NIC tu nie zmieni (to tylko wabik -którego fizycznie nie ma) ! A komu się nie podoba niech zmieni dostawcę telefonu, netu czy FANTASTYCZNEJ .... tv ;-) . Szkoda dzielić zapałki na 4 , w Orange nikt na siłę nie trzyma !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-11-28 15:53:14  host: n13-07-01.opera-mini.net

    tylko dysk dają ? co mi po samym dysku jak do neostrady potrzebuję całego kompa ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~  2013-11-28 15:59:21  host: n13-07-01.opera-mini.net

    12,powinni dostać kary za zmuszanie klientów do płacenia 30 zł dodatkowo za coś czego nie chcą,np ja i wielu ludzi których znam nie mają telefonu stacjonarnego i jakoś nie potrzebują, a tepsa nie sprzeda neostrady po cenie jaką reklamują bez doliczania 30 zł, to jakiś przekręt, kiedyś się tłumaczyli że mają nieprzystosowane systemy,ale to było dawno, to okazuje się że do dziś systemów nie przystosowali do klientów którzy nie chcą płacić 30 zł dodatkowo ? no to nie zarobią ani złotówki bo ludzie korzystają radiówki albo netu mobilnego,jeśli tak woli tepsa to pogratulować myślenia

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2013-11-28 18:06:20

    Jak przez 15lat płaciłem TPSA za abo około 50zł i tam nie było żadnych minut, to przez tyle lat linia powinna już dawno być moją własnością, albo być conajmniej że złota ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2013-11-28 18:10:12  host: n14-09-05.opera-mini.net

    16,tak,ci którzy płacili po 50 zł za kabel czyli za nic i bez minut powinni dostać akcje tepsy albo jakiś gratis finansowy albo abonament do końca życia za darmo

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18.  2013-11-28 18:55:20

    Niezły tok myślenia @17 Prawda jest taka, że TPSA to taki moloch że każde 50zł strawi. Mają tak ogromne koszty stałe, że to się w głowach niektorym nie mieści. I nie myślę tu o ogromnym zatrudnieniu bo uwaźam, że w ludzi warto inwestować a wypłacanie pensji pompuje te pieniądze dalej w gospodarkę. Ale utrzymanie obiektów które w wielu przypadakach wykrozystywane są w kilku-kilkunastu procentach to marnotrawstwo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-11-28 21:35:19

    @8 Co do porównania Neo a Plus - pokazali że Neo nie ma limitów. /nawet dodając cene za utrzymanie łącza dalej jego nie ma. Utrzymanie łącza to wspólna zasługa TP i UKE, więc musicie podziękować również Pani Gaj jak wcześniej Pani Annie. @15 Jaką karę - kto kogo zmusza. Czy w salonie jest przykładany pistolet Klientowi do głowy by zawarł umowę z utrzymaniem łącza ? Weź się ogarnij. Komuś nie pasuje opłata - nie zawiera umowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-11-30 14:58:41

    jak nie płacić za utrzymanie? to proste! przenosimy abonament za telefon (tylko!) do Netii na rok, po roku wypowiadamy im umowę a oni maja taki bur... ze nie informują o tym TP/Orange i mamy same neo bez telefonu i bez utrzymania linii :) mało tego ;p przy odpowiednich manewrach (pchnięcie sprawy w salonie O) można założyć same Neo mając już druty po starym numerku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2013-12-02 00:12:56

    Hmm. Jak już komuś na prawdę szkoda 30zł za linię to można jeszcze odrobinę taniej. 30 z tego co wiem to jest za utrzymanie łącza. Ja płacę chyba 16zł netto za zawieszenie numeru stacjonarnego. Tylko przy firmie. Nie wiem jak jest z klientami indywidualnymi ale prawdopodobnie podobnie. A poza tym to złożyłem zlecenie online na przedłużenie VDSL i dostałem informację, że z przyczyn technicznych jest to obecnie niemożliwe i że będą się ze mną kontaktować jak problem się rozwiąże.