Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Doładowanie za oglądanie

Orange: Doładowanie za oglądanie

Q! 20 Września 2012 12:09

0 0

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji, w której za oglądanie reklam można otrzymać doładowanie konta.

Reklamy będą prezentowane w blokach. W ciągu tygodnia można obejrzeć 3 bloki, każdy trwający 2 minuty. Po wyświetleniu bloku, użytkownik zostanie poproszony o odpowiedź na kilka pytań dotyczących prezentowanych produktów.

Oglądając 3 bloki reklam tygodniowo, w ciągu miesiąca można otrzymać doładowanie konta w wysokości do 15 zł. Kwotę tę wykorzystać można na rozmowy, SMS-y lub MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych. Doładowanie konta następuje w ciągu 24 godzin po obejrzeniu reklam i zostaje potwierdzone SMS-em.




Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tys. klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą bezpłatnego SMS o treści START na numer 80069. W zwrotnym SMS-ie otrzymają link instalacyjny do aplikacji, która poprowadzi ich przez proces rejestracji i instalacji specjalnej aplikacji na telefonie lub tablecie.

Usługa działa na smartfonach oraz alternatywnie na tabletach (również bez karty SIM) z systemem Android i wbudowanym Wi-Fi W celu skorzystania z usługi na tablecie bez karty SIM, należy uruchomić link aktywacyjny w przeglądarce i zarejestrować na urządzeniu numer telefonu. Po zainstalowaniu aplikacji można oglądać bloki reklamowe na tablecie, a doładowanie będzie przychodziło na konto telefonu.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 151 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2012-09-20 12:38:32

    :) Cóż za promocja tylko korzystać.

  • 0

    2. ~  2012-09-20 12:42:46  host: z43-08.opera-mini.net

    nieudolna podrobka kill billa

  • 0

    3. ~gosc  2012-09-20 12:43:48  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    Jak dla mnie wypas, chętnie skorzystam :)

  • 0

    4. ~gosc  2012-09-20 12:50:08  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    Jeden minus ważność tego doładowania to 7 dni :P

  • 0

    5. ~koks  2012-09-20 13:01:07  host: 25.100.211.91.static.bait.pl

    Jak to zainstalować. Zamiast .apk ściągnął mi sie jakis zip którego po rozpakowaniu nie moge zainstalować.

  • 1

    6. ~gosc  2012-09-20 13:06:43  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    Mi się zainstalował apk ;) Wyskakuje okienko żeby pobrać z orangle world. Zaznaczyłem, że jestem mężczyzną. Ostatnia reklama podpasek ALWAYS o.O

  • 1

    7. ~gosc  2012-09-20 13:10:11  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    Nie no nie mogę... W drugim bloku reklama wkładek DISCREET ;| Po co był wybór płci ? :P

  • 0

    8. ~gosc  2012-09-20 13:13:49  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    Oprócz pytań, są też ankiety. Np ile pijemy wody tygodniowo itp ;)

  • 0

    9. ~  2012-09-20 13:14:11  host: abuc77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z promocji będzie mogło skorzystać pierwszych 50 tys. klientów ofert na kartę, którzy mają telefon z systemem Android i jako pierwsi wyślą bezpłatnego SMS o treści START na numer 80069.

  • 0

    11. ~gosc  2012-09-20 13:57:04  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    @10 no mo już chyba wszystkie możliwe reklamy podpasek dali... always, descreet, naturella czy jakos tak ;p

  • 1

    12. ~kaz  2012-09-20 14:18:24  host: host-31-6-170-232.dynamic.mm.pl

    I już chapłem 3 złote polskie, i cieszę się jak murzyn blaszką.

  • 0

    13. ~abc  2012-09-20 14:38:07  host: ip-78-30-108-131.free.aero2.net.pl

    a powiedzcie jakie pytania zadaja? trzeba sie skupiac nad reklamami czy mozna olac?

  • 0

    14. ~gosc  2012-09-20 14:43:24  host: 77-253-182-3.adsl.inetia.pl

    @13 jakoś super mocno nie musisz się skupiać, ale obejrzeć ją musisz ;)

  • 0

    15. ~muzoholik  2012-09-21 17:34:42  host: 79.175.231.80

    @koks zmien nazwe pobranego pliku z reklamy.zip na reklamy.apk i gotowe

  • 0

    16. ~robek  2012-09-23 11:43:25  host: 178235012193.warszawa.vectranet.pl

    Uwazam to za dyskryminacje. Nie mam telefonu z systemem android. Niech sie orange wali. Oby tak dalej z tymi promocjami to ilosc klientow znacznie sie zmniejszy.

  • 0

    17. ~  2012-09-23 11:52:19  host: z51-14.opera-mini.net

    16. A co ma wspólnego oglądanie reklam z klientelą? Myślisz, że lud przyjdzie lub odejdzie od Orange, bo ma usługę na androida? No weź nas nie rozśmieszaj.. :-D

  • 0

    18. ~  2012-09-27 12:36:09  host: ppp144044.ostnet.pl

    Ciekawe czy użytkownicy będą oglądać też reklamy innych opów, np. z ofertą Heyah :)

  • 0

    19. ~klimass  2012-11-13 08:26:59  host: 80.227.117.46

    No dobra, ale po co na tablecie bez karty SIM bezplatne minuty, SMS i MMS? :D

  • 0

    20. ~  2012-11-13 09:43:55  host: z35-11.opera-mini.net

    19. Na tablet tego nie dostajesz. Doczytaj ostatnie dwa zdania.

Dodaj swoją opinię