Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: dodatkowy rabat za skorzystanie z usług Orange Finanse

Orange: dodatkowy rabat za skorzystanie z usług Orange Finanse

sirmark 18 Marca 2016 20:21

7 1

Od 18. marca użytkownicy, którzy korzystają w Orange z usług stacjonarnych i komórkowych, mogą zyskać dodatkowy rabat za otwarcie konta w ramach Orange Finanse.



Oferta "Najlepszy Bank dla Klientów Orange" przeznaczona jest dla klientów usług stacjonarnych Orange, którzy mają lub zamówią abonament na usługi komórkowe w promocji Smart Plan LTE Open. Jeżeli klient dodatkowo założy także konto bankowe w Orange Finanse (a nie miał takiego konta wcześniej) i suma transakcji wykonanych kartą wydaną do konta przekroczy 300 zł miesięcznie, to nawet przez 24 miesiące będzie mógł otrzymywać 10 zł miesięcznie zniżki na fakturze.

W tym miejscu parę zdań o ofercie bankowej. Prowadzenie konta jest darmowe, opłat nie ma także za wydanie i użytkowanie karty debetowe, wypłaty z bankomatów oraz wykonywane przelewy. Darmowość ta jest gwarantowana przez 24 miesiące. Na końcu wiadomości zamieszczamy link do tabeli opłat i prowizji.

Dzięki uzyskanym zniżkom, 10 zł rabatu za usługi bankowe oraz 30 zł rabatu za usługi stacjonarne, można obniżyć cenę abonamentu usług komórkowych. Szczegóły przedstawia poniższa tabela.




orange smart plan lte open tabela

W przypadku klientów, którzy już korzystają ze Smart Planów LTE Open, założenie konta bankowego w promocji, także spowoduje naliczanie dodatkowej zniżki 10 zł, przyznawanej przez cały czas korzystania z usług stacjonarnych i aktywnego korzystania z karty płatniczej, jednak nie dłużej niż przez 24 miesiące.
Na zniżkę mogą też liczyć klienci, którzy posiadają wyłącznie usługi mobilne Orange. Zakładając darmowe konto bankowe w Orange Finanse i płacąc kartą, nawet przez 24 miesiące będą dostawać co miesiąc 5 zł zwrotu na fakturę.

Operator przygotował także promocję "Dobry Start z Orange Finanse", a skorzystać z niej mogą klienci, którzy mają, kupią lub przeniosą numer komórkowy do Orange. Jeżeli klienci ci otworzą konto wraz z kartą, będą zwolnieni przez 24 miesiące z podstawowych opłat bankowych (za konto, kartę , wypłatę z bankomatów i wykonane przelewy). Dodatkowo, mogą skorzystać też z jednego z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku - oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku i jest przyznawane na 6 miesięcy klientom, którzy wykonują miesięcznie min. 300 zł płatności kartą wydaną do konta w Orange Finanse.

Zobacz: Orange Finanse - tabela opłat i prowizji
Zobacz: regulamin promocji Smart Plan LTE Open

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange open | orange finanse | orange

w sumie: 15
  • -2

    1. ~bogal  2016-03-18 20:33:07  host: eke27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo dobra oferta .

  • 1

    2. ~Stop dla Orange !!!  2016-03-18 20:40:40  host: 82.113.106.247

    @1.Jak bym miał coś od nich.....oprócz dwóch abo na głosowe, ale nie na stacjonarne.

  • -2

    3. ~  2016-03-18 21:28:45  host: 89-64-24-215.dynamic.chello.pl

    No to pozamiatali nieźle

  • 0

    4. ~xxx  2016-03-18 23:14:32  host: host-81-190-252-65.elk.mm.pl

    wchodzi nowa oferta internetu mobilnego dla firm

  • 0

    5.  2016-03-19 00:24:06

    Szczerze mówiąc to jest PETARDA ! :) 14,99 za no limit, 50 min w UE, 50 Mb w UE + rata telefonu.....

  • 0

    6.  2016-03-19 00:27:52

    Ostatnią głupotą jest tak się wiązać z operatorem. dopóki nr konta nie będzie można przenosić, wiązanie się w ten sposób z operatorem jest niepoważne

  • 0

    7.  2016-03-19 00:37:02

    @6 a w czym masz problem z kontem... ? Przecież dostając taką ofertę "pakietową" masz tak naprawdę najtańsze rozwiązanie na rynku. Nawet jeżeli chcesz rozwiązać umowę odnośnie konta, to przecież wystawiając FV podajesz nowy nr konta i jest po sprawie. Nr konta nie jest aż tak istotny jak np. numer telefonu, bardzo łatwo go zmienić bez "większych" problemów. Dzwonisz do kontrahentów i w ciągu kilku minut załatwiasz sprawę.

  • 0

    8. ~bombjack  2016-03-19 01:07:29  host: 5fd716113.systel.pl

    Zamienił stryjek siekierkę na kijek ....
    Wczesniejsza oferta była o niebo lepsza : 25 zł co miesiąc za sam fakt opłacenia dowolnej faktury na rzecz Orange
    Przy niskich abonamentach dostawało sie bonus w żywej gotówce :)

  • 0

    9. ~Pytanie  2016-03-19 01:08:45  host: aaup236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy aby uzyskać rabat dane osobowe posiadacza konta bankowe muszą pokrywać się z tymi na które świadczone są usługi?

    Przykład : mąż zakłada konto na siebie a usługi są na żonę. Czy w takiej sytuacji może zostać przyznany rabat?

  • 0

    10. ~huntek  2016-03-19 09:48:47  host: public-gprs353046.centertel.pl

    @9 niestety nie, musi być ta sama osoba

  • 0

    11. ~  2016-03-19 10:52:45  host: aclv251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w tej ofercie musi być konto bankowe na tego samego abonenta co usługi inaczej rabat niezostanie naliczony

  • 1

    12. ~  2016-03-19 18:06:29  host: public-gprs358778.centertel.pl

    Ja zlikwidowałem u nich konto. Strefa korzyści jest marna w porównaniu z tym co było wcześniej. Słabe rabaty w sklepach o bardzo wysokich cenach, taniej zakupy zrobię bez tej ich strefy.

  • 1

    13. ~  2016-03-19 18:07:49  host: public-gprs358778.centertel.pl

    No i tylko dla nowych klientów Orange Finanse... a stary niech się wypcha. Super podejście.

  • 1

    14.  2016-03-19 22:10:56

    @13 Dokładnie. Sam mam już Orange Finanse i nie mogę skorzystać z tej promocji :(

  • 0

    15. ~Kris  2016-03-20 15:32:29  host: 193.106.86.58

    A ja mam już od dawna konto w mBanu więc mogę skorzystać z tej promocji czy też nie ?

Dodaj swoją opinię