Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: dodatkowy limit transferu w OF i BE

Orange: dodatkowy limit transferu w OF i BE

WitekT 7 Lipca 2010 18:20

0 0

Od dzisiaj Orange wprowadziło możliwość dokupienia dodatkowego transferu we wszystkich opcjach Orange Free i Business Everywhere. Pozwoli to na zdjęcie ograniczenia prędkości, które jest zakładane po przekroczeniu podstawowego pakietu.

Do wyboru są trzy opcje: 0,5 GB za 10 zł, 1 GB za 15 zł i 2 GB za 20 zł. Pakiety udostępniane są od razu po zleceniu ich aktywacji i można je wykorzystać do końca okresu rozliczeniowego.




Aby włączyć dany pakiet, należy wysłać SMS pod numer 196 o treści AKT 0,5 GB lub AKT 1 GB lub AKT 2 GB albo zalogować się na Orange Online i wybrać odpowiedni pakiet. Aktywację usługi można zlecić raz dziennie, niezależnie od pozostałego limitu jednostek w ramach abonamentu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2010-07-07 18:25:56

    Bardzo dobry krok. Ogólnie taki pakiet "emergency". Szkoda tylko ,ze nie maja oddzielnej ważności 30 dni i schodzenia w pierwszej kolejności przed standardowym pakietem danych. Tylko Era została bez możliwości odnowienia limitu , am i rajt ?

  • 0

    2. ~rami  2010-07-07 18:29:20  host: chello089077072247.chello.pl

    @1 fakt, ruch niezły. Po przekroczeniu limitu nie trzeba się będzie męczyć z polimitową prędkościa. Oddzielna ważność byłaby już w ogóle spoko, no ale i tak jest ok.

  • 0

    3. ~  2010-07-07 18:41:27  host: c23-201.blackberry.net

    Dzisiaj skonczyl mi sie transfer i dokupilem 1 GB, jak widac wprowadzili ta usluge na czas ;)

  • 0

    4.  2010-07-07 18:47:21

    Szkoda, że w Biznes PRO nie ma takiej możliwości

  • 0

    5. ~  2010-07-07 18:48:49  host: 77-255-200-198.adsl.inetia.pl

    Dodatkowy transfer nie powinien przepadać. To co jest teraz to czyste złodziejstwo. Jeśli wykorzystasz pakiet to w porządku, a jeśli nie? to przepada. Cała Orange.

  • 0

    7. ~  2010-07-07 19:00:21  host: t19-03.opera-mini.net

    Panie Wojtku..oferta na5. spodziewalem sie tego jesienią.serio.dostawcie 3g w powiecie kieleckim a podpisze cyro nawet na 36 ;)mirekb

  • 0

    8.  2010-07-07 19:01:00

    Internet dla Firm Pro, fajnie działa ale niestety nie dotyczą go żadne bonusy ani zwiększenie limitów jak było w przypadku free ani teraz nie ma opcji dokupienia limitu :( zapomniana usługa ???

  • 0

    9.  2010-07-07 20:07:01

    Taniej niż w iPlusie, bardzo dobra oferta.

  • 0

    10.  2010-07-14 15:01:03

    Orange Free na kartę też można te pakiety wykupić? Piszą, że we wszystkich opcjach. OFnk daje duże bonusy do doładowań, podobne pojawiły się ostatnio w Blueconnect na kartę. Dodatkowa możliwość wykupienia pakietów w celu uniknięcia taryfikacji wg stawek podstawowych to byłby dobry ruch.

  • 0

    11. ~cobra  2010-07-17 14:04:17  host: public-gprs77772.centertel.pl

    Ale to tzreba wysłać tego esa z tej karty w której jest Orange Free ? czy to jest obojętne?

  • 0

    12. ~nana  2010-07-24 14:55:21  host: public-gprs122086.centertel.pl

    witam serdecznie,dzisiaj mi się skończył limit transferu,więc stąd moje pytanie...czy za korzystanie teraz z internetu będę obciążona jakimiś kosztami??Monia

  • 0

    13.  2011-12-05 17:33:32

    Jak wysłać tego sms-a

  • 0

    14. ~Przeciwko Orange  2012-07-27 07:23:06  host: public21261.cdma.centertel.pl

    Orange to jedna wielka lipa. Tyle

  • 0

    15. ~mateuszpaprocki20@wp.pl  2014-04-20 02:31:39  host: public-gprs563405.centertel.pl

    2 giga

Dodaj swoją opinię