Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Dodatkowe 100 SMS-ów do wakacyjnych 6 GB transferu

Orange: Dodatkowe 100 SMS-ów do wakacyjnych 6 GB transferu

LuiN 13 Sierpnia 2013 14:48

4 6
Sieć Orange postanowiła ulepszyć nieco wakacyjny pakiet 6 GB transferu na 60 dni oferowany w cenie 6 zł. Teraz dodatkowo klient otrzymać może pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci.

Warunki otrzymania pakietu wiadomości są trzy: należy uruchomić pakiet danych, następnie podać swój numer poprzez formularz na Facebooku i gdy uzbiera się 1000 chętnych, pakiety SMS-owe zostaną przyznane.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 26
  • 0

    7. ~Przemek  2013-08-13 15:44:13  host: user-164-126-232-121.play-internet.pl

    Czy jakieś "skutki uboczne" pracy z ModifyHeaders?

  • 1

    10. ~  2013-08-13 16:05:15  host: 178.180.95.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pakiet tylko dla "lubiących" Orange. Niedługo to lepsze warunki przy przedłużeniu będziemy dostawać wtedy gdy uzbieramy 100 lajków, a nie przez SUK...

  • 1

    11. ~  2013-08-13 16:33:15  host: v60-05.opera-mini.net

    Fajny pakiet, gdyby nie ten fejs. Niech spadają.

  • 0

    12. ~  2013-08-13 16:50:50  host: adkk65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 rejestrujesz fejsa na nieprawdziwe dane i mogą sobie zbierać.

  • 0

    13.  2013-08-13 16:51:21

    Ciekawe co Orange zrobi po wakacjach z pakietem 6Gb za 6zł? Ja sam (mimo że nigdy Orange nie darzyłem sympatią) zaopatrzyłem siebie oraz kilka innych osob w pomaranczowy starter i wszyscy korzystamy z neta. Speed bardzo dobry 6-11mb/s i to na prowincji. Jesli pakiet zlikwidują i nic nie dadzą to startery Play już czekają.

  • -1

    14. ~  2013-08-13 18:29:51  host: v15-09.opera-mini.net

    13 A co w pleju będziecie brać? Ile za ile?

  • -1

    15. ~nick  2013-08-13 18:33:12  host: public-gprs60203.centertel.pl

    Na kompie na firefoxie wciskasz klawisze CONTROL + F5 i strona ładuje sie bex kompresji. Jest to opisane w regulaminie usługi no ale kto regulaminy czyta co nie :-P

  • 3

    16. ~Przemek  2013-08-13 18:37:25  host: user-164-126-232-121.play-internet.pl

    i tak każda strona, i tak każda strona, i tak każda strona...

  • 0

    17. ~  2013-08-13 18:37:29  host: public-gprs60203.centertel.pl

    Rcicho : jak dobijesz pakiet teraz za nastepne 6 zeta to masz wazne do konca pazdziernika

  • 3

    18. ~  2013-08-13 18:38:16  host: public-gprs382080.centertel.pl

    @15 No to teraz mi powiedz, gdzie na tablecie znajdę klawisz ctrl albo F5?... Orang-owa kompresja do jedno wielkie nieporozumienie całkowicie dyskwalifikujące tego dostawcę w segmencie usług mobilnej transmisji danych!

  • 2

    19. ~nick  2013-08-13 18:39:04  host: public-gprs60203.centertel.pl

    Opcja druga to uzywasz opera na kompie i wlaczasz opera turbo z kompresja zero. To chodzi na innym porcie tcp i tsm nie kompresuje

  • -1

    20. ~  2013-08-13 18:44:06  host: public-gprs60203.centertel.pl

    @18 se opere sciagnij z play sklepu i wlacz turbo i przestan przezywac jak zaba okres. Nagie lale sciagasz do tego tableta i takiej jakosci ci potrzeba ?

  • 0

    21. ~  2013-08-13 18:57:30  host: public-gprs60203.centertel.pl

    @14 jak to co bedziem brac lte z pleja o zawrotnej predkosci 6mbps. toz to normalnie bedzie rakieta youtube hd w koncu otworzy. matko boska co to bedzie :-P

  • 2

    22. ~  2013-08-13 19:13:03  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @20 Internet jest tani, to nie te czasy. A orange dalej swoje z uszczesliwianiem ludzi na sile z kompresja. Podobnie jak z tym ich brandem. Ostatnio do mojego telefonu wgralem brand z t-mobile i nagle telefon funkcje odzyskal, ktore na orange nie dzialaly. A drugi telefon wyslalem do serwisu bo wieszal sie- wrocil i wszystko dziala, a co zrobili tylko wgrali nowe, czyste oprogramowanie. Niech Orange zrobi w koncu z tym swoim brandem.

  • -1

    23. ~@22  2013-08-13 19:50:31  host: public-gprs514580.centertel.pl

    A czy ktos cie zmusza aby brac u nich brandowany telefon? Teraz jest tyle mozliwosci na raty mozna wziasc na allegro albocw sklepie typu media markt czy saturn. Nie. Lepiej narzekac ze jest zle niedobrze i brzydko.

  • 1

    24. ~  2013-08-13 20:31:09  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @23 To już nie chodzi o narzekanie i tłumaczenia w stylu, ze mozna brac gdzies indziej. Orange to duza firma, ponoc jakosc, to niech swiadcza uslugi na poziomie. Jak nie potrafia to niech zrezygnuja ze sprzedazy telefonow. Przeciez tutaj o jakis cudach takze nie pisze - wystarczy brak znaczka Orange przy uruchamianiu, brak blokady ekranu orange (ktora u mnie nawet po wylaczeniu daje o sobie znac), brak ekranu orange, a te ich aplikacje w stylu gdzie jest dziecko to pol biedy. No i jeszcze ta nieszczesna kompresja.

  • 0

    25. ~pabloki  2013-08-13 21:47:35  host: public-gprs351301.centertel.pl

    Nie wiem czemu ale ja kompresji w pakiecie 6gb nie mam. Fakt ze malo korzystam z niego i byly wielkie problemy z aktywacja, zabraniem , zlym rozliczaniem . Orange oddalo kase , aktywowalo na nowo pakie z wydluzona data o czas jaki nie moglem korzystac. Ale od poczatku nie mam kompresji w tym pakiecie a aktywowalem go w lipcu. To uslga na karte kupiona dla testow. Nie wiem co sie stalo ale od poczatku bez kompresji dziala. Z tymi 100-ma smsai to ostro presadzaja widac ze brakuje im realnych lajkow.

  • 0

    26. ~  2013-08-14 11:03:06  host: V35-14.opera-mini.net

    A Play nadal nic nie oferuje. Tym samym spadli na samo dno w rankingach najlepszych operatorów.

  • 0

    27. ~  2013-08-17 15:00:57  host: 89-78-176-168.dynamic.chello.pl

    no promocja jak nie wiem co.... jak ktoś nie ma fb konta to co? nie dostanie tych smsów? i co to za pomysł aby zebrało się 1000 osób? a ilość smsów w tym pakiecie powala na kolana... Niech lepiej Orange zrobi jakieś nowe taryfy abonamentowe i na kartę bo to co jest w szczególności abonament to jakaś parodia, mamy 2013 rok a oni zatrzymali się chyba 3 lata temu

  • 0

    28. ~@6gbajcik@  2013-09-30 21:21:40  host: 79.162.71.252

    Witam, mam problem... otóż zakupiłem sobie ten pakiet 6 GB za 6 zł i było Ok do wczoraj..... a od wczoraj mam problem .... połączę się z netem , otworzę może stronę, może dwie i ..........strony już mi się nie otwierają..... rozłączam się i tak od nowa....... cały czas to samo!!!! Co zrobić..... mam iść do Orange i może tam mi ktoś pomoże.....

Dodaj swoją opinię