Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange dodaje do abonamentu drugi telefon za 1 zł

Orange dodaje do abonamentu drugi telefon za 1 zł

WitekT 19 Grudnia 2012 10:30

0 0
Orange wystartował z promocją, w ramach której do abonamentu dodaje drugi telefon za 1 zł. Akcja potrwa do końca grudnia lub wyczerpania się zapasów.

W promocji dostępne są następujące pary telefonów:
Alcatel Hello Kitty i Samsung S3570 Ch@t 357 w Smart Plan Halo 49,90,
LG E610 Swift L5 i Nokia 100 lub Samsung E1200 w Smart Plan Halo 59,90,
Sony Xperia U i Nokia 100 lub Samsung E1200 w Smart Plan Halo 59,90,
HTC Desire C i Nokia 100 lub Samsung E1200 w Smart Plan Halo 59,90.

Aby skorzystać z promocji, trzeba podpisać umowę na 2 lata.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 110 kB).

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     


Dodaj do:
w sumie: 20
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~  2012-12-19 10:38:42  host: user-94-254-210-156.play-internet.pl

    Za złotówkę telefon który wart jest 40 zł... Szaleństwo :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~  2012-12-19 10:51:38  host: 212.160.172.70

    Nie przesadzaj, w Saturnie te telefony są w cenach od 80zł do 120zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~Paweł  2012-12-19 10:57:32  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Trzeba zrobić miejsce w magazynie na nowe modele telefonów :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4. ~  2012-12-19 11:00:10  host: adoj8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play była dużo lepsza promocja - 19 zł - 120/180 minut i telefon na którym można zaoszczędzić 200 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~  2012-12-19 11:03:35  host: 178-36-214-37.adsl.inetia.pl

    Play likwiduje Zbieraj Minuty. W abonamentach Long Play i w Mix nie można aktywować usługi. Tym bardziej brawo dla Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~  2012-12-19 11:04:46  host: adoj8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 5 - trzeba założyć w takim razie temat na forum, żeby ludzie wiedzieli jakie usługi likwiduje Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    7.  2012-12-19 11:09:19

    5: a skąd to info? Bo nie mogę znaleźć na stronach Play...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~h  2012-12-19 11:09:59  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    5. ~ to że nie potrafisz załączyć usługi nie znaczy że jej nie ma. Jeżeli jest to dla Ciebie za trudne to zapraszamy do salonu. Ale nie pogrążaj się już tu na forum

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~as  2012-12-19 11:11:33  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    7. WitekT Nie znajdziesz bo nic się nie zmienia ze zbieraniem minut

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~  2012-12-19 11:11:58  host: 178-36-214-37.adsl.inetia.pl

    @ WitekT, albo to jest kolejny "remont" podobny do ubiegłorocznego remontu doładowań elektronicznych albo coś jest na rzeczy. Tutaj czytelnicy piszą http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64007. Niestety nie mogę sprawdzić ponieważ mój abonament ma to wliczone

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~  2012-12-19 11:16:39  host: V32-03.opera-mini.net

    Niektórzy mogą usługę mogą nadal normalnie włączyć więc możliwe, że to nie dotyczy wszystkich

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2012-12-19 11:24:23

    @5, @7: ludzie o czym mowa, to wiadomosc sprzed 2 tygodni, bodajze z 4 XII.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2012-12-19 11:26:31

    http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/uslugi/nowe-zbieraj-minuty /

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15.  2012-12-19 11:48:33

    Bardzo słaba ta promocja. W takich abonamentach to bez problemu można samodzielnie wziąć taki telefon za 1 zł jak nie w tej to innej sieci i nie trzeba żadnej promocji. A tak nazwali normalną ofertę promocją i myślą, że znajdą naiwnych. Choć naiwni zawsze znajdują się.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2012-12-19 12:09:21

    A nie lepiej mniejsze abo zaproponować ? Nie...bo to promocja typu rzucimy kawałek mięsa, ktoś się załapie, może nabierze, a takie akcje mają sprawić, że reszta przyjdzie po zwykłą ofertę, której jednak jak widać po wynikach nikt nie chce. Inny sposób Orange promocja telefonu w abo za 90zł - oczywiście za chwilę brakuje. Ale Czy nie można dać niższych abo lub tańszych telefonów w ogóle ? Xperia U w abo w Multi 50zł za 449zł ?! Desire C to przecież budżetowiec. Nokia Lumia 800 w Multi 50zł za...899zł :D Taniej można kupić ją w sklepie, przecież tutaj nie tylko płacimy za telefon, na którym i tak op zarabia, ale wręcz jesteśmy okradani xD Oczywiście nikt z tego nie skorzysta, ale po co takie oferty ? Nie wiem, dajcie Ace 2 za 200zł w tym abo, w następnym za 69zł Orange ma Advance za 539zł. Xperia P za 629zł ? Przecież za 300-350zł więcej jest nówka ze sklepu... Orange chce kogoś przyciągnąć w ogóle, a nie tylko rzucanymi raz na jakiś czas ochłapami (mieli chyba największy odpływ)? To niech nawet zostawią ilość minut, wysokość abo, ale np. poprawią ceny najpopularniejszych telefonów, czyli nie mogą być droższe w podobnych abo, a najlepiej trochę tańsze. No chyba, że Orange nie chce abonamentowców i chce nadal tracić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    17. ~lukasz  2012-12-19 12:55:29  host: user-164-127-144-180.play-internet.pl

    w UK dają do słabszego telefonu takiego jak te tutaj np konsolę ps3 za free i to do abonamentu np ok 120 zł .... my jesteśmy sto lat za ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18.  2012-12-19 13:18:36

    Plus że dają ale minus że to złomki :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2012-12-19 16:12:01

    Polecam tego L5, siostra teraz kupiła i jest zachwycona, prosty w obsłudze, wytrzymały telefon

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~odyn  2012-12-20 14:44:06  host: 89-73-153-216.dynamic.chello.pl

    Twoja siostra miała wcześniej Nosie 3210? że jest zachwycona L5?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2012-12-21 14:04:32  host: ppp147034.ostnet.pl

    To mi przypomina promocję Heyah w mixie - tam też były dwa telefony, w tym jeden za złotówkę.

Dodaj swoją opinię