Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: dłuższa Gwarancja zwrotu

Orange: dłuższa Gwarancja zwrotu

LuiN 3 Sierpnia 2011 16:18

0 0

Dzięki usłudze Gwarancja zwrotu klienci ofert na kartę i miks mogą odzyskać pieniądze, które zostały zablokowane w momencie utraty możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Do tej pory było na to 5 dni, teraz termin ten został wydłużony do 30 dni.






Aby odzyskać zablokowane środki należy doładować konto przed upływem 30 dni licząc od dnia, w którym utracona została możliwość wykonywania połączeń. Zamrożona kwota wróci w całości na konto w ciągu 24 godzin od doładowania konta.

W ramach usługi zwracane są pieniądze, które znajdują się na koncie głównym. Orange nie zwraca pieniędzy uzyskanych w ramach promocji np. za bonusowe doładowania.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 114
  • 1

    110. ~kuba144d  2011-08-04 09:53:03  host: wyzyny.info

    Znowu najbardziej jęczą ci co nie są w tej sieci, nie rozumiem...

  • 1

    112. ~gigamen  2011-08-04 12:24:00  host: bug132.internetdsl.tpnet.pl

    Żeby tak jeszcze przelew sms wydłużyli do 30 dni to było by już SUPER

  • 0

    113. ~  2011-08-04 14:28:28  host: dcx77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    109. Skoro ma drugorzędne znaczenie to dlaczego nie wydłużyć i nie ma znaczenia ile osób tego potrzebuje

  • 1

    115. ~  2011-08-04 15:02:25  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    @109; odpowiem w twoim stylu. Dlatego, że ma drugorzędne znaczenie.

  • 0

    116. ~Zenek  2011-08-04 15:11:37  host: oam178.internetdsl.tpnet.pl

    Orange? :) O ile pamiętam, to od zawsze był przepadek środków na prepaidzie (kiedyś Idea POP). Później łaskawie wydłużyli do 5(!) dni. Czy to prawda, że telefony od nich w dalszym ciągu mają simloki? :))) Żałośni niemal pod każdym względem. Piszę to jako były wieloletni abonent taryf bizn. i prepaidów.

  • -1

    119. ~  2011-08-04 16:16:27  host: v22-11.opera-mini.net

    ale mają racje, ze telekomy kradną. Ostatnio mialem we freshu 76pln na promocyjnym koncie. Probowalem ostatniego dnia przedluzyc kodem spod kapsla fanty ale nie chcialo przyjąc. Na drugi dzien czyli po terminie wszedl bez problemu ale 76pln ukradli. Nawet 1dnia gwarancji zwrotu nie maja. Reklamacja tylko dla zarejestrowanych a zgloszenia tez przyjąć nie chcą. Heyah, tmobile, orange przyjmują takie zgloszenia bez problemu a play zabral pieniadze i utrudnia odzyskanie. To jest kradziez w bialych rekawiczkach

  • 1

    121. ~  2011-08-04 16:56:54  host: v08-10.opera-mini.net

    (119). No to zes sie sam nabil w butelke! Pozalowales na doladowanie 5zl i Ci zabrali 70zl, Ty to masz glowe... Czy Wy w tym pasozytniczoegoistycznym plaju to nie przesadzacie z tym 5zl na rok....? * Calm7

  • 0

    123. ~  2011-08-04 17:03:22  host: v22-11.opera-mini.net

    @Calm7, za 5 to trzeba przez fb ladowac a ze strony to za min 20. Mozna kupic pakiet 10za5 ale mialem 3zl na koncie wiec wiesz. Ja pieniedzy w telefonie nie trzymam :D

  • 0

    124. ~  2011-08-04 19:24:27  host: bfq219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ,,Rewelacja !" to co u innych jest normą w Orange to nowość hehe

  • 0

    125. ~Zenobiusz  2011-08-05 01:01:30  host: public-gprs130917.centertel.pl

    Czy dotyczy to również OFnK?

  • 0

    126. ~  2011-08-05 11:08:22  host: v27-05.opera-mini.net

    125, Zenobiusz. Tak, Free tez. Ale w razie co, gdy zablokuja kase przeczytaj sms od Orange, dla pewnosci, ze to 30 dni. * Calm7

  • 0

    127.  2011-08-05 12:38:16

    To sa moje pieniadze i jakim prawem ktos wogole ma prawo je ukrasc;/??? Powinna byc mozliwosc wyplaty pieniedzy w punkcie orange np! Juz kiedys mi ukradli kase i od tej pory z ta siecia nie chce miec nic do czynienia;/

  • 1

    128. ~  2011-08-05 14:54:12  host: ddc196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    119. Mówisz o FREE bonusie, a reszta o rzeczywistych złotówkach wþłaconych na konto. To jest zasadnicza różnica. Mogą a sobie kasować bonusy, ale nie złotówki wpłacone na konto. Wtedy to jest kradzież zalegalizowana regulaminem.

  • 0

    130. ~  2011-08-06 10:47:50  host: z46-04.opera-mini.net

    127). Moze nie az tak, ze wyplacac, ale powinno to byc rozwiazane na dwa sposoby: 1). przepadlo np. 30 zl, to otrzymujesz zdrapke 25+5, itp. * 2). Kasa przepada dopiero gdy wygasnie karta SIM.

  • -2

    131.  2011-08-06 15:05:35

    aserty: Złotówki na koncie nie są już pieniędzmi. To jednostki, limit do wykorzystania na usługi. Jest wyrażony w zł bo łatwiej użytkownikowi jest posługiwać się tą jednostką. Prepaid polega właśnie na tym, że płacisz przed i masz określony czas, limit jednostek na wykorzystanie. Jak kupujesz karnet na siłownię i nie pójdziesz na nią ani razu w miesiącu też chcesz by Tobie oddali pieniądze?

  • 0

    132.  2011-08-06 17:16:09

    131 - moim zdaniem jednostkami i to różnymi, stają się dopiero wykupione pakiety. Przecież jak płacisz komórką, czy wysyłasz smsa premium, czy właśnie kupując wspomniany pakiet, to za konkretną sumę wyrażoną w Polskich Złotych. Dla mnie konto główne, to wirtualne konto złotówkowe, z tą różnicą, że nie można ich wypłacić w formie bezpośredniej. Ale kupować za nie już jak najbardziej.

  • 0

    133.  2011-08-06 17:25:54

    biotyt (131), takie porównania (np. do karnetu na siłownię), nie mają sensu. Moim zdaniem są tylko powierzchownie tożsame. To tak jakby twierdzić, że lokomotywa spalinowa i Porsche jest tym samym, bo jedno i drugie ma silnik, porusza się na kołach i ma szyby.

  • 0

    134. ~  2012-08-17 12:28:51  host: 217.173.202.2

    doładowałam konto w orange po 32 dniach ze stanem 468.28zł.Przeoczyłam datę doładowania.Niestety firma nie zamierza odblokować moich środków.Co robić?

  • 0

    135. ~  2012-08-17 12:34:14  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    134: w newsie było, że w ciągu 30 dni, a się zgapiłaś. może jakaś reklamacja???

  • 0

    136. ~  2012-08-17 12:40:11  host: 217.173.202.2