Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange dla polskiej prezydencji w Unii Europejskiej

Orange dla polskiej prezydencji w Unii Europejskiej

Q! 14 Lipca 2011 20:12

0 0

1. lipca Polska przejęła na pół roku przewodnictwo w radzie Unii Europejskiej. Jednym z partnerów biznesowych programu jest Orange, który zadeklarował nieodpłatne wsparcie organizacji i promocję tego wydarzenia.



Należąca do Grupy TP firma Contact Center Sp. z o.o. użyczyła ponad 100 telefonów komórkowych wraz z kartami SIM. Do tego dorzuciła 40 zestawów składających się z notebooka, modemu i karty SIM pozwalających na korzystanie z mobilnego Internetu w sieci Orange przez zespół organizujący spotkania prezydencji.




Oprócz tego firma zapewniła zagranicznym delegatom dostęp do usługi Orange Hotspot na 5 polskich lotniskach - w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Polska prezydencja ma 6 partnerów biznesowych wybranych w otwartej i transparentnej procedurze. Pełną ich listę wraz z udzielonym przez nich wsparciem można zobaczyć na stronie polskiej prezydentury pod tym adresem.

Źródło tekstu: pl2011, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~mirekb  2011-07-14 20:18:35  host: apn-77-113-157-85.dynamic.gprs.plus.pl

    niech na koniec prezydencji podadza ile to ich kosztowalo..co to wiele mowic francja to kraj ktory w nas najwiecej zainwestowal po wejsciu do ue wiec prestiz musi byc...a minuty w abonamentach od 50 do 30 groszy ;-)

  • 0

    2. ~  2011-07-14 20:27:41  host: 87.204.190.61

    @1 - jakieś podstawy do tego twierdzenia, że firmy z Francji zainwestowały najwięcej? Bo wedle mojej wiedzy wcale tak nie jest.

  • 0

    3.  2011-07-14 20:32:00

    @mirekb - na stronie prezydentury (link w niusie) jest zestawienie kosztów całego programu. Wynoszą one 429,4 mln zł (104,2 w 2010, 299,6 w 2011 oraz 25,6 mln w 2012 roku).

  • 0

    4. ~śmiechNAsali  2011-07-14 20:52:14  host: nat-10.net-serwis.pl

    "otwarta i transparenta procedura" - nie ma co. Dlatego wygrały same zagraniczne firmy, w tym dwie francuskie (Peugeot z grupy PSA i Orange z France Telecom)

  • 0

    5. ~Marek  2011-07-14 21:59:26  host: 91.189.176.46

    Czy te hotspoty na lotniskach będą otwarte dla wszystkich czy będą zabezpieczone w jakiś sposób?

  • 0

    6. ~  2011-07-14 22:25:37  host: z29-13.opera-mini.net

    Haha nieodplatnie zaplaca za to abonenci z orange proste?

  • 0

    7. ~  2011-07-15 01:45:52  host: dcc190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Koszt około pół miliarda.

  • 0

    8. ~  2011-07-15 01:47:38  host: z32-14.opera-mini.net

    Temat z innej beki. Wlasnie zmieniła sie nazwa sieci HEYAH. Teraz nie mam juz na wyświetlaczu nazwy Era Wzniesienia Mlawskie, tylko heyah i niżej Wzniesienia Mlawskie. Tylko mi tak zmienili czy wszystkim abonentom mającym nr w Heyah ?

  • 0

    9. ~abc  2011-07-15 07:48:20  host: z27-14.opera-mini.net

    8 nie oftopuj az tak. Do 20lipca wysylaja aktualizacje kart. Poczytaj telepolis z uwaga to sie dowiesz. Ja nadal mam era heyah.

  • 0

    10. ~klops  2011-07-15 09:14:05  host: che206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange? czyli jedyna sieć w Polsce nagminnie ignorująca rozporządzenie UE dotyczące niezakładania simlocków? hmm

  • 0

    11. ~  2011-07-15 09:58:11  host: 212.160.172.70

    To troche śmieszne, ze 40 milionowy kraj musi się schylać po 100 telefonów komórkowych od Contact Center.

  • 0

    13.  2011-07-15 14:46:07

    11: Te telefony, to nie tylko sprzęt, ale i usługi. Orange ma promocję, a rząd na czas prezydencji sprzęt. Lepiej byłoby gdyby to kupili, a potem płacili abonamenty przez 24-36 miesięcy gdy prezydencja trwa 6 miesięcy?

  • 0

    14. ~  2011-07-15 17:52:49  host: 193.19.165.123.osk.enformatic.pl

    13: A za kilka lat: "Obrady sejmu sponsoruje Bierdronka." O_O

  • 0

    15. ~tello  2011-07-15 20:09:52  host: abww146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też mi się to wydaje dziwne, to sponsorowanie rządu dużego kraju setką telefonów. To nie stać rządu na tę parę komórek z roamingiem? Mam nadzieję, że polskie delegacje nie będą musiały nosić loga Orange na plecach garniturów :-)

  • 0

    16. ~ole  2011-07-15 20:19:42  host: 87-207-225-78.dynamic.chello.pl

    przecież to tylko partnerzy, którzy za promocję dali trochę złomu za free. MSWiA kupiło dużo usług u innych dostawców i na to poszła gruba kasa.

  • 0

    17. ~  2011-07-15 20:21:56  host: ip95.elektrosat.pl

    Uważam że to bardzo ważne wydarzenie które zaowocuję dla Polski i polaków. To już nie pierwsze wydarzenie które Orange (dla przypomnienie ślub królewski) promował i objął patronatem. Oczywiście, to podtrzymuje pozytywną opinie o kampanii. Ale budowanie świadomości marki następuje nie tylko dzięki takim głośnym akcjom. Na przykład poprzez promocje i dostosowane oferty do potrzeb klienta. Moim zdaniem takimi ofertami są: Statek Przygoda, BEW Day by Day, Tajemnicze kody.

  • 0

    18.  2011-07-18 10:31:53

    tello: Z pewnością ich stać, tylko że jakby zakupili te telefonu, komputery i abonamenty pewnie byłoby narzekanie, że szastają naszymi pieniędzmi, a przecież to prestiż wspierać rząd...

Dodaj swoją opinię