Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Direct billing dla Windows 10 i platformy Xbox

Orange: Direct billing dla Windows 10 i platformy Xbox

LuiN 8 Grudnia 2016 16:14

1 2

Sieć Orange rozszerzyła funkcjonalność usługi Dolicz do rachunku w Orange o platformy Windows 10 i Xbox.

Korzystając z usługi na platformie Xbox i Windows 10 klienci Orange nie muszą podawać numeru swojej karty w sieci, zakupy są chronione limitem miesięcznym w wysokości 300 zł, a każda transakcja w sklepie musi być potwierdzona hasłem do konta Microsoft. Zakupione aplikacje i treści można wykorzystać w ramach swojego konta Microsoft na dowolnym urządzeniu działającym pod kontrolą systemu Windows 10.
Usługa Dolicz do rachunku w Orange dostępna jest dla ofert abonamentowych i Mix sieci Orange. W przypadku zakupu aplikacji w sklepie Google'a potrzebny jest telefon/tablet z Androidem i aktywne konto Gmail. Do płatności w sklepach Microsoftu potrzebujemy natomiast komputera z systemem operacyjnym Windows 10 albo smartfonu z system operacyjnym w wersji minimum Windows Phone 7.5 oraz aktywnego konta Microsoftu.

Źródło tekstu: Orange, wł     

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Kriss  2016-12-08 17:50:16  host: jyz43.internetdsl.tpnet.pl

    Kiedy w NJU płatności w Google Play ???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet