Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer

Orange - darmowy abonament przez 6 miesięcy dla przenoszących numer

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 12 Sierpnia 2014 16:06

11 2

Od 11 sierpnia Orange powraca do promocji, w której osoby przenoszące numer z innej sieci otrzymują 100% rabatu na abonament przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych.




Osoby przenoszące numer z innej sieci za pośrednictwem sprzedaży telefonicznej i sklepu internetowego w planach taryfowych Smart Plan II Halo 59,98, Smart Plan Halo II 69,98 i Smart Plan II Multi 89,98 otrzymają 100% rabatu na abonament przez pierwszych sześć pełnych okresów rozliczeniowych. Promocja dotyczy umów zawartych na okres 24 miesięcy. Nie łączy się z kodami zniżkowymi z innych promocji oraz wyklucza z promocją Przenieś numer do Orange. Dostępny jest za to zakup telefonu na raty.


Zobacz: Regulamin promocji 100% rabatu na abonament przez 6 miesięcy dla Klientów przenoszących numer z innej sieci.


Dodatkowo 12 sierpnia w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II i Smart Plan Multi II Max pojawiły się cztery nowe modele telefonów - Alcatel One Touch Idol 2S, Huawei Ascend Y530, HTC Desire 310 oraz LG F70.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mnp | orange | smart plan

w sumie: 35
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22.  2014-08-12 16:38:39

    Zaleznie od sposobu korzystania z telefonu to czasem oferta z kiosku [ na kartę] jest duzo lepsza niz abo. Mam tu na myśli nju na kartę i usługę "do komorkowych" max 99gr/dzień lub "miesio". Abonamnety tylko na net mobilny są lepsze od netu w prepaidzie [ a i tu jest wyjątek bomamy w lte red bull mobile na kartę 200GB/miesiac].

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23.  2014-08-12 16:39:19

    Jak ktoś lubi z deszczu pod rynnę to zapraszamy do Orange. Lepiej mieć nie będziesz za to wesele z pewnością :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24. ~Marcin  2014-08-12 16:48:19  host: 89-65-164-121.dynamic.chello.pl

    Ja właśnie pisałem o tym z konsultantem z orange.pl w ramach czatu, wkleiłem nawet linka a CI nic nie wiedza. Co za łby. Kurde burdel jak był to jest i juz mi sie odechciało przenosin.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-08-12 17:09:11

    @18 a przypadkiem pół roku nie było tylko przez telesales? Bo że telesales miało taką promocję to wiem, jakoś 1,5 roku temu ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26.  2014-08-12 17:19:42

    @18 Było, przez Internet były bodajże 3 miesiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    27. ~  2014-08-12 17:28:47  host: n11-08-03.opera-mini.net

    No i fajnie, 2numery z play ida do orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~A prawda jest taka, że  2014-08-12 17:36:09  host: public-gprs516877.centertel.pl

    W ten sposób orange wytropi źródło przecieku w firmie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-08-12 20:02:19  host: 77-254-163-203.adsl.inetia.pl

    @28 - nie mędrkuj, tylko jak piszesz, to napisz JAKIEGO przecieku, albo zmyślasz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~Paweł Nyczaj  2014-08-12 20:44:16  host: 89-69-75-41.dynamic.chello.pl

    Przydałaby się promocja na umowy roczne, choć w tym przypadku darmowy abo przez 3 miechy oraz promocja powinny być dostępne oferty bez telefonu, bo sporo osób już smartfona ma i chciałoby jedynie przenieść numer.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    31. ~p  2014-08-12 21:51:00  host: apn-37-7-123-85.dynamic.gprs.plus.pl

    @20 ja na przelomie roku wzialem lumie920 za ktora od reki na allegro mozna bylo wziasc 850. Zaplacilem 19zl, abo 69,9 mies z rabatem 30%. Czyli place 48,5. Gdyby ten telefon sprzedac wychodzi mi 35 zl/mies mniej. Czyli za niecale 14zl mam 800min, no limit Orange, no limit sms i 1gb neta. Nie wygaduje nawet polowy twgo:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~  2014-08-12 21:51:36  host: public-gprs701813.centertel.pl

    Słabo. Najtańszy abonament to jakieś śmieszne 500 minut za średnie 45 zł (18*60/24=45). Telefon wart koło 300 zł do wzięcia za złotówkę, więc 300/24=12,50. 45-12,5= 32,5. Za tą kwotę można mieć nolimit + duży pakiet internetu w konkurencyjnych sieciach. Schowaj się Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33.  2014-08-12 22:21:58

    @32 dwa przykłady:
    LG L65 jest w sklepach za ok. 500zł (daruj sobie ceny z Allegro). Wyjdzie jakieś 25zł miesięcznie po odjęciu telefonu.
    Lumia 635 kosztuje w sklepach 700-730zł. W Orange dodatkowo otrzymujesz w zestawie słuchawki (wartość 80zł), całość to przy tym samym abonamencie kosztuje 46zł. Po odjęciu 800zł wartości tego zestawu masz średnio niecałe 13,5zł za te usługi.
    Lepiej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    34. ~ktry  2014-08-12 22:27:32  host: apn-46-215-135-230.dynamic.gprs.plus.pl

    W plusie dostałem 6 miesięcy za 0 zł.Dodatkowo 50% rabatu na pozostałe 18 miesięcy umowy.Szału nie ma w Orange,ale zawsze coś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    35. ~Nivk  2014-08-13 09:39:42  host: d12-58.static.icpnet.pl

    T-mobile przerzuca czesc bazy do Orange stąd ta oferta, T-mobile i Orange to już właściwie jedna firma :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~?  2014-08-13 10:51:35  host: 194.60.251.22.ionic.net.pl

    czy po przeniesieniu numeru z Orange abonament po zakończeniu umowy na roczną ważność konta do t-mobile i aktywności tego pre-paidu przez 3 miesiące ten pre-paid będzie traktowany jako wypłacalny czy też jako nowy numer wymagający 3 miesięcznej weryfikacji? np. przy doładowaniu go kartą za 100 lub 200zł ale jednorazowo? bo z tego co wiem to przy przeniesieniu wymagają 3 miesięcznej weryfikacji. pytanie też jak kiedyś już miałem 6 m-cy za 0 zł system odrzuci mój nr czy będzie zweryfikowany pozytywnie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~seb  2014-08-13 11:25:15  host: 89.174.81.114

    6 miesięcy darmowych a oferty bez telefonu nie postrzeżenie zmieniają się, minuty darmowe stopniały ; )

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-08-15 00:24:35

    czyli 6 miesięcy walki z biurem obsługi klienta o korekty do niewłaściwie wystawianych faktur