Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: darmowe Wi-Fi także w warszawskich autobusach

Orange: darmowe Wi-Fi także w warszawskich autobusach

Q! 21 Czerwca 2012 08:14

0 0
orange warszawa darmowe wifi w autobusachOrange uruchomił bezpłatne punkty dostępu do Internetu w warszawskich autobusach komunikacji miejskiej.

Bezpłatny dostęp do sieci możliwy jest w 10 pojazdach komunikacji miejskiej. Są one odpowiednio oznaczone za pomocą symboli nawiązujących do Euro 2012 oraz do oferty Orange Free na Kartę.

Z bezpłatnego dostępu do sieci będzie można skorzystać co najmniej do połowy listopada.

Przypomnijmy, że bezpłatny dostęp do Internetu w pojazdach komunikacji miejskiej dostępny jest także w Gdańsku. Możliwe jest to również dzięki Orange, a szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2012-06-21 08:50:57

    Oups, ktoś zaliczył opóźnienie w projekcie...

  • 1

    2. ~r  2012-06-21 09:18:42  host: public32007.cdma.centertel.pl

    W związku że wszystkich autobusów w Warszawie jest kilka tysięcy to trzeba będzie mieć szczęście by skorzystać. No ale hasło o internecie od orange w Warszawskich autobusach już jest. Po prosu luksus. Mieszkańcy wiosek mogą pozazdrościć hehe

  • 1

    3. ~  2012-06-21 10:11:36  host: 80.50.126.94

    10 autobusów w Wawie?!??!?! Kpina.... i pusty śmiech. Lepiej by w metrze na stacjach udostępnili.

  • 1

    4.  2012-06-21 10:13:14

    10 autobusów - szacun.

  • 1

    5. ~korpi  2012-06-21 10:23:30  host: 87-207-114-220.dynamic.chello.pl

    W Bydgoszczy są 2 pojazdy ;p

  • 1

    6.  2012-06-21 11:09:12

    Super! Kupuję Orange Free na kartę! Odstawiam samochód i wybieram autobus. Ba nawet przeniosę numer stacjonarny do TP by móc korzystać z większej ilości promocji. BTW? Ma ktoś jakieś informacje na jakich liniach jest to WiFi?

  • 6

    7. ~klimass  2012-06-21 11:31:03  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Wow, w całych 10 autobusach, really? Jutro rozpoczynam polowania na taki, stoję na przystanku aż przyjedzie :)

  • 1

    8. ~d  2012-06-21 11:47:05  host: 88-199-162-10.tktelekom.pl

    ostatnio przy metrze pw był taki chyba 525 ale nie mogłem się z wifi połączyć bo sygnał był za słaby... autobus był pusty więc nie wiem ocb a tel to samsung wave 723.

  • 1

    9. ~Piotrek  2012-06-21 14:12:36  host: apn-95-40-164-189.dynamic.gprs.plus.pl

    Niech lepiej poprawią jakość Orange Free w Warszawie bo zamiast reklamować usługę kompromitują się :P podobno jeżdzi też autobus ING udostępniający neta za darmo ale widziałem cały jeden a jeżdżą podobno od początków maja te INGowe autobusy z darmowym netem

  • 0

    10.  2012-06-21 20:20:33

    Autobus linii 182 o numerze bocznym 8307. Ale połączenie nie mogło zostać nawiązane ani na tablecie, ani telefonie. Zatrzymywało się na "trwa łączenie".

  • 0

    11.  2012-06-21 21:56:49

    131 - nie próbowałem się podłączyć, zobaczyłem że jest WiFi już po wyjściu :P

  • 0

    12. ~adam  2012-06-22 00:37:27  host: z34-08.opera-mini.net

    żal was dzieci na Wi-Fi sie rzucacie.

  • 0

    13. ~hens  2012-06-22 12:04:19  host: 46.238.221.17

    To jakaś paranoja.Zamiast mieć nadzieję że traficie na któryś z autobusów, stańcie pod salonem firmowym Orange,lub wejdźcie do środka. Dobrym pomysłem jest też spacerek przez miasto z włączonym wyszukiwaniem Wi-Fi. Bo nie każdy użytkownik routera cierpi na manię prześladowczą i zabezpiecza sieć, zamiast komputer.

Dodaj swoją opinię