Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: darmowe 3 GB po meczu Polaków

Orange: darmowe 3 GB po meczu Polaków

orson_dzi 20 Czerwca 2018 08:01

2 4
orangegole

Na otarcie łez po nieudanym meczu z Senegalem, klienci Orange mogą skorzystać z darmowego pakietu internetowego.

W celu uruchomienia pakietu należy wysłać SMS-a o treści GRAMYDALEJ na numer 233. Pakiet jest ważny przez 3 dni i jest wykorzystywany w pierwszej kolejności. Aby tak się stało warto na chwilę wyłączyć transfer danych lub zrestartować urządzenie, co pozwoli na zakończenie aktualnie trwające sesji internetu.

Zobacz: Orange rozdaje GB za gole
Zobacz: Weekendowy bonus dla nowych użytkownikow aplikacji Mój Orange


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | giga za gole

w sumie: 36
  • 0

    18. ~  2018-06-20 11:26:28  host: public-gprs401458.centertel.pl

    Piękny to był mecz. Aż trzy gole. Przy drugim to tamten nawet nie miał co biegnąć za piłką bo bramkarz i tak wybiegł z bramki żeby była pusta.

  • -1

    19.  2018-06-20 12:15:55

    @9 Play podpisał ze mną umowę i dał mi internet bez limitu, także czekanie na jakieś 3 GB za Gole trochę mnie śmieszy.

  • 0

    20. ~  2018-06-20 12:20:19  host: a01-09-03.opera-mini.net

    @14 'ono' widze źe masz solidne wsparcie ubliźać innym. Pa pa...

  • 0

    21.  2018-06-20 12:22:30

    @19 i po co kłamiesz trollu, play nie oferuje abonamentów no limit na internet

  • 0

    22.  2018-06-20 12:25:51

    @21 dokładnie, dopiero co sie od nich uwolniłem i jakoś nic dobrego mi nie zagwarantowali, tylko kupę nerwów.

  • 0

    23. ~pabloki  2018-06-20 12:27:52  host: user-188-33-47-226.play-internet.pl

    21 młody_połykacz orange też nie oferuje.

  • 0

    24.  2018-06-20 12:28:05

    mlody_pelikan - nie? Ja myślałem, że wszyscy to mają w swojej ofercie...

  • 0

    25.  2018-06-20 12:31:04

    @23 ale ja tego nigdzie nie napisałem.

  • 0

    26.  2018-06-20 13:04:40

    Plush nawet ma coś fajnego od dzisiaj...

  • 0

    27.  2018-06-20 13:09:43

    @21&22 Jest internet bez limitu gb, ale z limitem prędkości. Po 10 giga prędkość spada do 1 mega czyli net jest, klipy na yt działają w 480 bez problemu.

  • 0

    28.  2018-06-20 13:38:01

    @27 czyli standard A2 :)

  • 0

    29.  2018-06-20 13:52:44

    @pelikan porównać to do oferty A2 to tak jakby napisać, że pomiędzy autobusem miejskim a modelem najnowszego sportowego auta nie ma żadnej różnicy, bo przecież to i to jeździ i wozi ludzi :)
    W A2 masz pierwszy lejek po 5 gb, brak hd voice, VoLTE, wifi calling, a po 15 gb masz lejek do 512 kb/s a nie 1 mega.
    A pomiędzy A2 a play dla przedłużających masz 10 zł różnicy tylko.

  • 0

    30.  2018-06-20 14:02:32

    W sumie Polacy strzelili 3bramki. W tym dwie do własnej.

  • 0

    31.  2018-06-20 14:18:02

    @29 rzeczywiście różnica między 1 mbit a 512 to jak niebo a ziemia hahahahaha chłopie daj spokój, play z tym swoim lejkiem 1mbit to śmiech na sali, bieda i ubóstwo, nie rób wstydu sobie innym użytkownikom playa i sobie z tego korzystaj ale się tym nie chwal!!! a2 i play to te same standardy!

  • 0

    34.  2018-06-20 15:06:06

    @31 to daj mi lepszą ofertę za 30 zł.

  • 0

    35. ~Orange  2018-06-20 20:47:20  host: public-gprs385353.centertel.pl

    Nie ma żadnego pakietu. Jak zwykle ściema Orange. Wysłałem SMS i dostałem odpowiedź "Kolejny Pakiet Kibica mozna bedzie aktywowac po drugim meczu Reprezentacji Polski 24 czerwca. Zagladaj na profil Orange na fb by sprawdzic pakiet danych oraz komende aktywacji. Pozdrawiamy, Orange". ZERO GB.

  • 0

    36. ~Silny  2018-06-20 21:32:38  host: public-gprs364396.centertel.pl

    Faktycznie w *** sobie polecieli dzisiaj, bo jeszcze wczoraj mozna było aktywować a regulamin nie wyklucza aktywacji do 24 czerwca.

  • 0

    37. ~  2018-06-20 22:50:59  host: public-gprs391649.centertel.pl

    bo tylko do 20:00 dziś można było aktywować.

  • 0

    38. ~  2018-06-20 22:51:56  host: public-gprs391649.centertel.pl

    http://tlp.is/hqy

  • 0

    39. ~Punk  2018-06-21 21:37:27  host: apn-31-1-190-243.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakby jeszcze te GB się kumulowały to miałoby to sens, a tak to ja podziękuje Orange.
    Karta Orange Free Na Kartę się mi już kończy i chyba poleci do kosza lub do ścieków.
    Dziękuje Orange za pogorszenie swojej oferty, oby im klientów ubyło to może w końcu przejrzą na oczy.

Dodaj swoją opinię