Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: darmowa telewizja przez Internet

Orange: darmowa telewizja przez Internet

LuiN 25 Marca 2011 13:24

1 0
Na portalu Orange.pl ruszył serwis "web TV" z 9 kanałami telewizyjnymi. Kanał Orange sport info dostępny jest bez logowania.

Wszyscy klienci TP i Orange mogą po zalogowaniu na stronie www.orange.pl/webtv.phtml oglądać kanały: Orange sport info, 4fun.tv, Rebel.tv, TV Silesia, Fashion TV, BBC World, Euronews oraz 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim. Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich Internautów.

Do zalogowania się w serwisie konieczne są login i hasło - te same, które klienci wykorzystują by zyskać dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku).

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 26
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~  2011-03-25 15:20:07  host: user-188-33-137-218.play-internet.pl

    co to za oferta, skoro te stacje TV (nie wiem czy wszystkie, ale większoś) jest dostepna w internecie dla każdego...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~ktos_z_nikad  2011-03-25 15:28:04  host: 212.160.172.70

    @5 A myślisz ze jak inaczej sfinansują ten projekt? ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~Nihilista  2011-03-25 15:35:49  host: 87-207-107-212.dynamic.chello.pl

    Pewnie część osób z tego powodu kupi startery za 5zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~Bloose  2011-03-25 16:02:40  host: bey140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za darmo to można w bramie stracić portfel. Wszystko co "darmowe" robi firma dla klientów jest obliczone tak czy inaczej na jej zysk.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~GaduAirowiec  2011-03-25 16:25:16  host: 116.9.rev.vline.pl

    Czy ktoś z was przedłużał sobie od grudnia pakiet 1000 minut do Orane i stacjonarnych pakietem 30 minut POP Gadane co miesiąc tak aby nie stracić nagromadzonych minut? Ostatnio na początku marca przedłużyłem rodzicom w POPIe waznosc tych minut pakietem POP Gadane a teraz w orange on-line widze ze w ogole nie ma pozycji pakietu minut w sieci i na stacjonarne!!!! Co się stało? Może ktoś z Orange odpowie??

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2011-03-25 16:41:19

    U mnie dla kanału Orange sportinfo wyświetlany jest komunikat: "Transmisja dostępna tylko na terenie Polski [kod 203]". Korzystam w domu z internetu Orange Freedom i domyślam się, że ma to związek z geolokalizacją na podstawie IP oraz nową pulą adresów IP których używa Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~  2011-03-25 16:48:33  host: 83.218.104.106

    do 11: GaduAirowiec: to Ty korzystasz z GA czy z POPa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~Tom  2011-03-25 16:49:31  host: 31.63.196.253

    U mnie ten sam problem - kod 203 wyskakuje. I nic nie da sie włączyć. Również korzystam z orange freedom...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~GaduAirowiec  2011-03-25 16:52:28  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ja z Gadu Air, rodzice z POPa. To jak jest z tymi minutami w Orange i na stacjonarne w pakiecie POP Gadane? Występuje u was taka pozycja w orange online?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16.  2011-03-25 17:00:15

    Tom (14) - Twój IP też jest z nowej puli.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~a_lex  2011-03-25 17:02:01  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Ja przedłużam cały czas. W Orange online rzeczywiście też mi znikła ta pozycja - ale pakiet prawdopodobnie się przedłużył, bo 30 minut to powinienem już wygadać. Prawdopodobnie wywalili to z online, pozostała możliwość sprawdzenia SMSem. Mam w domu regulamin starego paietu, jak wrócę to mogę sprawdzić co to za SMS.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2011-03-25 17:06:24

    @11 mam to samo. Przy dzwonieniu na stacjonarne i orżnąć nie schodzi z konta głównego ale pakietu nie widać, Pakiet POP Gadane też pokazywany jest na wyłączony. Kombinują żeby nie skorzystać ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~GaduAirowiec  2011-03-25 17:14:42  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ad.18 no właśnie,trzeba trzymać rękę na pulsie, żeby nie zamknęli pakietu POP Gadane :) i przedłużania najlepszego w historii Orange POP pakietu minut w sieci i na stacjonarki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Arti  2011-03-25 17:28:18  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    @11 Z tego co wiem, to nie ma już pakietu na orange i na stacjonarne. Teraz jest chyba samo orange bez stacjonarnych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~GaduAirowiec  2011-03-25 17:30:27  host: 116.9.rev.vline.pl

    Poszukaj dobrze, w ofercie Orange POP jest pakiet 30 minut do Orange i na stacjonarki na 30 dni za 6zł (pakiet sie nazywa POP Gadane).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2011-03-25 17:37:31

    @21 trzeba wysłać bodaj smsa ILE na numer 909 w celu sprawdzenia dostępnych minut. Ja też dla babinki aktywowałem i sobie przedłużała pakietem POP Gadane. Telefonu nie mam przy sobie i nie mam jak to sprawdzić a babcia może nie dać rady wysłać smsa ;)