Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: cykliczne doładowanie telefonu na kartę

Orange: cykliczne doładowanie telefonu na kartę

LuiN 18 Marca 2009 22:14

0 0

Od 17. marca dostępna jest w sieci Orange nowa wersja usługi Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem. W ramach promocji możliwe są zarówno jednorazowe jak i cykliczne doładowania numerów na kartę, promowane dodatkowym bonusem kwotowym.

Przed korzystaniem z usługi konieczna jest jej aktywacja przez biuro obsługi klienta, *500 lub Orange On-line. Doładowania konta numeru na kartę dokonać można przy pomocy SMS-a wysyłanego na bezpłatny numer 8088, przez bezpłatny numer *500 (tylko doładowania jednorazowe) lub po zalogowaniu się w Orange On-line.

Zakres dostępnych doładowań to od 5 do 200 zł (co 1 zł). Doładowanie realizowane jest w ciągu 24 h od momentu otrzymania zlecenia. W przeciągu 15 minut od złożenia zlecenia możliwa jest rezygnacja z zamówienia (SMS o treści ANULUJ na numer 8088). Doładowania cykliczne trafiają na konto numeru prepaid pierwszego dnia okresu rozliczeniowego numeru abonamentowego.




Każde doładowanie promowane jest dodatkowym bonusem kwotowym do wykorzystania na połączenia i SMS-y w sieci Orange. Wielkość bonusu to 20% kwoty podstawowego doładowania.

Treści SMS-ów doładowujących:
doładowanie jednorazowe: DOLADUJ kwota 5XXXXXXXX
doładowanie cykliczne: CYKL kwota 5XXXXXXXX

Zobacz: regulamin promocji Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem (PDF, 110 kB)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2009-03-18 23:31:00

    5zl bylo i jest w promocji 20% wiecej z abonamentu i to jest od dawien dawna (kiedys byo 100%) ;]

  • 0

    12. ~lee  2009-03-18 23:45:31  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    czy to jakiś żart?? gdzie nowe taryfy w orange he?! W lesie szukają freshowego powietrza :D

  • 0

    13.  2009-03-18 23:51:33

    Gormar - to tylko kosmetyka i ta cykliczność doszła.

  • 0

    14. ~  2009-03-18 23:59:52  host: t01-12.opera-mini.net

    Oho.zaczelo sie orange rusza na wojne cenowa..pewnie w sieci.typu zaladuj za5pln masz 500min w orange przez 500min od 1sekundy od smsa potwierdzajacego doladowanie.w minimixie play za10abo od dzis mam 50min/30dni do fszystkich tj18gr min i15 do play stacjo z1za2 z telem 3g juz bez simlocka za1pln, jeszcze 2.5roku umowy ale to zarty gdy10 pln starczy na tyle minut.nawet gdy sam play zakonczy ta promo bede zadowolony.bo zaden mno by mi tego nigdy nie dal za taka kase.to juz oferta lojalnosciowa,tyle ze dla mix i czesc prepaid.przyszlosc jest jasna,nie pomaranczowa.mirekb

  • 0

    15.  2009-03-19 00:03:20

    Brakuje tylko tytułu "Play się przeliczył...", hehe. ;)

  • 0

    16. ~  2009-03-19 00:39:03  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    Heh, bonus tylko do Orange, podczas gdy w Plusie jest DO WSZYSTKICH. Poza tym czemu ten prepaid ma być koniecznie zasilany PIERWSZEGO DNIA okresu rozliczeniowego numeru abonamentowego?

  • 0

    17. ~  2009-03-19 05:37:54  host: cju243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z treści wynika, że SMS-em można zasilić tylko numery prepaid zaczynające się od cyfry 5 czyli nieprzeniesione. A może MNP nie jest niekompatybilne z rudym sześcianikiem?

  • 0

    18.  2009-03-19 05:48:32

    #17: numery bez piątki na przedzie są niegodne by je prestiżowo zasilić ;-)

  • 0

    19.  2009-03-19 05:52:13

    A swoją drogą co z odpowiedzią Orange na Fresha? Czyżby odpowiedzialne osoby tak się napięły próbując coś wymyślić, że im żyłka pękła? Może trzeba kogoś na ratunek posłać? Hahaha.

  • 0

    20. ~l  2009-03-19 06:44:25  host: el210.internetdsl.tpnet.pl

    No to się zaczęło - ostro pieprzneli

  • 0

    21. ~xxx  2009-03-19 07:37:24  host: cerber.gddp.lublin.pl

    Nie rozumiem czy Ci w orange nie czytają for internetowych>?Po co to kombinowanie,niech lepiej wprowadza lepsze stawki za połączenie,jak widze orange robi mi sie niedobrze(nie obrażając nikogo).

  • 0

    22. ~  2009-03-19 07:49:24  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    odpowiedzieli na fresha dgrzewanym kotletem;)

  • 0

    23. ~dan  2009-03-19 08:06:12  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    a w plusie daj do wszystkich, orange jak zwykle tylko do siebie

  • 0

    24. ~wirnet  2009-03-19 08:06:58  host: ekf53.internetdsl.tpnet.pl

    Kurcze , chyba zrezynuje z Play , bo ta Orangada to jajtansza siec w swiecie , prosze doradzcie co mam robic , moze jakas Bialoruska siec jes tansza i ja wybrac!!!

  • 0

    25. ~hahah  2009-03-19 08:07:01  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    haha wow promocja :D wewnatrzsieciowe nabijanie kasy :D ta promocja ma byc DLA NAS nie DLA WAS !! Orżnąć poszalał...

  • 0

    26.  2009-03-19 09:11:47

    WoW, ale promocja, kurde lece do Orange, ludzie z Play sie pewnie przesniosą do łoręcz:) Wydaje mi się że we Francji jeszcze nadal wierzą że Orange ma w Polsce najlepszą ofertę i najwiecej klientów i nawet palcem nie kiwną na jakakolwiek zgodę:) Orange musi się stoczyć na 4.miejsce to wtedy ruszą z prawdziwymi promocjami;)

  • 0

    27. ~mirekb  2009-03-19 09:36:27  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe ile jest numerów przeniesionych z play do orange??co do ograniczen systemowych:poczatek numeru na5XX XXX XXX to standard,nawet przez 0300 900 900 nie da sie zasilic numerów innych niz z5 na przedzie.innowacyjnosc,prestiż,jakość.przyszlosc jest jasna,nie pomaranczowa..play

  • 0

    28. ~lee  2009-03-19 10:00:59  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    co do przeniesienia numeru to jest już oferta PLAY więc kto czekał to się doczekał :P

  • 0

    29. ~xxx  2009-03-19 10:09:05  host: cerber.gddp.lublin.pl

    28 aco to za oferta?bo ja od jutra mam play a orancz mi wyłaaczają(przeniosłem nr)

  • 0

    30. ~kwistas  2009-03-19 13:44:11  host: w3cache-5.wignet.pl

    Orange to Orange ja już w tą sieć olałem na całej linii.

Dodaj swoją opinię