Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Combo - stałe zniżki za zakup kilku usług

Orange Combo - stałe zniżki za zakup kilku usług

WitekT 3 Maja 2011 21:51

0 0

Orange szykuje ofertę z dodatkowymi zniżkami dla klientów posiadających więcej niż jedną usługę. Dzięki Orange Combo miesięcznie można będzie zaoszczędzić do 45 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

W skład usług premiowanych wchodzi telefon komórkowy (abonamentowy lub mix), telefon stacjonarny, mobilny dostęp do Internetu oraz stacjonarny dostęp do Internetu (Orange Freedom lub Orange Freedom Pro).

Przy posiadaniu 2 usług można liczyć na sumaryczny rachunek mniejszy o 15 zł, przy trzech usługach - o 30 zł, a przy czterech o 45 zł. W skład Orange Combo wchodzą tylko usługi, których miesięczny abonament jest nie mniejszy niż 39 zł. Rabat przyznawany jest tak długo, jak aktywne są usługi wchodzące w skład Orange Combo.




Aby uruchomić Orange Combo, należy dokupić usługę bądź przedłużyć umowę na jedną z już posiadanych.

Zobacz: regulamin promocji Orange Combo (plik .pdf; 71 kB).

Jak oceniasz ofertę Orange Combo?

Bardzo atrakcyjna
33.76%
Atrakcyjna
19.46%
Nie wyróżnia się
8.79%
Mało atrakcyjna
8.91%
Bardzo mało atrakcyjna
18.87%
Nie mam zdania
10.20%

Wszystkich głosujących: 853



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 1

    46.  2011-05-04 23:00:31

    domin: w tekście jest dość wyraźnie napisane, że usługa wlicza się do pakietu, jeżeli abonament za nią wynosi co najmniej 39 zł. Według tych kryteriów Ty masz tylko jedną usługę.

  • 1

    47. ~bada  2011-05-05 09:12:28  host: user-188-33-53-193.play-internet.pl

    @42 nikczemnie kłamiesz. Akurat znam ofertę Play i tam dla przedłużających jest za 59 zł 420 min i nieograniczone połączenia w sieci, a przez pierwsze pół roku aż 520 minut. Więc jeszcze raz powtarzam do ciebie - nie kłam.

  • -1

    48. ~  2011-05-05 09:36:14  host: public-gprs213833.centertel.pl

    Orange ostatnio mocno przycisnął i trzeba przyznać, że ma bardziej kompleksową ofertę a zniżka za kilka usług, to coś co na dłużej może zachęcić abonentów. Play nie ma takiego potencjału i ta ciągnąca się za nimi opinia amatorów a BOK to zupełna porażka.

  • -2

    49. ~  2011-05-05 09:59:55  host: cjg110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja w czoraj od orencz dostałęm 20 minut, nadzwoniłem sie za wszystkie czasy,

  • 1

    50. ~Teacher  2011-05-05 10:36:57  host: ip-52-31.zax.pl

    47, bada, zgadzam sie z Toba, wlasnie przelecialem oferty Orange i Play i Play wyszedl o wiele lepiej w ofercie 59zl niz Orange. W Play: 59zl-350min, 6mies extra 100min, 3mies abonament 50%, do Play za free, NokiaX3-02-1zl............ Orange: 59zl-300min, 3mies extra 45min, 5numerow-gratis, NokiaX3-02-70zl....money walks, bullshit talks:)

  • -1

    51. ~  2011-05-05 11:50:47  host: 212.160.172.70

    Teacher jezeli jestes w orange wiecej niz 4 lata to masz 380 min czyli 30 min wiecej x 30mcy = 900 minut więcej i oczywiscie 5nr za free a do nokii dalbym Ci rabat po rabacie 25pln i stale warunki nic sie nie zmieni przez cala umowe

  • -1

    52. ~  2011-05-05 19:06:03  host: 178.73.48.137

    Dobrze kombinuja, przyda sie, akurat idą wakacje i kasę mocno się trzyma przy kiszeni. Nawet jeżeli zaoszczędzę 10% bonusu to w skali roku wychodzi całkiem okrągła kwota.

  • 0

    53. ~Mati  2011-05-05 20:32:45  host: 79.139.94.167

    @50. ~Teacher 2011-05-05 10:36 ~Teacher, jeżeli już to sprawdzaj dokładnie ofertę Orange , a nie tylko przelatuj. Przedłużając umowę w Orange ( kwiecień 2011r ) dostałem 150min + 150min + 40% za staż + 6000min z pięcioma wybranymi numerami Orange lub stacjonarnymi, które w każdej chwili mogę zmieniać + telefon SonyEricsson za 1zł, to wszystko przez cały okres trwania umowy, oraz dodano mi + 100min ( pierwsze 6 miesięcy ) i po 60min na pierwsze dwa miesiące. Umowa podpisywana w salonie Orange. Więc jak widać lepiej pytać w salonie Orange o wszystkie szczegóły, jeżeli czytać to dokładnie, choć jak widać lepiej zapytać, wypytać konsultanta w salonie o wszelkie szczegóły. Dodam że sam byłem bardzo mile zaskoczony tym co mi zaoferowano.

  • 0

    54. ~Mati  2011-05-05 20:40:18  host: 79.139.94.167

    @50. ~Teacher 2011-05-05 10:36 ~Teacher, jeżeli już to sprawdzaj dokładnie ofertę Orange , a nie tylko przelatuj. Przedłużając umowę w Orange ( kwiecień 2011r ) dostałem 150min + 150min + 40% za staż + 6000min z pięcioma wybranymi numerami Orange lub stacjonarnymi, które w każdej chwili mogę zmieniać + telefon SonyEricsson za 1zł, to wszystko przez cały okres trwania umowy, oraz dodano mi + 100min ( pierwsze 6 miesięcy ) i po 60min na pierwsze dwa miesiące. Umowa podpisywana w salonie Orange. Więc jak widać lepiej pytać w salonie Orange o wszystkie szczegóły, jeżeli czytać to dokładnie, choć jak widać lepiej zapytać, wypytać konsultanta w salonie o wszelkie szczegóły. Dodam że sam byłem bardzo mile zaskoczony tym co mi zaoferowano. Dodam że wszystkie minuty oprócz tych 6000 do wszystkich sieci komórkowych.

  • 0

    55. ~maniekj  2011-05-05 22:02:02  host: abjv203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro się licytujemy, to proszę bardzo: dziś przeszedłem z ery do play /biznes/ i w opcji bez telefonu otrzymałem :za darmo do Play i na stacjonarne oraz 450 minut miesięczniedo innych sieci. To wszystko za 43 zł brutto miesięcznie

  • 0

    56. ~anty  2011-05-05 23:02:20  host: 84-10-10-8.dynamic.chello.pl

    @42, 51, 53- patrzcie na to, co porownujecie. Nie mozna porownywac oferty dla klientow, ktorzy sa conajmniej 4lata w jednej sieci do oferty dla nowych, bo wychodza bzdury. Jezeli chcecie mowic, ktora oferta jest najlepsza, to porownujcie nowe do nowych i przedluzenia do przedluzen. A co do cen telefonow to roznie bywa... ja swoj tel.w Orange dostalavlbym jakies 7-8x drozej. Ale co do promocji-fajna.

  • 0

    57. ~  2011-05-05 23:35:54  host: z15-02.opera-mini.net

    Widac, ze orange nie zamierza oddac fotela lidera. Plus spi od 1,5roku, era-tutaj tmobile moze cos ruszyc niedlugo, play jeszcze dlugo bedzie na szarym koncu.

  • 0

    58. ~marcin  2011-05-06 01:05:53  host: akd105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do play jest 63gr a nie 16, pracuje w orange to wiem ;]

  • 0

    59. ~CC worker  2011-05-06 10:26:01  host: ivb93.internetdsl.tpnet.pl

    @58 Marcin to gratulacje za znajomość oferty..63gr owszem ale po wykorzystaniu środków w ramach minut z abo idąc tokiem myślenia 59zl/360min stawka wynosi 0,16....wiec lepiej zmień prace albo podejscie do niej.

  • 0

    60. ~  2011-05-06 12:12:43  host: dpu40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem czy ejst sens porównywania ofert- zawsze można się do czegoś przyczepić. Nie zmienia to faktu, że w tym przypadku bardzo się postarali. Zaoszczędzone 45 zł miesięcznie to chyba sporo?

  • 0

    61. ~anty  2011-05-07 18:32:13  host: 84-10-10-8.dynamic.chello.pl

    Tu chodzi tylko o porownywanie z glowa i czytanie ze zrozumieniem. Pisanie, ze ktos ma najlepsza oferte na rynku, bo na przedluzenie dla wieloletnich klientow daje nieco wiecej, niz inna siec dla nowych to kompletna glupota.

  • 0

    62. ~  2011-05-07 18:50:44  host: v31-02.opera-mini.net

    Pisanie ze nowa siec ma najlepsza oferte dla wszystkich tez sensu nie ma bo trzeba uwzglednic stan istniejacy i baze naszych kontaktow, bo to ma tez duze znaczenie.

  • 0

    64. ~  2011-05-09 15:30:16  host: dpa91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @57- coś w tym jest. Dla mnie opcja jak najbardziej korzystna. wiele osób korzysta przecież z 1 operatora( czy to komórki czy internet), więc zniżki na pewno sa na plus

  • 0

    65. ~kris  2011-05-23 17:41:40  host: 088156038037.olsztyn.vectranet.pl

    czy combo zadziala na abonamencie>39 + mix>39 ?? czy tylko na roznych uslugach orange / tel, net, staconarny/ ???

  • 0

    66. ~super  2011-07-01 12:31:18  host: public8530.xdsl.centertel.pl

    Mam teraz internet 1mb i telefon za 75 - 15 =60 zł

Dodaj swoją opinię