Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Co czwarte doładowanie realizowane jest przez Internet

Orange: Co czwarte doładowanie realizowane jest przez Internet

LuiN 10 Października 2016 13:47

10 3

Jak poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, co czwarte doładowanie numerów prepaid sieci Orange realizowane jest przez Internet.



W specjalnie przygotowanym filmie, Wojciech Jabczyński pokazuje jak szybko doładować można numery prepaid przez Internet i zachęca do tej formy doładowań. Na nagraniu cała operacja zajmuje 45 sekund:


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | doładowania | orange na kartę

w sumie: 31
  • 0

    12. ~007Bond  2016-10-10 14:26:01  host: public-gprs369973.centertel.pl

    @9 100gb dają chyba nie ma znaczenia jak zasilisz .

  • 1

    13. ~007Bond  2016-10-10 14:36:32  host: public-gprs369973.centertel.pl

    @9 tu masz rugulamin bonusu http://tlp.is/7o0

  • 0

    14.  2016-10-10 14:42:57

    11 - ja nie jestem ani na etacie, ani na kontrakcie ;-)

  • 0

    15. ~cyk cyk  2016-10-10 14:58:37  host: n10-06-04.opera-mini.net

    @11
    @12
    Wystarczy, źe jesteście na telepolis - i nie tylko tu !!!!!!!!!!!!!

  • 0

    16. ~cyk cyk  2016-10-10 15:03:52  host: n11-04-08.opera-mini.net

    Miało być @14 a nie @12 - pardon

  • 0

    17. ~Krzysiek  2016-10-10 15:11:34  host: user-94-254-226-76.play-internet.pl

    No ładnie sms z kodem przychodzi sekundę, jakoś w to nie wierzę.

  • 1

    18.  2016-10-10 15:33:04

    W Inteligo można zdefiniować doładowanie i obsługiwać to SMSami. Przykład komendy "d ja 5". Zostanie doładowany numer nazwany "ja" za 5 zł. Czas wykonania sekund parę. Zależy jak szybko napiszemy SMSa ;)

  • 1

    19.  2016-10-10 15:37:35

    aż tak słabo, moje wszystkie doładowania idą przez bankowość elektroniczną i aplikację SkyCash.

  • 1

    20.  2016-10-10 15:46:45

    sylwekZolkusza - bo to nie jest tak, że rzeczywistość jest dokładnie taka jaką sobie niektórzy wyobrażają ;-)
    Więc nie powiedziałbym, że aż tak słabo. Może normalnie właśnie?

  • 1

    21.  2016-10-10 15:55:50

    wlo - każdy ma swoje preferencje i z nich korzysta, ja sobie już innej metody doładowania nie wyobrażam, ale czasem i zdrapkę też kupie.

  • 1

    22. ~hi fi  2016-10-10 16:33:46  host: n11-07-07.opera-mini.net

    @21. Dzięki Sylwku za piękny URL. J.N. Pozdrawiam

  • 1

    23.  2016-10-10 17:05:09

    sylwekZolkusza - tak jak ja ;-)

  • -1

    24. ~Ola  2016-10-10 17:05:41  host: apn-31-0-64-2.dynamic.gprs.plus.pl

    Orange POZARLO nju .. Duży Orange daje więcej i jeszcze konto z karta za 5 bułek i jeszcze wam zle? Mi przeszkadza tylko brak możliwości Orange światłowód na sieciach z dofinandowaniem unijnym.... Bo kabel jest uslugi brak..

  • 0

    25. ~nmn  2016-10-10 17:21:56  host: 8.37.237.61

    10 - Wyciągać Ci papierki z portfela? ;-) 24-niby racja, za 30zl mam to, co w Nju jest za 40zl :-D

  • 0

    27.  2016-10-10 19:13:33

    @26 - nie polecam - kupiłem, nie doszło; nawet jeśli dojdzie jeszcze to i tak wypada blado przy automatach i innych aukcjach, chociaż cena nawet fajna - koleś łapie negatywy nie bez powodu, myślę że wymyslił sobie biznesplan, by nie wysyłać co któregoś doładowania licząc na to że może się uda i właśnie chyba na takie trafiłem

  • 1

    28. ~  2016-10-10 19:32:32  host: 188.146.83.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    orange to teraz ma awarię LTE. muszęużywać t-mobile

  • 0

    29.  2016-10-10 19:51:13

    @27 kupiłem już u nich kilkadziesiąt doładowań i wszystkie doszły kod razem z numerem seryjnym więc można złożyć reklamacje w razie problemu, na allegro też sprzedają tam ich zresztą znalazłem

  • 1

    30.  2016-10-10 20:01:00

    A co czwarta linia miedziana po dawnej TP jest już tylko w użyciu.

  • 0

    31. ~piokuk  2016-10-10 20:53:25  host: apn-95-40-80-46.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja też na zdrap.net nie narzekam. Zawsze dochodzą.

  • 0

    32. ~mm  2016-10-11 09:01:45  host: user-94-254-179-166.play-internet.pl

    Ciekawe jak to wygląda kwotowo. Bo w sklepach widzę czasami jak ktoś kupuje doładowania za 5 PLN. A większych to już dawno nie. A z drugiej strony znam ludzi którzy mają pre paidy w ciągłym użyciu i oni doładowują tylko przez sieć.

Dodaj swoją opinię