Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Ciekawi widzą więcej

Orange: Ciekawi widzą więcej

LuiN 11 Maja 2015 12:59

1 9

Rusza ogólnopolski konkurs Ciekawi widzą więcej, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka 10 tys. zł oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie grupy studentów wszystkich kierunków studiów, pasjonatów nowych technologii, którzy swoją wiedzę potrafią przełożyć na biznes. Chętni do uczestnictwa w konkursie mogą się zarejestrować na stronie www.twojaperspektywa.pl.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy - w pierwszej kolejności uczestnicy przygotują propozycję rozwiązania "case study" w oparciu o otrzymane od organizatorów dokładne wytyczne wraz z zadaniem pomocniczym. Autorzy najciekawszego opisu sytuacji biznesowej zaprezentują swoje projekty w Miasteczku Orange podczas drugiego etapu konkursu.
Drużyny mają czas na nadesłanie swoich rozwiązań do 31 maja. Finał konkursu odbędzie się w czerwcu podczas Gali podsumowującej VI edycję programu Twoja Perspektywa.

Zwycięska drużyna otrzyma 10 tysięcy złotych na realizację swoich pasji oraz możliwość uczestnictwa w płatnych praktykach w wybranym dziale Orange Polska. Oferta płatnego programu rozwojowego w firmie oraz nagroda finansowa czeka również na zespoły, które zajmą kolejne pozycje - 6 tysięcy dla zdobywców II miejsca i 4 tysiące zł za III miejsce.

Program edukacyjny Twoja Perspektywa realizowany jest przez Orange Polska na 16 uczelniach w całej Polsce we współpracy z BFS Group oraz Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 1
  • 0

    1. ~cyklista  2015-05-13 19:09:52  host: dynamic-78-8-158-9.ssp.dialog.net.pl

    Wygląda na łapankę na przyszłych klientów. Albo Orange za grosze próbuje zrobić burzę mózgów, bo sami stracili koncept.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet