Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Business Everywhere

Orange Business Everywhere

WitekT 26 Września 2005 23:34

0 0
Business Everywhere jest rozwiązaniem firmowanym przez Orange, które umożliwia łatwy dostęp do Internetu lub sieci biurowej niezależnie od posiadanego sprzętu i miejsca.

Usługa zastąpiła dotychczasową kompleksową ofertę Idei, dostępną pod adresem moc.idea.pl. Usługa Business Everywhere dostępna będzie także w Telekomunikacji Polskiej.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.be.orange.pl.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~wacław  2005-09-27 11:18:38  host: dpy230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam wątpliwości czy biznes potraktuje oranga dobrze. Po tym jak wywalili na zbity pysk z profita oferty dla biznesu w orangutanie są jeszcze mniej atrakcyjne

  • 0

    2. ~pedros77  2005-09-27 11:43:30  host: aqa154.internetdsl.tpnet.pl

    A jak to się stało, że ta strona mogła wystartować "zgodnie z planem" (może bali się kombinować z orangebe.pl tak jak z orangestore.pl)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet