Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - bonusy za przeniesienie numeru na kartę

Orange - bonusy za przeniesienie numeru na kartę

orson_dzi 29 Października 2014 14:04

12 6

Podwojone doładowania i 50 zł za przeniesienie numeru na kartę do Orange.




W dniach 3 - 30 listopada za przeniesienie numeru na kartę do sieci Orange klienci otrzymają w prezencie:

  • 50 zł na konto promocyjne ważne przez 30 dni (bonus wpłynie na konto 31 dnia po przeniesieniu numeru),
  • 100% wartości każdego doładowania na konto Promocyjne przez okres 3 miesięcy od dnia przeniesienia numeru do sieci Orange. Środki ważne są 30 dni i zostaną przyznane w ciągu 24 godzin od momentu doładowania konta;

Promocja dotyczy przeniesienia numeru do wszystkich planów taryfowych z wyjątkiem Orange Free na kartę i jest uruchamiana automatycznie.


Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz na transmisję danych.


Zobacz: regulamin_promocja_mnp_21_10_2014

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | prepaid

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    4. ~Chłopak z Ossy  2014-10-29 14:24:29  host: public-gprs517529.centertel.pl

    Już sobie oszuści z Allegro nie zarobią.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5.  2014-10-29 14:25:58

    jeśli nie zareagujemy i nie weźmiemy udziału w promocji, to może poprawią, ostatnio było na 14 dni, już jest 30 dni, ja czekam nie dam się wciągnąć w promocję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2014-10-29 14:26:15

    @2 W regulaminie nie ma takiej informacji. Ale została stworzona na potrzeby mBanku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    7.  2014-10-29 14:26:23

    W dzisiejszych czasach dać promocyjne złotówki do własnej sieci to śmieszne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    8. ~krok  2014-10-29 15:39:41  host: amy212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy w końcu będą rabaty -30% do abonamentu na przedłużenie umowy ????

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9. ~tt  2014-10-29 15:40:29  host: 84-10-20-218.static.chello.pl

    Taaak, a głosowych usług dodatkowych jak nie było, tak nie ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2014-10-29 15:50:31  host: 83.218.117.82

    jakby dawali jakieś super oferty dla przechodzących z mbank mobile do nju to może warto byłoby się zastanowić a tak to karta po wykorzystaniu środków wyląduje najprawdopodobniej w koszu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~waza  2014-10-29 15:58:39  host: 185.13.106.70

    @4
    Oszukali cie ostatnio na allegro?
    Mozesz rozwinac temat?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12. ~Sk.  2014-10-29 16:07:05  host: e127-49.icpnet.pl

    Ta promocja to jest jakiś żart. To już lepiej przejść do niu na kartę, gdzie ceny są podobne do płaskiego startera. Szkoda tylko darmowego pakietu 50MB co miesiąc - na pocztę, pogodę i inne drobiazgi w internecie wystarczało zupełnie, gdy większość czasu jest się w zasięgu wifi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13. ~?  2014-10-29 16:32:55  host: hto173.internetdsl.tpnet.pl

    Orange spada na dno. 3 tygodnie aktywowali mój paliet internetowy za który sam chciałem płacić dodatkowo do abonamentu. po jego aktywacji nie działał przez dwa kolejne. dwie reklamacje ponad miesiąc czasu. i dodatkowo usługa bezpieczny internet w smart planie halo II za transfer danych ponad limit 5 zł za każdy próg. masakra. 24 poprzednie miesiące ani jednego problemu a po przedłużeniu umowy same problemy. więc chyba chcą stracić zadowolonego klienta jakim do niedawna byłem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    15. ~  2014-10-29 17:56:51  host: user-188-33-217-64.play-internet.pl

    Słaba promocja - krótka ważność bonusu i możliwość wykorzystania tylko na połączenia/wiadomości do Orange oraz transmisję danych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    16. ~  2014-10-29 18:36:48  host: host-176-221-121-236.dynamic.mm.pl

    "Środki z konta promocyjnego mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y do sieci Orange oraz na transmisję danych. " - Orange, 3 lata za Play. A przypominam, że 3 lata w telkomie to szmat czasu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Centurion  2014-10-29 23:26:42  host: n19-07-07.opera-mini.net

    Czyżby wciąż aktywna była ta promocja doładowań - www.telepolis.pl/wiadomosci/orange-kolejna-promocja-doladowan,2,3,31740.html ?
    Dziś za doładowanie konta kwotą 30 zł Orange dorzuciło.dwa bonusy + 30% na konto promocyjne (2 x 9 zł), ważne 31 dni. Pierwszy bonus to na pewno w ramach promocji "Masz za staż", a drugi...?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    18. ~olek  2014-10-30 08:13:00  host: 91.231.83.9

    Mam play na kartę. Aby móc korzystać z Orange w roamingu krajowym muszę się zarejestrować w tej sieci. Przypuszczam co będzie później. Niekończące się propozycje przejścia do Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    19. ~Calm7  2014-10-30 08:28:09  host: n05-03-05.opera-mini.net

    18). Wybrałeś pleja, to dlaczego myślisz o Orange??? Korzystaj z własnego zasięgu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    20. ~olek  2014-10-30 08:30:47  host: 91.231.83.9

    19) Nie myślę o Orange. Opisałem to jako ciekawostkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    21. ~  2014-10-30 08:31:46  host: 212.109.132.194

    @19
    korzysta, bo może. ojoj a ty nie możesz? boli cie D tak?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    22. ~Calm7  2014-10-30 08:43:24  host: n05-03-05.opera-mini.net

    21). Nie po to plej się reklamuje jaki ma super zasięg, aby wybierać inny, zgadza się panie spec od D? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~  2014-10-30 08:57:50  host: 212.109.132.194

    @22
    jakbyś nie wiedział to super zasięg wynika z możliwości zmiany zasięgu z którego się korzysta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24. ~olek  2014-10-30 09:11:18  host: 91.231.83.9

    23) Właśnie dlatego Play jest dość uniwersalny. Zdarza się, że lokalne nadajniki z różnych powodów przestają działać. Mając Play zawsze się coś złapie.

Dodaj swoją opinię