Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Żabce i Frashmarkecie

Orange: Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Żabce i Frashmarkecie

msnet 31 Sierpnia 2017 16:46

3 7

orange logo

Każdy, kto we wrześniu kupi starter i zarejestruje numer w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, otrzyma bonus 50 GB.

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić dowolny starter Orange Yes lub Orange Free na kartę i zarejestrować numer z tego startera w sklepie sieci Żabka lub Freshmarket. Otrzymany bonus 50 GB należy wykorzystać w ciągu 14 dni od jego aktywacji. Po tym czasie niewykorzystane gigabajty tracą ważność i przepadają.




Promocja trwa od 1 do 30 września 2017 roku. Każdy zakup startera oraz rejestracja numeru w tym okresie uprawnia do otrzymania jednego bezpłatnego bonusu, który aktywujemy przy pomocy specjalnego kodu, otrzymanego od sprzedawcy, który musimy wysłać bezpłatnym SMS-em pod wskazany przez niego numer.

Bonus można odebrać wyłącznie w czasie trwania promocji. Jego aktywacja nastąpi w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu wysłania wiadomości SMS z kodem. Otrzymany pakiet 50 GB będzie wykorzystany w pierwszej kolejności i jest ważny tylko na terenie Polski. Stan i ważność bonusu można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (opłata zgodna z cennikiem) lub dzwoniąc pod numer *500.

Zobacz: Regulamin promocji "Bonus 50 GB za zakup i rejestrację numeru w Orange w sklepach sieci Żabka i Freshmarket"

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 39
  • 0

    20. ~Olek  2017-08-31 19:14:43  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    Żabki dalej robią bez zgody klientów zdjęcia i jak i skany dowodów

  • 0

    22. ~Cebete  2017-08-31 19:18:37  host: a25-05-12.opera-mini.net

    @18 pabloki, czytam te Twoje komentarze na różnych portalach. Ten spod @18 też można na innych stronach skopiować. Przepraszam za "tak można do usr...j śmierci". Masz dużo czasu to komentuj, tylko logicznie. Te wywody można o 100% przeinaczyć. Zastanów się !!!!

  • 1

    24.  2017-08-31 19:20:55

    Normalnie padłem jak zobaczyłem 50g/b na 14dni, czemu nie dali 1000GB na 3dni ?
    Były już podobne bonusy w Orange i nigdy nie można było je niczym przedłużyć od razu piszę dla niedowiarków.
    Te GB trafiają na osobne konto.

  • 0

    25.  2017-08-31 19:33:03

    @24 W telefonie nie wykorzystasz, ale jak włożysz do routera i będziesz udostępniał w całym domu to może się to okazać za mało. A jak np. jesteś w plusie i dopadnie cię fup to na tych 50 GB jakoś się dokolebiesz do końca okresu rozliczeniowego. Tak jak już pisali wyżej tutaj tylko chodzi o nabijanie bazy klientów, Kupisz dwa startery, łącznie wydasz dychę i przez miesiąc masz 100 GB.

  • 0

    26. ~Tom  2017-08-31 19:38:06  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    Nawet virgin daje teraz bodajże 10 GB na 30 dni. Co do ilości kart sim to kibicuję Play. Przynajmniej Play dał userom kupę internetu na wakacje, a nawet do końca października. A orangutan walnął na wakacje Grunwald.

  • 0

    27. ~  2017-08-31 20:13:26  host: user-94-254-131-78.play-internet.pl

    Ten Grunwald to był jeden wielki niewypał, niby "pouśmiechane" wszystko w reklamie i mówili ludziom to co ludzie chcieli usłyszeć. Ale kto myślący ten zauważył że jednocześnie usunęli przedłużanie GB.

    Tak jak z prądem, dzwonią z Energii i naciągają na zmianę na plan taryfowy o "stałej" wartości jednostki na 2 lata. Wszystko cudnie ale tylko dla laików. Bo nie dość że drożej, to jeszcze trzeba dopłacić do interesu miesięcznie kilka złotych (rzekomo na jakieś usługi medyczno-domowe - co oczywiście jest palcem po wodzie pisane). A oni wiedzą że jednostka raczej może nie wzrosnąć ale za to wzrosną wpłaty od klientów. A jak jednostka wzrośnie to co z tego? I tak zapłacę mniej niż w tej ich lojalce na 24 miesiące.

  • 0

    28. ~pabloki  2017-08-31 20:13:55  host: apn-31-0-69-51.dynamic.gprs.plus.pl

    22: cmoknij mnie w kapelucha

  • 0

    29. ~Cebete  2017-08-31 20:25:35  host: a13-01-05.opera-mini.net

    @28 Liczyłem na to, że mnie poprosisz o usługę - nie wiedziałem tylko do jakiego KLUBU NALEŻYSZ

  • 0

    30. ~Ćalm7,5  2017-08-31 20:40:43  host: tor1e1.digitale-gesellschaft.ch

    Ide zarejestrować 500 kart. Dzięki temu będę się taplał w internecie.

  • 0

    31. ~pabloki  2017-08-31 20:51:14  host: user-188-33-166-212.play-internet.pl

    22 że niby skopiowałem coś . daj spokój , nie ośmieszaj sie.
    28 a ja już nie mam plusa. więc zachowuj sie i nie używaj mojego nicka choćby z kultury chyba że nie masz kultury.
    19 idą idą klienci do orange . takie muły idą do range. jak byłem w salonie i widziałem łaskawa obsługę zapytalem klientów czy tu jest tak zawsze to powiedzieli że tak . ja na to że czego nie zmienia sieci a oni że przyszli przedłużać umowy bo u innych to nie wiadomo i że to dobra siec . także serio walą do orange mimo że obsluga ich zlewała.

  • 0

    32. ~123x9  2017-08-31 21:16:20  host: 168.235.200.97

    @31 używają Twojego nick-u i psują dobrą opinię. Warto zapamiętać w której jesteś sieci. Ja też na innych portalach czytałem Twoje komentarze i zawsze były okey.

  • 0

    33.  2017-08-31 21:20:59

    Orange wykonało falstart ! na wakacje można by było kupić kartę po dwóch tygodniach i i śmigać . A teraz jeśli jesteś poza zasięgiem własnego WiiFii i masz wolny czas na oglądanie filmów to oferta dla Ciebie ! Po dwóch lub czterech tygodniach zapominasz o tych kartach .

  • 0

    34.  2017-08-31 21:29:51

    @31 no to pewnie każda sieć ma tak zwanych oddanych klientów, którzy i tak tam zostaną, chociaż wiedzą, że to co dostają jest słabe. Ale to jest jakaś część, inni albo sami się znają i wybiorą sobie coś innego, albo mają dosyć sieci która ich zlewa i pójdą byle gdzie, albo mają kogoś znajomego który im to wszystko ogarnie. Mnie trochę denerwuje takie bierne podejście ludzi, wiedzą, że coś im nie pasuje, że obsługa ma ich gdzieś, a mimo to i tak pchają się w umowę z gorszymi warunkami niż nowi klienci.

  • 0

    35. ~pabloki  2017-08-31 22:35:31  host: user-5-173-14-110.play-internet.pl

    34 tak działa człowiek . jest leniwy , myśli stereotypami, idzie na łatwiznę.

  • 0

    36. ~mirekb  2017-08-31 22:51:23  host: user-94-254-128-3.play-internet.pl

    Gdyby choc na 30dni..brawura

  • 0

    37.  2017-08-31 22:59:33

    Podskoczą rankingi ilości sim i to wszystko.
    A klienci zakupią po kilka lub naście SIM aby do końca września lub nawet do 14 października aby ssać na maksa ;)

  • 0

    38.  2017-09-01 03:37:40

    W regulaminie nic nie ma o konieczności doładowania. Rozumiem, ze wysrarczy najtańszy starter za 5 zł i otrzyma się 50 GB?

  • 0

    39. ~45f6  2017-09-01 07:23:55  host: user-94-254-128-140.play-internet.pl

    38 trzeba doładowywać - smartfona akumulatorek. Jak nie doładujesz to przestanie Ci telefon pracować

  • 0

    40. ~mirekb  2017-09-01 10:02:29  host: user-94-254-132-19.play-internet.pl

    jak od 2000r. mam do czynienia z internetem to w najczarniejszych futurystycznych przewidywaniach nie bylo do pomyslenia ze merytoryka wypowiedzi bedzie az tak szeroka..ze tez niektorzy maja az tyle czasu-podziwiam

  • 0

    41. ~###  2017-09-01 11:39:21  host: a29-02-06.opera-mini.net

    @40 ja też się tego nie spodziewałem. No ale wykorzystałem wolny czas i mam teraz 2 razy po 500+ Polecam, czysty zysk.

Dodaj swoją opinię