Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: bezpieczny telefon i laptop za darmo przez pół roku

Orange: bezpieczny telefon i laptop za darmo przez pół roku

LuiN 11 Marca 2011 09:59

0 0

Orange odświeżył i rozszerzył ofertę ubezpieczeń telefonów komórkowych Bezpieczny Telefon. Teraz ubezpieczyć można również laptop, a przez pół roku usługa świadczona jest za darmo.

bezpieczny laptop telefon orange

Od 11. marca kupując urządzenia z nową aktywacją lub przedłużając umowę z Orange, można przystąpić do programów ubezpieczeniowych Bezpieczny Laptop i Nowy Bezpieczny Telefon. Przez pierwsze pół roku w podstawowych wariantach usługa oferowana jest za darmo.




Po tym okresie uruchamiany jest miesięczny abonament, jednak klient ma możliwość wcześniejszej rezygnacji z usługi bez ponoszenia żadnych opłat.

Z programów ubezpieczeniowych mogą korzystać klienci indywidualni wybierających: Delfina, Pelikana, Panterę, Orange Abonament, Orange Mix i Orange Free.

Źródło tekstu: Grupa TP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 1

    1. ~TT  2011-03-11 10:40:57  host: ptcnat.era.pl

    te ceny to chyba z kosmosu...

  • 2

    2.  2011-03-11 10:50:13

    *** zyzol to ubezpieczenie. Siostrze skradziono telefon. Prokuratura uznała że złodziej jest winny i dostal 2 lata w zawiasach. Ubezpieczyciel współpracujacy z orange uznałl jednak inaczej i nie wypłacil odszkodowania. Co więcej umowa nie wygasła mimo iż telefon by w posiadaniu złodzieja i płacić trzeba było nadal. także odradzam kazdemu kto sie zastanawia. No chyba że weźmnie sie telefon o wartości 1000+

  • 1

    3.  2011-03-11 10:54:40

    siwy008 - widać była to kradzież kieszonkowa. Utrata telefonu nie rozwiązuje umowy usługowej - bierze się duplikat karty i ewentualnie można ubiegać się o "ofertę wyjątek" - czyli wcześniejszy aneks do umowy z prostym telefonem.

  • 0

    4.  2011-03-11 11:02:52

    No chyba, że polisa zadziała:)

  • 2

    5.  2011-03-11 12:02:04

    Radze bardzo dokładnie przeczytać regulamin i warunki tego ubezpieczenia :)

  • 1

    6. ~Henio  2011-03-11 15:07:04  host: 213.146.59.73

    Ja mam to ubezpieczenie już ponad 2 lata i działa. Trafiło mi wyświetlacz i złamałem go w pół. Dostałem nowy inny tel tego producenta bez sim locka i bez brandowania z 2 letnią gwarancją(w umowie pisze ze wymieniają na taki sam a jak nie ma to dają z takimi samymi parametrami) Ja dostałem nawet lepszy. Postanowiłem ubezpieczyć za namową znajomego któremu tez rozwalił się telefon. Tylko ze ja zawsze płaciłem 25zl mies(znikomy wydatek wg mnie) Ta oferta jest wspaniała. Dodam ze wysłałem stary tel wraz z bateria i dopłaciłem 1 składkę mies. zestaw słuchawkowy kabel i ładowarkę sprzedałem

  • -1

    7. ~Henio  2011-03-11 15:12:33  host: 213.146.59.73

    1 to pewnie chciał by placic 5 zl mies i brac nowy tel

  • 1

    8.  2011-03-11 17:01:56

    wiecie co, własnie jakis czas temu zastanawiałem sie czy ktorys z operatorow wpadnie na pomysl ubezpieczenia gadzetów swoich klientow. Mielismy rozkminke z kumplem, on obstawial ze raczej nie zdecyduja sie na taki krok, ze polski rynek telefonii komorkowej nie jest na tyle dojrzaly. Natomiast ja uwazalem i uwazam, ze teraz nasze "zabawki" generalnie drogie, nawet czasem wartosci przecietnej pensji Pani Krysi. Ciesze sie, ze mialem racje, w tej opcji widze "win-win", uzytkownik jest ubezpieczony, a operator zyskuje kolejnego lojalnego Klienta.

  • 1

    9. ~tommy  2011-03-11 18:55:46  host: 87-205-169-29.adsl.inetia.pl

    zawsze to jakieś rozszerzenie dodatkowych usług dla użytkowników Orange. Jaki czas temu, odświeżali oferty biznesowe, wprowadzając m.in na rynek ofertę dopasowaną z opcją wyboru co do złotówki wysokości abo, to teraz najwidoczniej postanowili skupić się na innych produktach. Przynajmniej, ciągle coś się dzieje.

  • 0

    10. ~  2011-03-13 09:42:24  host: ip-89-174-121-253.multimo.pl

    6. 25 zł/mc to "znikomy wydatek"? Ha ha ha! Dziesięć rat i bez łaski masz nowy telefon.

  • 0

    11. ~zibi  2011-03-14 10:40:46  host: z19-06.opera-mini.net

    mowa tu o telefonach za dwa i pol kola nie za dwie stowy

  • 0

    12.  2011-03-14 15:33:24

    @zibi, skad taka informacja? na stronie http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000744365,title,Nowy-Bez pieczny-Telefon,article.html nie ma nigdzie napisane o ograniczenia cenowych. wprowadzasz ludzi w bład. tam jest informacja iż "Podpisz nową lub przedłuż swoją dotychczasową umowę w ofercie na abonament lub mix w Orange z nowym telefonem." (patrz zakładkę: "jak ubezpieczyć telefon"). może pomylilo Ci się z inną siecią?

Dodaj swoją opinię