Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Bezpieczny starter dla dzieci

Orange: Bezpieczny starter dla dzieci

LuiN 17 Września 2014 11:27

15 2

bezpieczny starter orange Sieć Orange wprowadza specjalną ofertę prepaid dla dzieci - Bezpieczny Starter Orange, z zaszytą blokadą dostępu do treści internetowych dla dorosłych i połączeniami oraz SMS-ami premium.




Obok dodatkowych blokad, starter zapewnia też kontakt z rodzicem nawet przy braku środków na koncie, dzięki bezpłatnej usłudze Numer bez limitu. Taryfą startową jest Orange Smart. Starter kosztuje 5 zł, dostępny będzie w najbliższych dniach salonach firmowych, kioskach i sklepach sieci Pepco.


Rodzic posiadający telefon na abonament w sieci Orange w szybki sposób może doładować konto dziecka zyskując przy tym 20% bonus połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz transfer danych.

Źródło tekstu: Orange     
Źródło zdjęć: Orange

Dodaj do:

Tagi: bezpieczny starter | orange

w sumie: 27
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    8. ~  2014-09-17 12:58:28  host: adck48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5
    no właśnie tak mówią osoby, które nie miały nigdy facebooka.
    wszystko zależy jakich znajomych się ma. a to coś złego, że ktoś wrzuci zdjęcie? ja się nigdy nie spotkałem z sytuacją, żeby ktoś pisał co w danym momencie robi. poza tym facebook to nie tylko znajomi, a np. ulubieni muzycy, ulubieni aktorzy. można dzielić się muzyką, informować o koncertach, rozmawiać ze znajomymi, albo nawet śledzić fanpage telepolis. na przykład mój kolega nauczyciel fizyki wrzuca co jakiś czas ciekawe eksperymenty z dziedziny fizyki i chemii. ale tak najłatwiej powiedzieć, że facebook to zło. wszystko zleży od tego do czego go wykorzystujesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    9. ~  2014-09-17 13:01:37  host: adck48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    adnotacja do @5
    na fb są też firmy, których produkty można śledzić typu: samsung, LG, apple itp. niektóre firmy robią grupy dla pracowników, żeby w prosty sposób poinformować pracowników o jakiś zmianach czy cokolwiek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    10. ~ziutasek  2014-09-17 13:13:46  host: dnl79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakt nigdy z "pejsbłuka" nie korzystałem ale za to pomagałem w "likwidacji" konta wielu dorosłym ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    11. ~  2014-09-17 14:08:04  host: 87.204.172.236

    FB i doroslosc? Chyba w przedszkolu. Jedno wyklucza drugie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-09-17 15:15:51

    Dorosłość jest nudna, ale fb nudniejszy

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    13. ~zgred  2014-09-17 15:40:41  host: acab53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I ci Nauczyciele śledzą na Pejsbuku , czy uczniaki poszli do szkółki czy na Wajsy i wiszą na FB :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~  2014-09-17 15:46:22  host: user-164-127-154-112.play-internet.pl

    Domyślam się, że w związku z aktywną usługą "Numer bez limitu" nie ma możliwości włączenia RWK?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15.  2014-09-17 15:46:23

    Atak sloganowców! :) fajna propozycja od orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    16.  2014-09-17 15:50:17

    13@ powrót dzieci neo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    17. ~zgred  2014-09-17 15:56:01  host: acab53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16 Powroty są Fajne :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~  2014-09-17 16:40:46  host: n10-07-07.opera-mini.net

    17, do Orange nie powróciłem od dobrych 10 lat i oferty tej sieci są tak do kitu, że zapowiada się, że Orange na mnie nie zarobi przez kolejne lata, widocznie lubią oddawać klientów konkurencji, a potem ich odzyskiwać, inne sieci wolą dać dobrą ofertę, żeby nie tracić klientów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-09-17 16:46:25

    A będzie blokada na firmy reklamujące się przez telefon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-09-17 18:02:44

    Super sprawa z tym bezpiecznym internetem i blokadą sms premium

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2014-09-17 21:10:11  host: host-176-221-121-98.dynamic.mm.pl

    Do tego musi być specjalna oferta? Play ma blokadę Premium włączaną przez infolinię albo Play24. Nie ma co prawda blokady treści, ale w smartfonie można zainstalować apkę do tego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Paweł Widecki  2014-09-18 08:40:49  host: hod18.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawy jestem jak wygląda sytuacja z numerem bez limitu? Czy w tym przypadku RWK wyklucza się z numerem bez limitu czy nie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-09-18 08:46:37

    @22 - a post numer 7 czytał? Najlepiej i tak samemu doczytać, lub spytać na infolinii.